ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4898 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4401 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4910 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4269 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4719 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4866 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5046 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4661 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4093 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Неформат > Соціальна пропаганда по-українськи або Аліса в Задзеркаллі

Соціальна пропаганда по-українськи або Аліса в ЗадзеркалліАвтор: Олександра БОДНЯК

10 Вересня 2009 08:40:18Сьогодні слово пропаганда вживається у більшості засобів масової інформації як виключно позитивне – пропаганда здорового образу життя, пропаганда всиновлення дітей-сиріт, антиснідівська пропаганда, пропаганда престижності робітничих спеціальностей, українських виробників, культури мовлення тощо.

Запідозрити у цьому слові щось лихе у широкому контексті повсякденного життя нормальної середньостатистичної, а тим більше інтелектуально розвинутої, освіченої людини вельми складно. .

Ми досі негативно ставимося хіба що до політичної пропаганди, яку іменують сучасним терміном політична реклама і нашвидкуруч шиють в основному білими нитками у погано обладнаних підпільних передвиборчих і поствиборчих цехах робітники із браком досвіду. Але колись і цей продукт у нас почнуть випускати досвідчені фахівці чи принаймні фасуватимуть його в естетично привабливі та менш кричущі упаковки, колись він перестане мандрувати полицями непридатних для цього ринків збуту і заякориться в спеціальному відділі супермаркету реклами, щоб споживачі товарів і послуг свідомо наповнювали ним свій інформаційний кошик. .

Так само, як це майже вдалося зробити соціальній пропаганді, чи то пак рекламі. .

Головним і першочерговим аспектом діяльності практично всіх громадських організацій, а особливо молодіжних та екологічних, їх базисом, сьогодні виступає соціальна реклама, яка передує проектам, акціям чи просто є одним чи єдиним із напрямків повсякденної роботи та продуктом її реалізації для суспільства. .

Я не маю нічого проти громадських організацій та їх бачення поліпшення життя нашого суспільства і, можливо, вдосконалення самого суспільства в цілому. Але, якщо розглядати інститут держави як одну величезну Всеукраїнську громадську організацію, діяльність якої спрямована на досягнення загальноукраїнських ідеалів та впровадження гуманістичної, здорової, вільної від постмодерних рефлексій свідомості, то у мою особисту свідомість закрадаються підозрілі скептичні думки. .

Розглянемо найпоширенішу сьогодні мішень соціальної реклами – куріння. .

На пачках із сигаретами пишуть, що куріння викликає захворювання на рак, хвороби серця, імпотенцію, шкодить здоров’ю дитини під час вагітності, шкодить здоров’ю оточуючих і так далі.

Депутатські корпуси рад всіх рівнів жваво дискутують на тему заборони паління в громадських і не дуже місцях, роблячи на цьому теоретично непоганий піар.

Лайтбокси на центральних вулицях практично кожного українського міста оснащені подібними застереженнями та попередженнями. А іноді ще й демонструють наочно наслідки кожної затяжки цигарковим димом. На мою думку, просто верх неетичності використовувати у такій соціальній рекламі тиск на психіку людини через застосування ударів «нижче пояса», як то – «у вас народиться хвора дитина» чи «ваші діти беруть з вас приклад, тому скоро крастимуть у вас сигарети», чи «які з вас батьки, якщо ви палите». Але це інше питання, з приводу якого можна сказати однаково багато «за» і «проти».

Так чи інакше, але Всеукраїнська громадська організація «Держава» виконала свою основну функцію в обраному напрямку діяльності. І менеджери її дозволили собі… розслабитись, поки у підсвідомість населення країни вкарбовуються постулати здорового образу життя.

Глянув – а підсвідомість зафіксувала, «ага, в господарстві все знадобиться». І йдеш собі далі, вертаєшся після робочого дня додому, вмикаєш телевізор, занурюєшся в цікаве чи не дуже кіно на рідному українському телеканалі, починається реклама і… виходиш покурити! Чомусь два-три бачені протягом дня слогани про шкідливість куріння не виринають з глибин підсвідомості, щоб насварити тебе і змусити мозок попрацювати в напрямку думок про розумне, добре, вічне.

Чому? Тому що поки ми дивимось своє українське кіно чи майже своє російське, чи то чимось споріднене з нами через різні хвилі еміграції американське, наша підсвідомість фіксує, скільки разів головний герой потягнувся за сигаретою і яким він був злим та роздратованим, коли виявилося, що пачка вже порожня (а минуло всього-то півдня!), і як йому стало легше жити, думати, творити, заробляти гроші, кохатися, рятувати світ, коли він витратив лише декілька хвилин на пару затяжок, стильно збиваючи попіл в мармурову попільничку (амер.) чи з впевненістю у завтрашньому дні чавлячи недопалок у порожній консервній банці (рідне, серіальне). А яке кохання одразу спалахнуло між двома старшокласниками, коли він запропонував їй сигарету, а вона несміливо, проте гордо закурила її! І жили вони щасливо, а от чи довго – кінофільми це у більшості випадків замовчують. Інтрига – двигун кінематографа, після спецефектів, звичайно.

І так далі, і тому подібне, і тощо, тощо… Постає питання, точніше цілих два, і досвід позитивного мислення набутий щойно після перегляду чергової мильної опери радить схилитися тільки до одного, на яке можна придумати купу відмовок. А питання такі: куди дивиться наша «Держава» і Чому наша «Держава» допускає це?

На перше відповідей багато і шукати їх шляхом марудного різнофахового аналізу не потрібно – бракує фінансування (топ хіт-параду українських «відмазок»), бракує досвіду, часу, вороги працюють – не вбереглися, це не є нагальним питанням для вирішення сьогодні, наразі маємо інші пріоритети, іншого поки що не має, але вже напрацьовується, от-от буде тощо, тощо…

А з приводу другого питання виникає думка в кращому випадку про недолугість та халатність, а в гіршому – про подвійну гру Всеукраїнської громадської організації «Держава». Громадські організації іншого ґатунку та іншої природи виникнення несвідомо чи вимушено грають за встановленими вищою інстанцією правилами. Та й взагалі, ми полюбляємо бути «проти», тоді виникає більше тем для суперечок і, відповідно, більше приводів для примирення за розкурюванням «трубки миру»…

Приблизно такі самі питання можна поставити собі, аналізуючи діяльність нашої „Держави” і щодо втілення в життя інших постулатів соціальної пропаганди.

Не буду вдаватися у роздуми над менталітетами народів, тому що не є фахівцем у цій галузі і вірю у можливість змін на будь-якому етапі. На згадку лише приходять слова з одного фільму, в якому цитується вислів Матері Терези про те, що вона радше відвідає один мітинг «за», ніж десять акцій протесту.

Та й маленька дівчинка у фантастично реальній книжці Льюіса Керолла зрозуміла, що найефективніший спосіб досягнення бажаної мети у країні Задзеркалля – робити навпаки…

І розважливо думати перед тим, як зробити щось за порадою іншого. Все ж таки організм людини істотно відрізняється від організму Синьої Гусені, так само, як держава Україна від інших «громадських організацій» пострадянського чи то пак східноєвропейського простору…

Якщо дитина змогла дати собі раду у казковій і не завжди доброзичливо налаштованій країні, не загубившись у каскадному водоспаді різноманітної інформації, то, маю сподівання, що пропаганда свідомого мислення піде нам на користь і дозволить виплисти з моря інформаційного бруду чи принаймні обійти глибокі калюжі на нашому шляху до інформаційного суспільства.Кількість переглядів: 2185

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

mIrk@

mIrk@

12.09.2009 10:27:24


Так, справді все зміниться лише в тому випадку, коли люди самі розумітимуть, що це все їм шкодить і в певній мірі ними маніпулюють...

Міка

Міка

11.09.2009 20:33:37


Тему підтримую! Молодець за статтю!

ВСІМ варто задуматись!

Що стосується куріння та алкоголю, де, ніи й пишуть попередження, які не впливають на людей...
Річ у тім. що алкоголь та табак ВИГІДНО збувати людям!!! З якого боку вигідно (споїти, зкурити для чогось, чи гроші за збут) - не знаю. Але це вигідно "їм"!
Як говорить мій друг, - з цього зробили культ. Це стало модно.
Тому і пишуть такі банальні попередження "Куріння викликає захворювання на рак" і тощо (таких попереджень в законі "про куріння" п'ять, здається. Ніби й попередили... :) Але

Тому час людям ДУМАТИ ТА РОЗУМІТИ!

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua