ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4893 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4396 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4904 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4266 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4716 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4862 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5043 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4656 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4090 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Неформат > Портрет журналіста або 10 професійних заповідей

Портрет журналіста або 10 професійних заповідейАвтор: Валерія Ахметова

10 Січня 2010 23:49:58Етичні норми та засади журналістики можна знайти в будь-якому спеціалізованому підручнику. Але чи завжди вони дієві? В умовах «вакууму» дотримання всіх правил та порад, моральних та етичних канонів, а також внутрішніх законів не є досягненням. В ідеалізованому та утопічному суспільстві журналістика мала б виглядати як синтез дитячої цноти та старечої мудрості. Ідеал чесного та свідомого журналіста, якого так старанно вимальовують підручники, майже не зустрічається в реальному суспільстві. Суть проблеми криється в багатьох як зовнішніх, так і внутрішніх факторах. Професія журналіста вимагає певних особистісних критеріїв. В першу чергу, працівник ЗМІ повинен бути комунікативним, розуміти психологію співрозмовника та вміти спостерігати і аналізувати. Вік журналіста може вказувати не лише на досвід роботи, але і на аналітичні можливості. Розглянемо еволюцію свідомості працівника ЗМІ.

Початок кар’єри або «рожеві окуляри об’єктивності». Отже, перша заповідь — об’єктивність. Журналіст-початківець завжди намагається бути максимально об’єктивним, не здогадуючись, що його думка та висвітлення подій є лише суб’єктивним віддзеркаленням суспільних явищ. Пізніше старші колеги пояснюють, що явище об’єктивності не існує, головне просто не виходити за межі дозволеного. Саме з цього і починається деградація, адже межі дозволеного у кожного різні.

Друга заповідь — чесність. Багато хто ототожнює її з першою, але деяка різниця все ж існує. Спробуємо розглянути детальніше. Журналіст, який вже знає про ілюзорність об’єктивності, все ще намагається бути чесним та не фальсифікувати події. Деякі журналісти дотримуються цієї заповіді впродовж усієї кар’єри. Але більшість працівників медіа маніпулює фактами заради створення сенсаційного матеріалу.

Заповідь третя — «Не вкради статтю ближнього свого». Ця заповідь навчає нас бути творчими та оригінальними, не піддаватись спокусі плагіату. Але і вона діє лише до моменту, поки власні інтереси журналіста не стають важливішими за суспільні. В деяких випадках спрацьовує банальна потреба легкої наживи, без ламання голови та напруги м’язів.

Четверта заповідь застерігає нас: «Не створи грошового ідола». Але рано чи пізно журналіст стає перед вибором: написати статтю на замовлення і отримати відповідний гонорар, чи залишитись з чистими руками та залишити голодними своїх дітей. Ще важчим постає вибір, якщо від нього залежить власне життя або життя близьких. Дотримання цієї заповіді також залежить і від вищої освіти. Студентам факультету журналістики з першого курсу вбивають в голови етичні та моральні принципи, яких багато хто потім намагається дотримуватись. Але, на жаль, більшість практикуючих журналістів мають диплом економічної освіти. Тобто, людей з першого курсу вчать заробляти гроші, а не дотримуватись якихось етичних норм, що пізніше впливає на характер медіапродукту.

П’ята заповідь заперечує будь-яку пропаганду, як форму маніпуляції суспільною свідомістю. Але чи саме не цим займається журналістика? Радянська влада вправно маніпулювала мільйонами, контролюючи та цензуруючи ЗМІ. І протистояти тоталітарному режиму було неможливо. Ті сміливці, які намагались вдатись до рішучих дій, зазнавали нищівної поразки. Сучасна українська журналістика має ширше коло свободи, але воно все одно обмежене. Сьогодні, замість репресій та розстрілів, існують інші методи впливу. Здебільшого вони базуються на грошових стосунках із власниками ЗМІ та рекламодавцями. Видозмінилась і сама пропаганда. Замість конкретного політичного режиму відбувається пропаганда алкоголю, тютюнових виробів, сексу та гедоністичного способу життя. Знову ж таки доводиться обирати між матеріальним та духовним.

Заповідь шоста: «Толерантність». Журналіст повинен поважати думку інших, навіть, якщо він з нею не погоджується. Цілком логічне правило, якого повинні дотримуватись не лише журналісти, а і всі учасники суспільного життя. Але, як і будь-яка людина, працівник ЗМІ може мати поганий настрій, особисті проблеми, або просто відчувати яскраво виражену антипатію до свого опонента. І тоді шоста заповідь порушується, не зважаючи на всі теоретичні застереження. Також багато залежить від темпераменту журналіста, від його екстра- або інтровертності.

Заповідь сьома: «Порядність». Згідно до цього пункту журналіст зобов’язаний берегти мораль суспільства, не використовувати нецензурну лексику, не відтворювати жорстокість та насильство, не розповсюджувати порнографічну продукцію та ін. Але, на жаль, нам все частіше демонструють жахливі кадри (прийом «трупокілометрів»), з метою прикувати наші погляди до екрану. Основні канали країни керуються принципом «шести с та одного г», вбиваючи залишки моралі та духовності. Скеровуючи інформаційні потоки на найсильніші емоції людини, медійники підвищують рейтинг каналу. Заповідь порядності ще зрідка спрацьовує, але, здебільшого, в друкованих ЗМІ.

Восьма заповідь, або «Збереження професійної таємниці». Без дотримання цієї заповіді неможливо заслужити повагу колег. Джерело інформації є священним і порушення його анонімності без його власної згоди є не лише кримінальною, але і безчесною справою. Навіть якщо вас виправдає суд, то вам навряд чи вдасться повернутись до журналістської кар’єри.

«Не звинувать безпідставно». Дев’ята заповідь є однією з найважливіших заповідей, недотримання якої може призвести до серйозних наслідків. Судовий процес — це мінімум, що очікує журналіста, який сфальсифікував звинувачення. Подібна халатність може коштувати декількох неоподатковуваних мінімумів, або і декількох років позбавлення волі.

«Не зраджуй собі та своїм принципам». Десята заповідь полягає в дотриманні дев’яти попередніх. Нам доводиться кожен день робити вибір, наслідки якого залежать лише від нас самих.Кількість переглядів: 5201

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua