ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4893 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4396 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4904 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4266 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4716 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4862 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5043 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4656 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4090 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Вар'яцькі вісті > ЗАКОН НА ПАПЕРІ

ЗАКОН НА ПАПЕРІАвтор: НЕТРІпло (Міка)

12 Листопад 2005 03:51:45Чомусь усе обертається проти мене. То болонський процес, на який перейшло більшість ВНЗ України в тому числі національний університет „Львівська політехніка”. То законопроект про заборону куріння в громадських місцях.


Викликають якось мене в деканат через 24 пропуски за місяць. Хоча в минулому семестрі в мене налічувалось у два рази більше пропусків. Причому не було жодного виклику в деканат. На моє запитання чому мене викликають тепер, а рік не чіпали – отримую відповідь „ми перейшли на болонський процес”.
Жахіття! Скільки є недотримань цього болонського процесу збоку викладачів та вищих органів Політехніки, які набагато важливіші за мої пропуски. Але про недотримання болонського маразму я напишу якось іншим разом.


Лиш висловлю коротко свою думку – це дійсно маразм:) З одного боку ця система чудова, та дуже навіть потрібно ефективна. Але не з нашими людьми, які ще не готові до цього. Для України підписання угоди про дотримання болонської конвенції є лишень „понтами”. А застосовувати його в практиці ніхто не збирається, ніхто навіть не знає повністю того, що включає в себе цей „маразм”, не писатиму про розуміння. Керівництво тільки „строїть очка” при різних перевірках.

А зараз законопроект про заборону куріння у громадських місцях, під яким підписався президент.
Знову ж я зачеплю навчальний заклад в якому проводжу багато часу в процесі навчання – Політехніку. Але щоб зачепити Політехніку потрібно спочатку до неї добратися. А добираюся я маршруткою... Ось і все зрозуміло, з двох слів „маршрутка” і „куріння”.
Як гарно цей законопроект „діє”, правда? Ото ж бо. Водії і дальше палять в салоні (колись вантажного:) автомобіля.
Тепер мене довезло до політеху. На першому поверсі, на дошці оголошень висить папірчик з великими жирними літерами, які собою являють речення, що на території навчального закладу курити заборонено. А зовсім недавно почепили і ще один листочок, який нагадує про законопроект з підписом самого президента:)


А тепер приклади недотримання курцями цієї заборони.
Розпочну з самої вулиці. Перед головним корпусом завжди багато студентів. Майже у кожного другого сигарета в руці, зубах:) я теж паскуда, курю. Стою на сходах і припалюю сигарету, до мене підходить охоронець і просить зійти зі сходів, або викинути папіросу в смітник. Шкода, все ж таки гроші (чомусь тільки здоров’я мені не шкода), сходжу у низ, і біля останньої (чи першої) сходинки затягуюсь знову димком. Так докурюю всю сигарету.
А біля четвертого корпусу студенти палять і на сходах...


Перший поверх політеху. На ньому я не знаю жодних місць де можна спокійно покурити, але не виключаю варіант про їх існування.
Другий поверх. На ньому є місця, де палять. А саме, одна зі сходових кліток. Там можна спокійно покурити без жодних зауважень викладачів та „вуйків в чорних піджаках та краватках”, які часто користуються саме цими сходами. Якось мені захотілося заради цікавості покурити в туалеті на цьому поверсі. Так перша особа, що помітила дим почала рипіти на мене...


Третій поверх. Якщо ти студент – кури в туалеті, якщо викладач чи хтось вищий – можеш закурити і в коридорі. Тут курять усі, в туалеті за п’ятихвилинну перерву буває до десяти і більше „димлячих” осіб. Як і мій „коханий” деканат, викладачі, та колеги студенти-одногрупники. Буває, що в приміщенні туалету наскільки накурено, що я прийшовши з метою „подихати” розвертаюсь і шукаю інше місце.


Хоч я і курець, мені інколи буває шкода тієї прибиральниці, яка дихає тим димом прибираючи бички, чи інших не курців які користуються тим туалетом.
У мене давно є ідея і велике запитання на тему „курилки”. Адже це дуже не розумно заборонити курити у вищих навчальних закладах чи ін. Чому? А все просто:
1. я абітурієнт, мені 18 (чи більше), я курю давно (стаж), і щоб вступити в той чи інший ВНЗ я маю кинути палити? - Це тупо!!!


2. я студент, мені 20, курець зі стажем, і тут з’являється закон про заборону паління. Роби що хочеш, покидай або, або... а залишити палити не просто. – Це не ефективно!!!


3. я студент, мені 20. курець. В приміщенні курити заборонено. Зима. Перерва 5 хвилин. Спускаюся з третього поверху на вулицю. Замерзлими пальцями та губами здійснюю процес куріння. Піднімаюся знову нагору. Спізнююсь, прибігаю задиханий на пару. Беру у не зовсім функціонуючі руки від холоду ручку і конспектую лекцію. – Це не продуктивно!!!


Чи не краще зробити „курилки” і таким чином захистити хоч якось мінімально не курців і не створювати конфліктних ситуацій з курцями?!!
Мені довелося в процесі куріння разом з двома працівниками деканату поспілкуватися на тему „місць для куріння”. Одна мені відповіла звернутися з цим запитанням до ректора. А друга заперечуючи слова напарниці: - „звернись до президента, ректор це не вирішує”. Ніхто не хоче цим перейматися, одні списують на других. На рахунок президента - я погоджуюсь, але якщо цей президент сам не може здогадатися то варто йому підкинути ідею. Тому, в першу чергу це проблема не президента, а ректора!!! Ідіоти!

А якщо б всіх курців змусили (силоміць) кидати курити дбаючи про здоров’я інших. Тоді почалося б масове захворювання ти х же курців. Адже так різко залишити палити не можна, організм залежний і потребує певної дози нікотину.

Висновок.
Наша влада, аби показати народу, що вона така гарна і щось робить, написали так собі, бездумно, цей законопроект. Президент, не перечитуючи і особливо не замислюючись під яким текстом ставить підпис - підписався.
Мені дуже хотілося залишити палити, щодня йшло на сигарету менше... Тепер, я не хочу кидати курити. Цим я висловлюю свій протест усім! Я куритиму де мені заманеться!


Шановний пане Президенте і взагалі вся „моя” владо. Ви красиво придумали текст. Та не подумали про застосування цього у практиці. Стаючи на сторону одних, кидаєте під ноги інших...

Мені соромно за свою країну, що у нас усі закони лишень на папері.
Я не можу сидіти тихо, я хочу і старатимусь змінити це!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

№1 НЕТРІплоКількість переглядів: 2111

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua