ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4898 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4401 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4912 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4271 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4719 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4866 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5046 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4662 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4095 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Вар'яцькі вісті > Грузія навчила Україну?

Грузія навчила Україну?Автор: Христина Бондарєва

10 Січня 2010 11:32:27Нещодавно група провідних європейських політиків, філософів і журналістів оприлюднили у низці міжнародних часописів відкритого листа, закликаючи Захід докладати більше зусиль, щоб підтримати Грузію після її минулорічної війни з Росією. У листі, опублікованому, зокрема, в британській газеті "Guardian" та французькій "Le Mond" дванадцять підписантів, серед яких колишні чеський президент Гавел, литовський президент Адамкус, закликали 27 лідерів країн Європейського союзу визначити дієву стратегію допомогти Грузії, щоб домогтися виведення російських військ, які, за словами авторів, незаконно перебувають на території Грузії.

Щодня, слухаючи ранкові новини, я сприймаю й переробляю значну кількість інформації. Деяка тішить, доводячи, що культура, освіта, містобудування тощо в Україні розвивається, а деяка відверто дратує: слухати про кризу, постійні політичні суперечки й конфлікти вже давно набридло. За конфліктом Росії й Грузії стежила уважно ще з минулого року, тому певний розвиток подій з цього питання знову навернув на роздуми. Історія має здатність не зникати, не забуватись, а часто ще й має своє продовження.

Дорогою до університету я звично слухаю в навушниках улюблені пісні, але сьогодні бажання їх почути кудись зникло. Спокою думкам не давала згадка про минулорічну війну. Здавалось, забута вже подія…але... «Ядерна країна, газова монополіста Росія вела бойові дії на території іншої суверенної країни. З часів закінчення холодної війни це було вперше. Чи справді злякався світ? Чи справді цей конфлікт став можливий тому, що Грузію не взяли до НАТО?..» - долинало до моїх вух із сусіднього сидіння. Так, ранкову новину чула не тільки я. Хтось може подумати, а чому нас повинна хвилювати ця проблема? Чужа країна – чужа біда. Насправді, багато політологів пророкували схожий сценарій для Криму. Тому ігнорувати грузинську проблему українці просто не мають права. Тож Україна мусить робити висновки, аналізуючи причини і наслідки Російсько-грузинської війни.

Маршрутка зупинилась, тому продовження розмови дослухати не вдалось. Забігши в аудиторію, повну колег-журналістів і не побачивши викладача на своєму звичному місці, розповіла їм новину. Почали згадувати минуле і обговорювати сьогодення: більше 20 тисяч етнічних грузинів все ще не можуть повернутися до своїх домівок у Південній Осетії, села та житлові квартали міст піддавались бомбардуванням та артобстрілам, а бомбардування проводилися і в той час, коли вони бігли із своїх поселень, ситуація в районах вздовж фактичного кордону між Південною Осетією та іншою територією Грузії залишається вкрай напруженою, а це означає, що десятки тисяч людей у найближчому майбутньому не зможуть повернутися додому... Це наслідки всього лиш 5 днів воєнних дій, які зруйнували життя тисячам сімей... Розмову перервав викладач, тому до роздумів я повернулася ввечері, гортаючи інтернет-сторінки. Пошукала висновки експертів: «По-перше, Грузія в результаті того, що відбулося рік тому назад, втратила (я думаю, що повертати буде дуже тяжко) значну частину своєї території. По-друге, що Україна повинна зробити висновок, на мій погляд? Зовнішня політика, яка є не збалансованою і є емоційною, вона загрозлива для самої країни. Ми – держава, для якої питання територіальної цілісності і незалежності є ключовим нашим пріоритетом. Тому будь-яке порушення територіальної цілісності через питання автономій для нас це небезпека. Тому ми не повинні визнавати Південну Осетію, Абхазію, оскільки ми вже зайняли принципову позицію по Косово», - Олександр Чалий, екс-заступник міністра закордонних справ України, екс-заступник голови Секретаріату Президента.

Україні необхідна і зараз, і в майбутньому виважена внутрішня і зовнішня політика, яка б працювала на її національні інтереси. А тому від не зовсім звичайної події 17 січня 2010 року залежатиме більше, ніж зміна обличчя нашої країни...Кількість переглядів: 1684

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua