ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4893 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4396 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4904 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4266 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4716 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4862 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5043 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4656 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4090 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Новини > На порозі вибори, а нам підкидають “свинку”

На порозі вибори, а нам підкидають “свинку”Автор: Ірина Брич

13 Листопад 2009 00:58:56От жили собі українці, не тужили, як і до них “свинка” прийшла, чи то пак прилетіла десь із Каліфорнії. Все би було не так вже й підозріло, якщо б в Україні вибори не намічалися. Мабуть, варто починати з початку, хоча хто–зна , де той початок. Чи то 29 жовтня, чи можливо, з початку передвиборчої кампанії?
Можливо, це є піар-акцією наших шановних політиків? Хоча тут важко сказати, чи такий піар їм допоможе, адже це цілком може зіграти і проти них. Юлія Володимирівна активно ПРАЦЮЄ в цьому напрямку: шукає допомоги за кордоном, шукає вихід в середині держави, але чи не варто поставити під сумнів її діяльність? Приходиш в аптеку у місті Лева, а медичних пов’язок там немає (саме тих, які привозили з різних держав на прохання Прем’єр-міністра України), профілактичних засобів теж мінімальна кількість, а якщо є, то подивившись на ціну і згадуєш нашу владу “незлим тихим словом”.
Інші кандидати в Президенти теж долучаються до такого піару, набираються хоробрості і їдуть в карантинні зони підтримати знедолених українців. І Віктор Андрійович не забув про себе нагадати. Та все ж Президент виділився з натовпу. Він не проявляє свою великодушність і турботливість і вирішує не давати 1 млн. грн. Юлії Володимирівній на боротьбу з епідемією. Чи можливо, це хід конем? Можливо, таким чином Віктор Андрійович хоче показати громадянам, як Прем’єр розбазарює гроші з державної казни, а він намагається їх вберегти?
Відійдемо від роздумів і перейдемо на іншу поличку. ГРВ, свинячий каліфорнійський грип, чи мутований європейський грип прийшли до нас зненацька, адже сьогодні люди ходять на роботу, на навчання за звичним графіком, а наступного дня усіх повідомляють, що епідеміологічний поріг перейдено на Заході і оголошується карантин. Виникає багато запитань. Чи то чорний гумор наших політиків, чи то МОЗ слабо підготовлені до таких ситуацій, а можливо, така ситуація розвинулася ще задовго до карантину і трималася у таємниці. Але навіщо приховувати таку небезпеку для народу? Відповідь на це питання знає лише наша влада, але спробуємо копнути глибше. Із оголошенням карантину призупиняється підприємницька діяльність, сфера послуг найбільше страждає, адже люди сидять вдома перед телевізором боячись підхопити заразу надворі, зупиняється навчальний процес, а найголовніше приходить паніка у маси. А кому вона потрібна? Чи може потрібна? Наприклад, для того, щоб відтермінували вибори.
Судячи з поведінки Прем’єр- міністра і Президента, грип- війна між цими посадовими особами, які борються за виборця будь- якими методами, як підприємці за покупця на ринку. З кожною найменшою сенсацією про грип їхні прізвища на перших сторінках газет, про них говорять в новинах, їхні слова, рішення обговорюються всім населенням. Не так важливо, що вони говорять, але все ж говорять, а вибори не за горами (їх ще ніхто не відтерміновував).
Що ж таке людська паніка? Це напевне, найбільша зброя, а особливо, коли до неї призводить страх перед чимось невідомим. Люди почувши про грип, проти якого немає медичних препаратів і держава їх не може забезпечити, почали боятися, почали прислухатися до внутрішнього голосу, почали прислухатися до внутрішніх фізіологічних процесів, чи часом і до них оте “рильце” не добралося. З цього моменту ще більше людей потрапило у лікарні, деякі з них у важкому стані. Людина боїться і вона стає незахищеною ні перед чим, вона стає, немов сліпеньке котя, яке не знає, куди йому подітись. На щастя, в українців живе віра в часник і цибульку, які не тільки підняли їхній імунітет, а й підняли психологічний стан, звільнили їх від песимізму і безнадії.
Грип- грипом, а бізнес- бізнесом. Саме так. Останнім часом фармацевтична галузь України не була в розквіті і можливо, грип- один з варіантів просунути певні медикаменти на ринок, чи просто підняти галузь. Скільки людей побігли в аптеки по арбідол чи амізол, а скільки носів були обмазані оксиліновою маззю! Медики і не думали, що здатні зробити аж настільки сильний ажіотаж, що цього добра не вистарчатиме в аптеках навіть за цінами в кілька разів вищими реальних.

А можливо, річ не в бізнесі і не у виборах, а в Україні. Збудник грипу могли зумисно завезти в державу з певними цілями проти українців. Зрештою, якщо подивитись на географію поширення грипу, то бачимо, що саме західна частина України найбільше вражена і постраждала. Висновки робіть самі.


Бережіть себе і їжте часничок, цибульку, лимончики. А ще наукою доведено, що кохання покращує імунітет.
Тож кохаймося, бо ми того варті!)Кількість переглядів: 1895

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

MIKA

MIKA

15.11.2009 03:06:30


ОГО! То виходить, що намвзагалі, треба в скафандрах ходити... а ми якісь маски скуповуємо :))))
А що до розкроплювання - еге ж, свідків багато а влада ЧОМУСЬ заперечує факт розкроплювання.

ТАЙМ

ТАЙМ

15.11.2009 02:47:35


І я бачив розпилювання,При чому не одне...Таких людей тисячі,а по новинах якісь пухкенькі жіночки ще й нас ображають...Я за останні події так зненавидив владу,особливу ту,що вибиває в пошуку google,коли шукаєш "смерть з косою")) Вірус безперечно є,хоч кажуть і маски знімати,але я коли вікно відкриваю -у мене горло болить і слабеість в організмі починається... А щодо останньої фрази,то чув,що і кохатись не можна:))))

Castor Troy

Castor Troy

13.11.2009 10:29:12


Реальна стаття про реальні події!!!
Сонечко, Ти молодець :))))))))))))))

MIKA

MIKA

13.11.2009 01:28:36


Супер! :)
Класно написала!

А я ото думаю: свиногрип - внутрішня чи зовнішня політика?
З одного боку вибори і т.д. - внутрішня.
А з другого - всі вакцину нам везуть та маски для нас шиють. І ліки не наші.

Але, як би там не було. Бізнес бізнесом. Хочу сказати одне: НЕ ПІДДАВАЙТЕСЯ ВАКЦИНУВАННЮ!!!!!!
До речі, незнаю, наскільки це правда, але в вакцині з Росії знайшли A/H1N1...
...і досі щось скроплюють.

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua