ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4898 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4401 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4910 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4269 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4719 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4866 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5046 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4661 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4093 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Неформат > Діалог споріднених душ

Діалог споріднених душАвтор: Іванна Заєнчковська

17 Січня 2010 00:47:16Ми знайшли одне одного так банально і так не оригінально, що аж соромно зізнатись - на сайті знайомств. І на цьому банальність нашої зустрічі закінчилась. Ти був десь 826 користувачем сайту, котрий намагався зав’язати зі мною знайомство.

- Така експресія ). Привіт – написав ти.
- В чому ж вона проявляється, на Ваш погляд? – не без єхидства поцікавилась я.
- Манера позиціонування, ну і очі )
- А може це "мильні бульбашки" і гра? Це ж віртуальна і явно прикрашена НЕреальність, в якій кожен вдає те, що хоче. Можливо, я теж вдаю експресію і надмірну яскравість? А Ви? Що тут вдаєте?
- Відносно артистичності можу погодитися, а ось очі не дурять ) – солоденько заспівав ти.

Хм, мене зачепила твоя красномовність, особливо після приторних пародій на спілкування, з попередніми 825-ма мужчинами і хлопчиками на сайті. І тут почалось:

- О, якраз мої дурять Виглядають добрими і ніжними А насправді...
- Ви вважаєте, що всі щось вдають? Тобто завжди бавимося в театр?
- Як на мене, то так. Правда, не думаю, що всі роблять це свідомо. Ніхто на першому побаченні не розказує про свої недоліки(іноді пороки). А потім починає "вилазити"...
- Або ж навпаки розказує, а співрозмовник думає, що це жарти, бо не готовий миритися з такою відвертістю і готовий вірити в те, що це жарти.
І тут я зрозуміла, що починаю отримувати істинну насолоду і входити в азарт від спілкування з таким розумним і дивовижно красивим мужчиною. Аж раптом, отямившись від ейфорії, зрозуміла, що оскільки природа зазвичай відпочиває на чоловіках, то фото, мабуть, не твоє. Бо де ж це видано, щоб чоловік був красенем і з клепкою в голові, одночасно?

- Чиє фото? – з надією запитала я, страшенно боячись, що ти зізнаєшся у страшному злочині, крадіжці чужого фото.
- Тішить, що воно в принципі є.
- Фото Ваше? – ніяк не могла вгамуватись я.
- Так, а що з фото не так? Надто серйозний на ньому?))
О, я ледь не завищала від радості, хоча тінь підозри ще затьмарювала мій спокій.

- На ньому може бути надто серйозний не Ви (не хочу повторюватись – це ж інтернет, тут і віслючок зі "Шрека"на аватарі не виглядатиме дивно)
З наступних 300-от повідомлень, я зрозуміла, що все-таки природа буває доволі непередбачуваною, коли створює людей. І на фото саме ти. Ця переписка повністю захопила мене, тай тебе також, адже в світі так мало споріднених душ, які читають думки і відчувають кожен найменший відтінок настрою одне одного. Ми спілкувались на найрізноманітніші теми, котрі блукали нашими свідомостями і підсвідомостями. Вже 800 повідомлень! Іноді я навіть не розуміла, де починаєшся ти, а де закінчуюсь я, ти писав мені моїми словами, використовував мої «фірмові» штучки і оригінальні хитрощі. Я навіть не вірила, що по той бік екрану дійсно існує людина, жива, з крові і плоті. Це скидалось на якийсь божевільний витвір моєї фантазії. Вмить, усі, хто існував до, під час і після, просто безслідно зникли, розчинились, немов маленька краплинка у безмежних хвилях океану. Океаном, що носить твоє ім`я.

На початках нашого спілкування, ми щосили намагались не переходити межу дружби, доки ти відверто не написав:

- Я Тебе відлякаю, якщо скажу, що не уявляю Тебе просто другом?)
- Не вірю в дружбу між чоловіком та жінкою, особливо такою розкішною, як Ти ).

Краще б ти цього не казав, бо і я не уявляю. Ми вирішили зустрітись, прямо в понеділок(вдалий день для побачень, до речі). Як же я боялась, чекала і хотіла тієї зустрічі, навіть не уявляючи, що вона розітне моє життя на До і Після, буде моїм світлом в темряві і темрявою у світлі.

З самого ранку, коли моя душа ще блукала вуличками і всесвітами примарних сновидінь, тишу заштореної кімнати розірвав дзвінок мобільного. Я відкрила одне око і, знайшовши потрібну кнопку, вперше почула твій голос. Веселий, збентежено щасливий, котрий витягував мене з тіней ночі. Ми домовились зустрітись увечері. Просто так. Без непотрібних витребеньок і вигадок. Чесно кажучи, я шалено боялась розчарування, не твого в мені, а свого розчарування. Так, мені вже було важко дихати без тебе, але ж тебе могло і не бути. Я могла вийти на вулицю і зрозуміти, що я тебе вигадала, намалювала і виліпила з порожнечі своєї дивної душі. Але… Ти є. І ти не розчарував мене, принаймні відразу. Ти перевершив усе, що було дивом для мене на цій землі. Ось такі сюрпризи можна скачати з інтернету, на свою бідолашну голову.

Я теж не пасла задніх і, повторивши доленосний вчинок Єви, пригостила тебе яблуком. Спокусила тебе, як нещасного і довірливого Адама, згубивши і себе заразом. Після нашого реального спілкування, в світі поїхало відразу два дахи.

Вечір почався з яблука(дякую бабусиному саду), потім ми поїхали в банально красивий ресторан, який став невидимим і розсіявся в глибинах наших очей. Ти і я намагались перенести легкість нашої переписки у живе спілкування, але ніхто не витримував зорового контакту. На жаль, я не знаю, що ти відчував у ті моменти, але уся фізична частина мого єства перетворилась на хмаринку, що танула під вагою твого спопеляючого погляду.

- Встань, щоб я подивився на тебе – безцеремонно, але так щиро сказав ти.
Я вдала обурення, за яким приховала неспроможність твердо стояти на ногах. Не так то легко опанувати себе, коли поряд сидить твоя живісінька і справжня зматеріалізована мрія. Передати увесь спектр моїх і твоїх емоцій не зміг би ні Шекспір, ні Тарас Шевченко разом узяті. Я на мить уявила, що ми могли ніколи не зустрітись, якби не той сайт і подумки послала найкращі побажання і подяки його розробнику і Білу Гейтсу також. З того вечора все і почалось…

По десять дзвінків на день, які не те, що не набридали, а яких було усе мало. Тиждень розлуки через певні обставини, який лише додав перцю у наші взаємини. Усе просто ідеально, ти, я… Жага, з якою ми спивали одне одного нагадувала маніакальну істерію. Хоча це було не спроста…

Коли я відчула, що моє серце ожило, а здоровий глузд сконав, я втекла в інше місто. Не від тебе, а від себе самої. Відчувала, що щось не так, що десь мусить бути прокол. І тут я не помилялась. Напевне не мені одній доводилось чути зізнання у тому, що в кожній бочці меду може бути ложка дьогтю. Цією ложкою, мій солоденький, виявилась твоя… дружина. Так, так і ще раз так. Уся безхмарність нашого роману сплюндрована і розтоптана цим буревієм, тайфуном, торнадо твого зізнання.

- За що? – питала я Бога.
- За що? – питала я себе.
- За що? – питала я тебе.
- За що? – питала я Біла Гейтса і Шекспіра.
Для чого люди знаходять свою споріднену душу, яку все одно втратять, отримавши тільки на мікросекунду вічності? Наша схожість, наше взаєморозуміння, наші двобої за першість, наші сварки і наші примирення, наша ненависть і наша любов, усе тепер не має значення… Хоча, тепер завдяки тобі, я зрозуміла, чого і кого я хочу бачити поряд. А ти, любий мій чужий чоловік, став віддзеркаленням мого єства, яке допомогло мені пізнати незвідані шухляди моєї пропащої душі.

P.S. Забираю назад подяку Білу Гейтсу.Кількість переглядів: 1831

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

MIKA

MIKA

08.03.2010 11:26:53


Щиро!
Тільки, чи винен Білл Гейтс...

Гість_іванка

Гість_іванка

08.03.2010 10:57:36


Чудово написано! І так щиро...

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua