ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4898 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4401 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4910 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4269 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4719 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4866 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5046 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4661 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4093 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Вар'яцькі вісті > Дротовий Інтернет - прощай спокійний сон

Дротовий Інтернет - прощай спокійний сонАвтор: Міка

28 Листопад 2009 07:07:20Ото недавно мене шлях трафив! Нє, ну розчаруванню всім не було меж. А вивела мене із себе ситуейшн з кабелями. Телефонними кабелями.

Ото живемо у двайціть першім столітті і дротовими телефонами вже й ніхто не користується. Але, якщо телефони вже вийшли з користування, то кабелі отримали нове значення - вони потрібні для Інтернету. Ну... як то кажуть, в цивілізованім швіті вже давно й Інтернет бездротовий. Але у моїй рідній Україні все ж прогресує, поки, дротовий Інтернет :) А саме - послуга від Укртелекому "Ого", де Інтернет безлімітний.

Тож намріялось мені перейти з бездротового лімітного Інтернету на дротову безлімітку. Як годиться - подала заявку в Укртелеком, щоби проводили телефон з Інтернетом. Заявку вони файно прийняли і зовсім успішно, як виявиться пізніше, до старих проводів підключили телефон. Взялися за активацію заявки на Інтернет. Ну я й тішуся! Спати не можу, працювати - теж. Чекаю на Інтернет. Ба, щодня телефоную у сервісний центр - чи вже активували заявку. Вже й сниться та безлімітка...

На п'ятий день після подання заявки на Інтернет - прийшов працівник Укртелекому зі своїм модемом та ноутом перевіряти лінію...
За півтори години мук підключитися до Інтернету:
- чотири рази обірвалась синхронізація;
- три рази довелося змінювати налаштування модему;
- накінець - ледь вдалося зайти на сторінку Яндексу.
Щож тут вже говорити про швидкість...

Отож мої намріяні міфи про Укртелекомівський Інтернет враз розвіялись :(
Як пояснив майстер - Укртелеком приймає усі заявки клієнтів. А там - кого вдастся під'єднати до мережі, кого - ні. На всі номери, які не вдалося підключити до Інтернету, Укртелеком ставить "хрест", що означає - більше жодних заявок!
Ще цікавим було те, що Укртелеком виживає тільки завдяки платежам за Інтернет, адже, як я вже писала - стаціонарні телефони давно відійшли у минуле, в кожного - по одному з половиною мобільнику.

Ну, шлях сам трафити мене не міг, я ж почала обурюватись, як це так!? Я ХОЧУ ІНТЕРНЕТ!!!

Тож, що я таке довідалась, що вивело мене із себе? А виявляється, що всі телефонні лінії казна-коли прокладали. І "проводимо телефон" в Укртелекомі означає - підключаємо до старих ліній, як виявилось! На те, щоб визначити де саме є пошкоджений кабель - потрібно спеціальне сканування лінії. Обладнання, задопомогою якого це можна зробити в Укртелекомі по всій Україні відсутнє. Ціна такого обладнання - 10 тисяч доларів. А оскільки Укртелеком - бідося, то немає коштів не те, щоб на обладнання, а й на проведення нових ліній чи закупку кабелів для лагодження існуючих. Мало того, фінансова криза, якою всім просвистіли вуха і кишені не оминула укртелекомівців: скорочення, заяви за всій рахунок, тощо.

Ну ясно. Лохотрон про який відразу не попереджає Укртелеком. З ними я ще розберуся та отримаємо своє! Адже в договорі було чітко написано "ТЕЛЕФОН ТА ІНТЕРНЕТ"!!! - тому їхні відмазки не для мене!

Але! Чому пошкоджені кабелі?????? Хто їх пошкодив??? А це вже питання нашої з Вами совісті. Не відповідальні ми і не цінуємо того, що маємо. Мало того, що кабелі (як і все інше) у нас прокладали так, "аби було", то ми ще ламаємо. Копали щось, копали, чи робили ремонти - пошкодили кабель - оглянулися, чи бува ніхто не бачить. Переконалися, що ніхто. Зарили. Ось такі ми свині! Жодної відповідальності. Після мене хоч потоп. А жаль, дуже жаль :(

Але, хочу ще зачепити таку тему: чому Україна не може дозволити собі закупити нове обладнання. Чому десь дешевше та якісніше, а в Україні - дорого?
Тож, наступною публікацією постараюся зрозуміло висвітлити фінансове питання та фінансове положення України. А ще, до теми, зачеплю фінансову кризу, результати якої починають проявлятися зараз.Кількість переглядів: 3084

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

MIKA

MIKA

01.12.2009 02:53:15


До речі - 4G вже в Києві є!
Я теж на Утелі сиджу! Швидкість мені подобається. Тільки трафіку не стає. Хоч на максимальний тариф переходити треба!

Тепер Укртелеком шукає, кого звинуватити в проблемі. Але я чекаю на позитивну відповідь. До речі, історії з Укртелекомом у мене тягнуться ще з початку весни. Раз вони спізнилися - я вже з того всього чекання Утел взяла. Але, наскільки тепер вони запізняться... :)

MIKA

MIKA

01.12.2009 01:08:58


Владислав, я зараз, якщо витрачаю за добу 70мб - то це ще дуже добре. А то, буває й за 100мб заходить. Так мого ліміта вистачає на тиждень.

Владислав

Владислав

28.11.2009 18:29:03


Хі-хі...Ой, Міка, я не надто тому дивуюсь, хоча, ні, дещо здивований, що це в місті такому як Львів... :)
Я то що, живу за 20км. від райцентру і лінія в нас від того ж Укртелекому для зв'язку телефонного ледь годиться. Якось в році 2006, коли безлімітів ще не було, користувався я дайл-апом з платою за час (то муки страшні, хто знає - зрозуміє, хоча і сайти тоді більш поблажливі до трафіку були, але 5мб за годину то не є добре...), потім загув той дайл-ап через якість лінії...Потім був супутниковий на прийом + мобілка на передачу - зараз вже не працює, хоча прийом і був досить швидкий, але надто дорого ще й між іншим платити доводилось (в доларах доречі баланс поповнювати треба було). В решті що, зараз користуюся вдома (мобілка як модем) і на самому телефоні де завгодно мобільним інтернетом. Мучаюся і зараз, бо вдома якість зв'язку у (як ви думаєте кого?) бренда Укртелеком - Ю'тела просто паскудненька, в місті - можна жити, а, наприклад, в Харкові чи Донецьку, де 3G працює - ото де кайф (мегабайт 6 за секунд 20 на телефон закачав!), плачу за таке щастя, доречі, по 10коп. за мегабайт - скільки тобто завантажив+передав, скільки й зняло з рахунку, влаштовує в принципі, у Ю'тела зпоміж всіх мобільних операторів України в цьому плані найкращі тарифи.
Як треба щось закачати, музики, наприклад, то роблю це в ліцеї, де халявна безлімітка в класі інформатики, або ж іду з флешкою(куди думаєте?=) ) на пункт Укртелекому, де є інтернет-кабінка з 8-мегабітним "ОГО".
Чекаємо охоплення всієї території України високошвидкісним і бездротовим зв'язком, чув що в найближчі роки таке має здійснитися (4G, чи щось таке).
І до речі, безлімітний - то, думаю, саме толкове, що по тарифікації придумати можна.

MIKA

MIKA

28.11.2009 17:56:13


Дякс!
Прикол ще в тому, що оператори нічого й не знають. Говорять те, що їм сказали...
Знайти хоча б одного НОРМАЛЬНОГО провайдера, в якого послуга саме така за якістю, як описує.
А то... говорять одне а виходить далеко інше.

mIRka

mIRka

28.11.2009 17:52:32


Міка, дуже класна стаття!!!
А ще як в "тєму"!!! От я щойно за останніх чотири дні добралась до інтернету нарешті, оскільки мій Аербіт всім повідключав нет в зв"язку з тим, що вони якісь ремонтні роботи роблять для його покращення...А як подзвониш в обслуговуючий центр, то мінімум 30 хвилин чекаєш, поки звільнять оператора...

MIKA

MIKA

28.11.2009 07:21:42


Хотіла смішно описати несмішну ситуацію. Не знаю, чи вдалося...

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua