ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4898 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4401 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4910 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4269 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4719 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4866 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5046 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4661 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4093 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Вар'яцькі вісті > А що ти знаєш про ООН?

А що ти знаєш про ООН?Автор: Уляна ПРИХІД

21 Жовтня 2009 00:10:44Навряд, чи є хтось, хто не чув про ООН. Але про значення і мету організації знає далеко не кожен. З нагоди річниці створення ООН, ми вирішили розповісти про організацію, її значення та розпитати львівську молодь про організацію та її вплив на Україну.

 

 Міжнародна Організація Об’єднаних Націй була створена 24 жовтня 1945 року на конференції у Сан-Франциско. Задекларована мета ООН – це зміцнення й підтримання миру, міжнародної безпеки та розвиток співпраці у світі. Штаб-квартира організації розміщена в Нью-Йорку.

 

 Заснували організацію  учасники 51 країн, в тому числі  й України. Станом на 2002 рік,  членами ООН є 192 держави. Фінансування  організації здійснюється за  допомогою добровільних внесків  членів-держав. ООН користується  шістьома офіційними мовами: китайською, арабською, російською, французькою,  іспанською та англійською. 

 

У 2000 році був проведений Світовий Саміт Тисячоліття, участь в якому взяли лідери 189 країн. На ньому була підписана Декларація Тисячоліття ООН. Було визначено 8 цілей у галузі розвитку, згодом їх було перейменовано у Цілі розвитку тисячоліття. Лідери держав зобов’язались досягти поставлених цілей й спільною працею зробити світ кращим для всього людства до 2015 року.

 

Цілі визначають співпрацю багатих і бідних країн  над подоланням голоду, крайньої бідності, наданням початкової освіти усім дітям, сприянням між статевої рівності, зменшенням смертності дітей, покращенням  материнського здоров’я, боротьбою  проти ВІЛ/СНІДу та інших хвороб, які є небезпечними, а також  над забезпеченням стабільного  розвитку природного навколишнього  середовища.

 

Врахувавши  особливості розвитку України, цілі розвитку тисячоліття були прийняті й в українському контексті. Для  України – це орієнтири в галузі розвитку, спрямовані на довгострокову перспективу, адаптовані до національного розвитку нашої держави.  Всього поставлено 6 цілей,13 завдань, 33 показника.

 

   Наші цілі – це подолання бідності, забезпечення якісної освіти впродовж життя, забезпечення сталого розвитку довкілля, поліпшення здоров’я матерів та зменшення дитячої смертності, обмеження поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу і започаткування тенденції до скорочення їх масштабів, забезпечення ґендерної рівності. Усі цілі було визначено так, щоб їх було легко зрозуміти чи виміряти. Зважаючи на сучасні новітні технології, наукові відкриття, проблем із досягненням цілей до 2015 року не мало б виникнути.

 

Цілями розвитку тисячоліття, спрямованими на молодь, є забезпечення якісної освіти та обмеження поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу.

 

Наша держава  прийняла на себе відповідальність за стан і перспективи людського  розвитку, а також забезпечення безпечного середовища для життя людини. Уряд України для досягнення цілей  та бажаного рівня розвитку зобов’язався проводити таку економічну політику, яка сприятиме покращенні достатку усього народу України.

 

 Головною  інституцією є Міністерство економіки України, яке забезпечує єдність політики державної економіки та соціального розвитку в Україні і несе відповідальність за здійснення необхідних заходів з метою досягнення цілей розвитку тисячоліття в Україні.

 

Про те, чи знає молодь, що таке ООН і яке вона має значення для України, ми вирішили дізнатись у львівських студентів та школярів:

 

Юля Макогін, учениця 11 класу школи №63:

  • Я знаю, що Організація Об’єднаних Націй була створена в 1945 році, зараз до неї входять близько 192 держав. Мета створення цієї організації – збереження миру після Другої світової війни. Я думаю, що це добре, що Україна входить до ООН і дбає про світову безпеку.

Андрій Долинний, студент 2 курсу Львівського державного університету фізичної культури, факультет  туризму:

  • Організація Об’єднаних Націй вирішує дуже багато суспільних проблем, зокрема безпеку держав, їхні відносини тощо. Знаю, що послом доброї волі ООН є футболіст Роналдіньйо, його зарплата в рік становить 1 долар. На мою думку, для України членство в ООН є позитивним, тому що це наближує її до Європи.

Юля Коцай, учениця 8 класу ЛНВК ім. В. Стуса:

  • Напевно ООН було створено з метою вирішення проблем всіх держав. Добре, що Україна входить в ООН, тому що організація допомагає країні, можливе створення різних союзів, які зроблять Україну більш захищеною і, можливо, навіть багатшою. Знаю, що штаб-квартира ООН є в Америці.

Юрій Сватко, студент 2 курсу ЛНУ ім. І. Франка, географічний факультет:

  • ООН було створено відразу після Другої Світової війни з метою забезпечення миру і співробітництва у всьому світі. Вона виникла, щоб замінити Лігу Націй, яка мала таке ж завдання, але виявилася недієздатною. Те, що ООН проіснувала досі і має достатньо міцні позиції, свідчить про те, що її структура достатньо продумана, ефективна і здатна вирішувати серйозні глобальні проблеми. Я вважаю,що для України ООН - це, звісно, наближення до цивілізованого світу, однак ООН хоче бачити Україну сильним гравцем на карті світу, а те, що під час виступу нашого Президента на Асамблеї ООН зал заповнений лише на чверть, яскраво ілюструє ставлення ООН до України.

Можемо зробити  висновок, що львівська молодь має  певні уявлення про організацію, але для того, щоб їхні знання були кращими і більш точними, варто періодично проводити певні заходи, які б повідомляли про роботу ООН, її завдання та цілі. 
Кількість переглядів: 2800

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Міка

Міка

21.10.2009 02:51:37


"Всього поставлено 6 цілей,13 завдань, 33 показника."
- ще б звіти дізнатися... що виконали, що збираються, а що "хай буде" :)

А стаття корисна і цікава!
+5

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua