ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4898 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4401 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4910 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4269 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4719 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4866 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5046 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4661 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4093 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Неформат > Небезпечна узурпація чужого серця

Небезпечна узурпація чужого серцяАвтор: Іванна Заєнчковська

17 Січня 2010 00:43:33Такі історії трапляються, з перемінною частотою, в житті кожної свідомої (а іноді і несвідомої) людини. Історії, котрі вриваються у буденну розміреність, що складається з рутини, навчання, роботи, відпочинку, сну, прийомів їжі та інших механічних процесів нашого життя. Історії захоплень, симпатій, пристрастей, прив’язаностей, історії кохання. Як не крути, але наше життя забарвлюють саме вони, не смачна їжа, не красивий одяг, не дорогі подарунки, не сірі прогулянки вулицями буття, а саме стосунки, відносини, романи, зв’язки… У кожного вони унікальні, неповторні і не схожі на інші, але все ж, усі їх можна класифікувати і розкласти по поличках, яких не так і багато. На початку кожної нової історії нам здається, що такого ще не було, ні в нас, ні тим паче в когось іншого на планеті. Але після фінішу, виявляється, що уся багатогранність, чарівність та ексклюзивність наших обранців поміщається у такому лаконічному слові, як «козел». І виявляється, що цей козел такий, як і всі інші козли :(

А як красиво усе починалось… Перше побачення, перший поцілунок, перша ніч… Щирі компліменти, несміливі погляди, що пахнуть ніжністю з легким відтінком пристрасті, незмінна посмішка на щасливому обличчі, метелики в області живота, солоденькі СМС-чки, плани про спільне щасливе життя аж до скону… А потім БАМЦ! І він вже козел. Козлами стають не просто так, а наприклад, після зради; після повернення колишніх або несподіваної появи теперішніх; після розстановки пріоритетів не на твою користь, а на користь роботи, друзів, гульок, його матусі чи твоєї подруги; козлами стають після втрати першого фантастичного враження; після того, як виявляється, що життя потребує ще й вирішення побутових проблем; після того, як виявляється, що дату вашого першого побачення пам’ятаєш лише ти; після того, як замість освідчення чуєш, що він ще не готовий до серйозних стосунків; після того, як замість білих троянд отримуєш в подарунок похід на пиво; після того, як він розслабився, думаючи, що вже завоював тебе; після того, як його телефон поза межами досягнення в непристойно пізній час; після сканування його вхідних і вихідних повідомлень; після того, як випадково натикаєшся на нього в компанії вульгарної дівиці; козел, бо не хоче відвезти тебе в теплі краї; не розділяє твоїх поглядів на романтику; бо не передзвонює тобі після першого сексу… Що з ним таке стається? Чи може він таким і був, а ми просто дивились на усе крізь квіти своїх щирих почуттів.

«Вони всі козли!» - чуємо ми від найкращої подруги, що заспокоює нас після завершення цієї прекрасної і трагічної історії кохання. «Він не твій і не для тебе, у тебе ще все попереду» - каже мама, яка вірить у нас і бажає нам щастя. «Він тебе не достойний» - лукаво шепоче новий шанувальник, що вже нагострив лижі і склав на нас свої підступні плани.

Ми уважно слухаємо усі поради, але чуємо лише стогони свого серця, яке каже: «З`їж ще кілька тістечок, вони допоможуть», «Навіщо тобі жити без нього?», «Плюнь на всіх і на все – просто страждай», «А може переспи з колишнім, щоб самоствердитись», «Ти потвора і невдаха!». І ми слухаємо… Падаємо на дно своїх душевних побивань, запускаємо себе, набираємо зайві кіло або ж набуваємо чорних синців під очима від голоду і сліз… А якщо розібратись? Ми точно жертви??? Чи нам просто комфортно грати цю роль, бо ж простіше піддаватись слабостям і жаліти себе, ніж подивитись правді в очі і зрозуміти, що проблема не тільки у них, козлах.

Чомусь так часто забуваємо, що на перших етапах романтичних історій ми теж виглядаємо і поводимось краще, ніж наприкінці. Коли мужчина попадає в наші сіті з чарівності, доброти, оригінальності, красномовності, чуттєвості і бездоганності, ми починаємо розслаблятись, стаємо підозрілими, сварливими, маніакально ревнивими, стервозними, неуважними, егоїстичними, капризними, дозволяємо собі не так пильно дивитись за зовнішнім виглядом, стаємо нудними і надто доступними. З незбагненних таємничих леді перетворюємось на банальних і злих тіток, що прагнуть узурпувати і відібрати його свободу, в той же час, плюючи на свою власну свободу. Нема ні абсолютного світла, ні безпросвітної темряви, усе надто відносно. І замість того, щоб наступати на ті ж граблі щоразу, а потім ревти, зажираючи усе солодощами, закурюючи цигарками і запиваючи алкоголем, може варто нарешті проаналізувати свої промахи, визначити свої пріоритети і відкинути деякі безглузді принципи.

Історії кохання – це те, без чого життя не мало б сенсу, а козли – це чоловіки, які дарують нам щастя, що не можливе без краплинок болю. Тому, пам’ятайте, не ідеалізуйте їх, а приймайте і любіть такими, якими вони є, бо ж і ми не ідеальні (хоча наша неідеальність викликає безліч сумнівів:)). І не треба узурпувати, привласнювати і робити рабом ні його, ні тим паче себе, адже люди створені для свободи, яку вони лише ДОБРОВІЛЬНО і ЧАСТКОВО можуть подарувати комусь. Тому, пам’ятаючи про неідеальність цього світу і людських відносин, летіть на світло нової історії кохання, що точно буде не такою, як у всіх інших на цій планеті:).

14.01.2010р.Кількість переглядів: 1615

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua