ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4889 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4394 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4903 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4263 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4714 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4861 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5042 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4655 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4088 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Неформат > Наречена. Біла правда

Наречена. Біла правдаАвтор: Христина Соломчак

03 Листопад 2009 22:04:53Сьогодні їхнє свято. Всі зібрались, щоб побажати їм пройти шлях свого життя лише пліч-о-пліч. Ось вони закрутились в першому весільному танку. Кружляючись, кожен клаптик білого шовку повторює рух її тіла,кожна прекраса переливаючись на сонці, наче усміхається.В неї паморочиться в голові від щастя,здається все так як вона собі уявляла ще тоді в далекому дитистві,коли мама читала казочку про Попелюшку чи ще про якусь заморську царівну або ж про дівчину-наймичку, яка все-таки знайшла своє щастя…
В її долі все не так, але сьогодні і її осиротіла душа стала відчувати, яка прекрасна любов чоловіка. Він солодко усміхається і намагається вловити хід її думок. Десь прослуховується з тієї весільної метушні романтична мелодія,та сама,що й при першій їхній зустрічі. Ось він, як і пару років тому, знов наспівує їй на вушко, так само безладно, невпопад, але зате так щиро . Жаль, що ніколи більше не відчує цього першого погляду, тієї іскри, яка розпалила їхнє багаття. І лише пісню, можна прослуховувати до кінця життя, щоб мимовільно переноситись туди, на їхній острівок пам’яті, такої безжурної і п’янкої. Лише три хвилини …таке життя цієї пісні, але не їхнє, бо в них все ще попереду. А зараз головне не забути танцювальні па і не розчарувати тих, що прийшли розділити їхнє щастя. Для неї сьогоднішній день – апогей всього життя, бо від сьогодні вона – жінка, і на неї покладається безліч обов’язків як дружини, так і матері. Мимоволі згадує все своє життя. Чому відчуття таке, наче маєш від чогось відмовитись . Мабуть,все-таки й відмовляєшся - від свого дівоцтва. Від сьогодні нове життя.
І ось знов дитинство. Дівчина завжди виховувалась перш за все, як майбутній оберіг сім’ї..А всі ці труднощі, пошуки ідеалу, розчарування, зрада – це маленькі спектаклі перед великою п’єсою під назвою “Сімейне життя”. Якщо задуматись, то все життя дівчини можна умовно поділити на два періоди: «до весілля» і «після весілля». Для кожної дівчини, впродовж віків весілля було вирішильним етапом всього життя. Хтось виходив за нелюба, хтось щиро і в останнє, хтось мусив коритись волі батьків,а хтось назавжди викорінював будь-які родинні звязки. В будь-якому випадку - це завжди тяжкий крок, бо для всіх весілля - це міст до нового життя, в якому ти сама собі вже не належиш. Людина, ніколи не впевнена у своїх діях, коли вирішується її доля. Тільки в казках весілля - це хепі енд, у житті, все ж навпаки… Скільки ж розчарувань приходило з сірими буднями, скільки ж дівчат усвідомили, що керувались не тими споконвічними ідеалами при виборі свого чоловіка. І та дівчина, яка розуміє, що шлюб на все життя, часто сама ж і порушує своє бачення,коли не сила терпіти того, що собі не уявляла. З цього приводу в народі багато пісень,які співаються насамперед на весілля: про лиху долю невістки, про обтинання дівочої коси, як символ незалежності.
Можливо, шлюб - це своєрідна лотарея? Ніколи не можна бути впевненій у своєму чоловікові на всі сто. Колись дівчата в більшості випадків виходили заміж по волі батьків. Тепер їх думка не така й важлива, але як аргумент випливає те, що кількість розлучень дедалі більше. Ми стали самостійні, не зважаєм на свої ж обряди, а кому це потрібно, не прислухаємся до думки батьків. Цураємся свого, а потім цураємся і долі своєї..
Вони відлічують останні секунди свого танцю, а її ще досі не покидають сумніви…Чи буде так завжди, чи завжди він буде готовий на все заради неї, як сьогодні. Адже ніхто з заміжніх жінок романтично не говорить про сірі будні сімейного життя, коли плачуть діти, годі найти роботу, а ще потрібно зварити борщ, наліпити вареників, випрати шкарпетки… Вибір для неї сьогодні зроблений,він змінить все її життя, а от в яку сторону, того ніхто не знає. Так хочеться надіятись на хороше майбутнє, де життя – це добробут сім’ї. Хочеться мати від цього чоловіка безліч дітей і бачити в ньому хорошого батька.
Всі гості почали аплодувати. Вона наче вернулась з власної підсвідомості. Та все одно десь роїться думка,що не все так легко, і ще безліч випробувань чекає на неї. І так хочеться, щоб він був поруч, міцно стискав руку і нагадував, що не залише ніколи. А вона буде вірити, вірити у своє щастя. Сама не почула, як гаряча сльоза обпалила її щоку – це нестримний потік усіх надій. “Кохана ти плачеш?”- “Це від щастя”, – відповідає вона і вперто вирішує, що любов все подолає. Якби ж він тільки знав, як багато значить у її житті, то б не справився, мабуть, з тою владою, владою над її життям і майбутнім.Кількість переглядів: 1629

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua