ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4898 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4401 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4910 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4269 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4719 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4866 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5046 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4661 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4093 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Неформат > «Хороші аналізи». Як не загубитися в українському телерадіопросторі

«Хороші аналізи». Як не загубитися в українському телерадіопросторіАвтор: Христина Бондарєва

10 Січня 2010 11:24:46В сучасному українському радіо- та телеетері катастрофічно не вистачає авторських самобутніх програм. Телевізійні програми – це здебільшого багатобюджетні масштабні розважальні шоу, які організовують частенько не з метою пізнавальною, а з прагненням чи то попорпатись у зірковій білизні, чи то розгорнути скандал у прямому ефірі для збільшення рейтингів.

Дедалі частіше з'являються ток-шоу, ідеї яких перекуплені у інших країн: це ті ж "Танцюють всі" (американське "So You Think You Can Dancе"), "Фабрика зірок" (“Star Academy” у Франції), "Україна має талант" ("America’s Got Talent" у Сполучених штатах Америки), "Свобода слова" ("Свобода слова" у Росії) тощо. Отже: в Україні практично немає самобутніх національних програм.

Телепрогарми про зіркове життя чи популярне тепер шоу про екстрасенсорні здібності теж потрібні, але людська натура окрім розваг потребує ще й чогось пізнавально-аналітичного. Так, є кілька програм (зокрема "Документ", "Культурний фронт", "Країна має знати") та сезонних спец-випусків, які привертають увагу непересічного українця (принаймні я схильна до перегляду цих програм), але їх трансляція проходить, зазвичай, не у прайм-тайм, а пізно ввечері... Словом – ситуація на нашому телебаченні майже катастрофічна. Сьогочасні радіомережі не знають меж – вони або на 90% розважальні ("Радіо-МАН", "Люкс-FM", "Хіт-FM"), або на 90% аналітичні (Радіо-Ера).

Але як приємно було здивуватись появі нової, авторської, абсолютно самобутньої програми, та ще й на нашій регіональній "Львівській хвилі", яка знайшла рівновагу у тематичній царині, органічно поєднуючи в собі політику, економіку, культуру, відпочинок. Хочу розповісти про програму Влодка Лучишина "Хороші аналізи", яку він готує разом із колегою Іриною Мартинюк. "Хороші аналізи" можна почути на 100,8 FM щоп'ятниці, о 17.00. Концепція програми така: найцікавіші актуальні події, що відбуваються в Україні та світі, РІЗНОСТОРОННЬО аналізуються, розкладаються на полички й у готовому, доступному вигляді підносяться до слухача.

Чому різносторонність для цієї програми така важлива? Очевидно, аналіз повинен бути антисуб'єктивним, щоб слухач міг сам зробити певні висновки, а чужа думка не мала прямого впливу на нього. Цей фактор, кажуть, – одна із запорук успіху чесної журналістики. Саме тому автор залучає до аналізу інформацію з великої кількості допоміжних джерел, серед яких: гіганти української преси "Дзеркало тижня", "День", популярні львівські газети "Експрес", "Високий Замок", "Інформатор", телеканали "ICTV", "СТБ", "ІНТЕР", "1+1", масштабні інформаційні агентства "УНІАН", "УКРІНФОРМ", "ЗІК" та інші.

Програма розділена на кілька секторів, тематичних рубрик: політика (актуальна сьогодні, як ніколи), економіка (актуальна завжди), соціальна сфера (без неї ніяк), культура (що ще може потішити українця в час економічної кризи). У цей безперервний інформаційно-аналітичний потік вкраплюються популярні хіти світу й України, що займають перші місця у рейтингах радіоефіру. Це, як на мене, позитивний хід, який дозволяє розвантажуватись людині під час прослуховування програми.

Програма "Хороші аналізи" – суцільний компроміс: її слухають люди, які не мають часу протягом тижня цікавитись навколишніми подіями; її слухають ті, хто уважно стежить за новинами, але потребує фахової їхньої оцінки; ті, хто завжди хоче бути в курсі подій. Завдяки тому, що це саме радіопрограма, її можна слухати і в авто, і вдома на кухні, і через інтернет-підключення навіть за кордоном.Кількість переглядів: 1574

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua