ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4898 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4401 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4911 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4271 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4719 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4866 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5046 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4662 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4095 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Вар'яцькі вісті > ДИПЛОМ – ПОРТАЛ У БЕЗРОБІТТЯ?

ДИПЛОМ – ПОРТАЛ У БЕЗРОБІТТЯ?Автор: Міка

14 Січня 2010 16:53:04«Рівень освіти» - це актуальне питання сьогодення. Споконвіків людство розвивалося, вдосконалювалося, прагнуло бути кращим. Історія йшла своїм ходом. Сьогодні, складається враження, що історія йде не по колу, а чомусь дала хід назад (як плівка кінофільму пущена у другу сторону).

В країні великий рівень безробіття. Виникає запитання «чому?» Невже працівників вдосталь чи немає скільки роботи? Здається, проблема у кваліфікованих працівниках. Таких у нас мало. Який роботодавець хоче неосвіченого працівника? Тому то, часто трапляються випадки, що працівників набирають по знайомству (тут уже меншу роль грає його освіченість), а з того і «продукт» неякісний виходить.

А що таке «освіченість»? Проблема полягає в тому, що багато хто (більша частина студентів) думають, що освіченість – це диплом, як фізична річ. Хибні ці думки, що «покручу дипломом перед носом роботодавця, і він влаштує мене на роботу»! Ні! А щоб стаття не була надто скучною, наведу приклад який стався цього року (2007) з випускниками одного ВНЗ. Отож: як відомо, усі хочуть хорошу оцінку у диплом. У групі, як і в інших групах, одиниці вчилися добре, всі інші «мазали сесії» хто хабарами, хто «підлизництвом». Перед захистом диплому, студенти, що не зуміли набрати хороших балів – купили ці бали. Але не буває такого, щоб всім поставили хороший бал, комусь мусять ставити «трійки». І комісія, під час захисту дипломів, поставила трійки тим, хто вчився найкраще! Та парадокс у тому, що на захисті дипломів були присутні і роботодавці. Після «захисту», хлопака, який добре вчився і отримав «трійку», повернувся засмучений додому. На другий день йому подзвонив роботодавець, який був присутній на «захисті» і запропонував роботу! А всі, хто «купили» хороші оцінки шукають роботу досі (хоча у них куплене «відмінно» у дипломі)! Ця історія повинна розвіяти Ваш міф про значення слова «диплом»! Купленим дипломом Ви обманюєте тільки себе, більш нікого! Чому? А тому, що все вирішує практика. Ну і влаштують Вас з купленим дипломом на роботу. Та довго Ви там не пропрацюєте, Вашу освіченість буде видно на ділі!

У газеті «Експрес» за 9-16 серпня 2007 року була стаття з таким заголовком: «Дипломний безлад». Автор - Мирослав Ганущак висвітлював питання, чому більшість випускників українських вузів працюють не за тими спеціальностями, які вказані у їхніх дипломах. З тими запитаннями «Експрес» звернувся до начальника відділу моніторингу вищої освіти Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Миколи Фоменка. Микола Фоменко відповів: «...Причини різні: когось не влаштовує зарплата, хтось не має житла. Але я не бачу тут проблеми – підвищується освіченість нації...». Про яку освіченість нації можна говорити, якщо «освічена» людина працює не за фахом? Із слів Миколи Фоменка можна зробити висновок: що чим більше нас працюватиме не за вказаними у дипломі спеціальностями, тим освіченішою буде наша нація. Я б це назвала деградацією нації! Та шановний Пан Фоменко не вважає це проблемою! М. Фоменко вважає «диплом» (куплений чи ні) «візиткою» освіченості. Тобто, у нього таке ж хибно-міфічне враження, про яке описано вище (третій абзац), такий висновок роблю з його слів: «...Людина з вищою освітою, куди б вона не подалася працювати, залишається людиною з вищою освітою. Це певний показник, який допомагає рухатися і прогресувати в житті, незалежно від сфери діяльності». Я цю фразу розумію так: якщо Ви навчалися за спеціальністю (наприклад) дизайнера, а після закінчення ВНЗ збираєте та здаєте склотару від пива, - не хвилюйтеся, адже незалежно від сфери діяльності Ви залишилися людиною з вищою освітою. Бомжі – це розвиток нації! На мою думку, варто було б спитати відповіді на згадане вище запитання у когось із студентів, не в Форменка.

То яка причина працевлаштування не за фахом? Відповідь проста: рівень освіти, як нас навчають, які умови для навчання, хабарництво! Чи не так? Бувають поодинокі випадки, що студента «запхали» вивчати певну спеціальність всупереч його бажанням. Та цього факту мало, щоб дати йому ім’я «причина масового працевлаштування не за фахом».

То на що ж держава витрачає щороку великі кошти? На державну освіту? Так, тільки «державниками» стають ті, хто заплатили декану чи замдекану. Ті, хто склав вступні іспити на прохідний для державної освіти бал, у (великій) більшості випадків, стають «платниками»! Тільки на моєму факультеті, як розживається керівництво, під час вступних іспитів та сесії. Для них це свято! Інколи (все частіше) мене турбує запитання: «А чи цього року хтось з абітурієнтів вступив на державну освіту без хабара?»

Друга причина безробіття – рівень викладання у ВНЗ. Я вже на четвертому курсі і за ці роки навчання можу відзначити лише чотирьох (!) викладачів, які мене чогось навчили! Велике Їм спасибі! А всі решту? Що вони можуть повідати студенту? Багато хто і говорити не вміє, не те щоб читати, а про навчання вже й мови нема! Чому таких «викладачів» тримають на посадах, чому їх не вигнати з роботи і не взяти на вакантне місце професіоналів? Більшість наших «викладачів» тільки хабарі бере! А як і ще студенту здати сесію, коли «викладач» дуб-дубом, нічого не навчив? Багато викладачів, вважають себе у праві ставити студенту «заліки» не із своїх предметів. У багатьох готові «прайси» на сесію (переважно 1 бал = 1 гривня).

Третя причина – умови навчання! Коли я закінчу ВНЗ – буду дизайнером. Але який з мене буде спеціаліст, якщо нас не вчили комп’ютера? Кому потрібний дизайнер без знання ПК? За кордоном студентів вчать писати програми! А що у нас? У нас вивчити Photoshop – прогрес. Нація деградує! Що буде дальше? Зате «викладачі» та керівництво ВНЗ їздять на шикарних машинах, вдягаються у дорогі костюми, що тріскаюсь по швах через велике пузо... У НУ «ЛП» один з проректорів тримає комп’ютерну мережу «Полінет». Чому б не віддати ті комп’ютери на навчання студентам? Це ж, врешті-решт, навчальний заклад! Хоча, так підозрюю, що за «односесійні» хабарі одного з керівників можна обладнати і три комп’ютерні класи, та ще й із швидкісним Інтернетом!

Коли запитую викладачів: «чому нас не вчать комп’ютера?», відповідають, що такого на факультеті нема (та й факультетів вже нема, тепер інститути), краще йти на комп’ютерні курси. А тепер подумати логічно: якщо на державну форму навчання вступають «хабарники», яким потрібен диплом, як кусок пластику, а ті що хочуть навчатися стають (несправедливо) платниками і платять великі кошти за навчання, - то з якої кишені вони можуть профінансувати ті «комп’ютерні курси»? Та й взагалі, навіщо тоді поступати у ВНЗ?

Наступного року я отримаю диплом. Та хто візьме на себе відповідальність за моє працевлаштування? У мене є всі шанси поповнити лави тих, хто працює не за фахом!

Якщо прочитає цю статтю викладач, він зробить хибний висновок: що «причина масового безробіття - викладачі» - це не так. Шановні викладачі, Ви навчили студентів платити кошти. Вони не відвідують пари бо знають що можна заплатити, що Ви приймете хабара! Якщо б Ви працювали чесно, на совість, і не брали хабарів – у студента не було би виходу, він би вчився (або йшов до декана чи замдекана, а, може, секретарки). Тому, викладачі, декани, замдекани, секретарки, проректори та ректори – час схаменутися! У ситуації безробіття, в першу чергу, винні ви з нами.

Ага, добре що вони собі знайшли «надвисокооплачувану» роботу. А те що студент не матиме заробітку їм ... !

Якби кожен із студентів «відкривав» рота та видавав корупціонерів – такого б не було. Та студенти залякані, бо їм не знання, а кусок пластику треба. Чи не так? А ми все «влада», «влада»... Який народ - така влада. Ми разом з тою «владою» довели Україну до кризи! Ще крок і впадемо у економічну пропасть. ПРИЙШОВ ЧАС повернути напрямок історії у «природне русло»! (див 1 абзац)

(Ті, хто стикався з хабарництвом та непрофесійністю викладання у ВНЗ, пишіть в газету)Кількість переглядів: 2384

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua