ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4898 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4401 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4912 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4271 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4719 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4866 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5046 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4662 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4095 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Культура та Історія > Цей День в історії

Цей День в історіїАвтор: Валерія Ахметова

11 Січня 2010 12:10:4711 лютого 1670 р. народився Самійло ВЕЛИЧКО, український козацький літописець. Його перу належить одна з найцінніших пам'яток української історіографії та літератури військово-повістевого жанру XVIII ст. — літопис „канцеляриста Війська Запорозького”, який зберігся в єдиному оригінальному екземплярі. Цей примірник був придбаний істориком Михайлом Погодіним 1840 року під час аукціону та пізніше подарований ним для друку Київській Тимчасовій Комісії для розбору давніх актів.

Величко розпочинає свій твір з опису подій в Україні 1648 року. Перше оповідання, присвячене Визвольній війні під проводом Богдана Хмельницького, було доведене до 1660 року. Але цьому матеріалові передував виклад подій більш ранньої історії козацтва. Доказом цього є додаток до першого тому, в якому було вміщено кілька документів, які стосувались початку XVII ст., зокрема часів Петра Конашевича-Сагайдачного. В тих частинах, які збереглись, не вистачає оповідань про події Визвольної війни середини XVII ст. Цю прогалину довго заповнював літопис Грабянки.

Самійло Величко був освіченою людиною козацького походження. Саме завдяки йому ми сьогодні маємо змогу поринути у часи козацької звитяги. Після Полтавської битви Величко жив на Полтавщині у маєтках Кочубея і помер не раніше 1728 р. Цим же роком помічена інша його велика праця, що залишилася в рукописному вигляді, — «Космографія» (866 стор.), яку він продиктував, оскільки під кінець життя відомий історіограф осліп.

Свої історичні погляди Величко виклав у вступній частині до літопису, названій «Передмовою до читальника». Тут ще більше, ніж у Грабянки, надано історії великого загальноосвітнього, науково-пізнавального значення. Разом з тим автор ставить перед собою загальноповчальне, моралізуюче завдання на зразок того, як це робив давній руський літописець, що не раз висловлювався про користь велику людям від «книжного читання».

На відміну від своїх попередників Величко аналізує все почуте, відфільтровуючи факти від чуток. Це ще не було критичним ставленням істориків до джерела в науковому розумінні, але вже характеризувало великий поступ у розвиткові історичної науки.

Історію України Величко, на відміну від більшості істориків XVII-XVIII століть, описав не ізольовано, а пов’язуючи із найголовнішими історичними подіями у Польщі, Росії, Швеції, Угорщині, Молдавії, Валахії, Туреччині, Криму і деяких інших західноєвропейських державах. Він прагнув показати події в Україні тих часів на тлі світової історії і поставити героїчне минуле українського народу поряд з історією сусідніх народів та держав.

1991 року літопис Самійла Величка, наймонументальніший твір української історико-мемуарної прози ХVII-ХVIII ст., вперше перекладено українською мовою і видруковано у двох книгах видавництвом художньої літератури «Дніпро».Кількість переглядів: 1710

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua