ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4893 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4396 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4904 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4266 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4716 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4862 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5043 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4656 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4090 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Вар'яцькі вісті > Свинство влади, змова фармацевтів, фінансовий грип

Свинство влади, змова фармацевтів, фінансовий грипАвтор: Майже стьоб від Міки

30 Вересня 2009 01:39:25Ото й налякали! За лічені дні розгулявся страшний вірус – свинячий грип. Всі ЗМІ рясніють людським страхом. Говорять, цей страшний вірус - А/H1N1 нищить все на своєму шляху. Ми приречені. А, ні. Ось наші спасителі винайшли ліки «Таміфлю». У державі надзвичайна ситуація. Політики один за одним вилазять в лоховізори з гучними заявами та заспокоюють нарід, все під контролем. Все під контролем?Блогери теж не відстають. Майже щотижня з’являється нова страшилка про епідемію, яка косить народ. Тиф, свиногрип, легенева чума і ще безліч страшних слів.

Так подивитися телевізор, почитати газети, переглянути інформацію з Інтернету - і можна рахувати копійки, вистачить, чи ні на особистий похорон.

Я й сама повелася на свинячий грип…Казки про цю страшну епідемію пішли «на-руку» фармацевтам та Інтернет бізнесменам. А ще, що найцікавіше, – ми можемо оцінити підготовку нашої держави до холодної війни.У цій публікації хочу розглянути детальніше фармацевтику, Інтернет бізнес та готовність України до різного роду атак.

Фінансове свинствоРозпочну з фармацевтики. Отже, думаю, всі знають, що три найбільші ринки світу, це – нафтовий, збройний та наркотичний.Наркотики поділяють на легальні та не легальні. До легальних, якраз, відносяться ліки.Щоб збути зброю – потрібно десь влаштувати війну. Нууу, а щоб збути ліки – потрібна епідемія.Змова фармацевтів пішла «на ура»! Народ скупив не тільки старі залежані ліки, а й нову хімію! І таке вже не вперше. Приблизно три роки тому всіх дуже налякав курячий грип. Скільки курей перебили! Але, коли продали всю вакцину – епідемія зникла так швидко, як і почалася. Тому, хвилювання тут лишні. Скупимо все «Таміфлю» і найближчі три роки жоден новий вірус нам не страшний. А потім, може і ведмежий грип буде…- Але ж люди то хворіють, - повинні огризнутися Ви.

- Так, хворіють. Хворіють звичайнісіньким грипом і не більше. До речі, статистика смертності найвищою була, якщо не помиляюся, у 2004-му році. Все, що нас так налякало – підрахунки «вголос».Тому висновок такий: телевізор у 1000 раз шкідливіше за A/H1N1.

Інтернет бізнесНеабиякою хитрістю відзначаються Інтернет бізнесмени! Технологія розкрутки свиногрипу така ж, як й інших фінансових проектів. Що тепер найчастіше в Інтернеті шукають люди? Які ключові слова вбивають в Гугл, Яндекс, Рамблер? :) Звісно, що їхні запити стосуються свинячого грипу.Успішним кроком Інтернет підприємців стало те, що багато хто у своїх блогах, відхилившись від тематики ніші, написали статті про свинячий грипп. Весь потік трафіку хлинув з пошуковиків на їхні сайти! Це море підпишчиків!

Знову ж таки, можна огризнутися і спитати, де їхня совість? Будують свій бізнес на людському горі.Тільки не людське це горе, а - людський страх. Особисто я захоплююся їхньою ідейністю. Нехай краще наляканий юзер потрапить на сайт якогось блогера, який стібається зі свиногрипу, та цим самим підніме собі настрій. Ніж, як потрапити ти на якийсь ЗМІ ресурс, та ще більше розчаруватися в ситуації. А страх та розчарування, як знаємо, до нічого доброго не доведе. Не біда за бідою ходить, як говорять в народі. Це ми, своїм настроєм, притягуємо в життя різні капосні речі…

Протигази для конейІ на останок хочеться написати про підготовку нашої держави до біологічних атак. Як виявилося, до цього ми зовсім не готові. Все, що знайшли у наших державних запасах, - це протигази для коней та маленький кусочок марлі :) І чому ж то не конячий грип…Тож, вимикайте лохові зори, вмикайте файну музичку, час-від-часу заходьте на наш сайт та будьте ще здоровіші!Апчхи!.. :)Кількість переглядів: 3768

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

MIKA

MIKA

11.01.2010 22:42:55


"Тобто, існує думка, що таким чином проводиться стерилізація населення планети з метою залишити один мільярд "обраних"." - на жаль це правда! В мене є три диски відео про це. А цієї осені людину, яка виступала на відео прибрали...
Зараз ми всі залежні від США.
Глянь в мене в альбомах альбом "Важливо знати". Уважно подивись на долар...

gter-ma

gter-ma

11.01.2010 22:35:33


чула про "золотий мільярд"? ті, хто вірять вцю теорію, вважають, що таким чином проводиться винищення Третього світу. Справа в тому, що в 70-х роках в США тестували вакцину. Ті, хто зробили щеплення, поплатились або життям (27 людей померло), або здоров"ям. Багатьох паралізувало. Але всіх об"єднав один побічний ефект-безпліддя. Тобто, існує думка, що таким чином проводиться стерилізація населення планети з метою залишити один мільярд "обраних". Але це лише теорія. Сподіваюсь:) Тим не менш, я б не ризикувала робити щеплення.

MIKA

MIKA

11.01.2010 22:23:29


Ну, як біологічна зброя цей "грип" може і є. Але питання в тому, чи її застосовували та хто?
Для того, щоб просто збути вакцину - досить налякати людей чутками.
Дотого ж, прогнозують другу хвилю... телепати? :)
І велики питання що до вакцини. Таке враження, що її просто хочуть протестувати на нівчому невинних людях.
А всі ліки - то наркотики. Ринок наркотиків посідає друге місце у світі.

gter-ma

gter-ma

11.01.2010 22:16:09


ну, наскільки мені відомо, свинячий грип був штучно розроблений каліфорнійськими вченими ще в 70-х роках минулого сторіччя як біологічна зброя. Насправді в Європі цей штамм грипу є розповсюдженим вже доволі довгий час. І той грип, не важливо, яку назву він носить, дійсно пошкоджує легені з надзвичайною швидкістю. Дехто припускає, що це все біолгічна зброя, яка ще раз підтверджує теорію "золотого мільярду". Але знову ж таки, це є доволі спірним питанням.

MIKA

MIKA

11.01.2010 21:39:19


Свинячий (Каліфорнійський, Європейський) грип має таку ж формулу, як і курячий. Як першого так і другого не існує.

а) це може бути різновид звичайного грипу;
б) це може бути біологічна атака (але в це мало вірю). Але, як перше так і друге - тільки щоб збути ліки.

І ще дуже цікаве питання про розкроплювання ЧОГОСЬ над містами з гелікоптерів, про яке влада говорить "не було". А свідки то є!

gter-ma

gter-ma

11.01.2010 21:31:41


Чесно кажучи, я взагалі не вірила в наявність свиного грипу в Україні, поки не померла близька подруга мого друга (працювала на Інтері, померла за лічені дні). Тому це є доволі спірне питання. Можна говорити про теорію "золотого мільярду", про фармацевтичний бізнес, про українських політиків та ЗМІ, і все це буде мати сенс. Але цей вірус таки був, просто до епідемічного порогу було ще доволі далеко. От і вийшло, що був спалах сезонного грипу з поодинокими випадками свиного.

MIKA

MIKA

11.11.2009 02:00:15


Цю статтю я накидала задекілька хвилин. Натхнення - ноль. Але мотивувало мене інше: я прочитала історію одного блогера, який написав статтю на тему свиногрипу. На його сайт прийшло багато люду. Тож, заради цікавості, прийдуть нові читачі, чи ні.

А про те, чи це нова епідемія, чи видуманий грип можна балакати довго. Але з кожним днем я все більше переконуюсь у вдалій змові фармацевтів. А грип - він є. Не свинячий - то точно! :) Надто швидко все почалося, надто підозріло...

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua