ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4893 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4396 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4904 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4266 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4716 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4862 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5043 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4656 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4090 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Інтерв'ю > Молоді й успішні

Молоді й успішніАвтор: Уляна ПРИХІД

28 Грудня 2009 22:45:08Говорять, що молоді люди не знають, чого хочуть, але наповнені рішучості добитись цього.

Справді, інколи в молодому віці підлітки часто губляться, адже перед ними стоять мільйони шляхів і виборів. Ким бути й кого послухати? Чи варто займатись улюбленою справою?

На кожному з нас лежить велика відповідальність за власне майбутнє, яке самостійно творимо. Обираючи професію, перш за все треба слухати своє серце. Не може бути математиком той, хто краплі не тямить в алгебрі, але бездоганно розбирається у біології.

Ми завжди повинні знати, що наш вибір – це нова сторінка життя, це крок до здійснення мети.

Бути молодим й успішним – справа нелегка, не зразу дається визнання й успіх. Головне в цьому ділі бажання, якщо дійсно чогось хотіти – воно збудеться.

Та, є молоді люди, які, незважаючи на юний вік, уже твердо й рішуче йдуть до мети. Про свої перші кроки й шлях до визнання вони самі й розповідають:

Світлана Крижанівська, студентка 2 курсу ЛНУ ім. І. Франка, факультет журналістики/ головний редактор молодіжної газети «П’ятниця» :

- Бути головним редактором молодіжної газети непросто і неважко. Це якось по – особливому, це мій теперішній час, де я постійно знаходжусь і постійно думаю про це. Звісно, чудово, що маю нагоду працювати не у вже створеній газеті, а у новій, в тій, яка чітко зайняла своє місце серед молоді у Львові і у якій можна витворяти все, що хочеш:) Газета - це цілодобовий розвиток, без перерв на каву. Як тільки закінчується вся біганина з випуском номера, починається новий тиждень, в якому потрібно випустити новий номер газети. Мені 18 років і я вважаю, що це саме той вік, коли я хочу і можу тим займатись. Хоча, ще місяць тому не мала ніякого уявлення про те, як робити та видавати газету, адже на факультеті журналістики цього не вчать. Тому вчуся сама, поки є можливість. Не на пенсії ж видавати молодіжну газету.

Петро Задорожний, студент 3 курсу НУ «ЛП», ІНЕМ/ фотокореспондент «УНІАН»:

- Вперше купив власну камеру на зібрані гроші літом 2006 року. У 2007 році придбав нову й почав приділяти фотографії набагато більше часу – завжди брав її з собою, коли знав, що буде що цікаве зняти. Одним словом – чим раз, тим більше фотографував. На форумі 2007 року просто ходив і знімав різних письменників та віп-персон разом з моъм другом-фотографом Віктором Гурняком. Ключовим героєм того дня став Яценюк, який був без охорони й ніс купу книжок. Фотографії я виклав на «Пікасу», десь на початку січня знайшов свою світлину на tabloid.pravda.com.ua, що стало переломним моментом – вирішив займатись фотожурналістикою. Я вважаю, що в будь-якій справі потрібно докладати багато зусиль і часу, щоб чогось досягти. Не люблю бути категоричним з речами, які мені непідвладні, але поки що плани на майбутнє тісно пов’язані з фото.

Артур Гавришенко, студент 3 курсу ЛНАУ, факультет будівництва та архітектури/ співпрацює з Андріаною, групою «Вушка» й іншими артистами:

- Танцями почав займатись з шести років, коли батьки привели мене на народні танці. Потім була певна перерва, після якої почав займатись у балеті Руслани, в якому пробув 2 роки. Через рік-два проходив кваліфікацію по різних стилях танцю, потім – зйомка у фільмі «Гітлер Капут», де мене помітила і запросила до себе в шоу-балет «Атлантік» Тетяна Мазуркіна. В цьому балеті я пропрацював майже два роки, за той час виступав з багатьма зірками, на різних шоу, працював з цирком…На даному етапі – працюю з співачкою Андріаною, інколи даю майстер-класи по стилю контемпорарі. Не малу частину займає проект «Танцюють всі», після участі в якому у мене з’явилось багато друзів і нових пропозицій. Наперед нічого загадувати не можна – от, не дай Бог, щось станеться і все – мені заборонять займатись ( у нашому житті всяке може трапитись). Але, насправді, дуже б хотілося і надалі цим займатись.


Як ми вже встигли зрозуміти, щоб чогось добитись потрібно наполегливо й твердо переслідувати свою мету й в жодному разі не зупинятись, в іншому випадку – успіху не досягти!Кількість переглядів: 2417

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua