ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4893 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4396 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4904 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4266 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4716 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4862 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5043 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4656 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4090 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Неформат > Наболілий контроль

Наболілий контрольАвтор: ТАЙМ

11 Березня 2010 22:35:33Життя складна штука... Давно хотів написати, але якось натхнення не було)) А тепер більш до справи. Не знаю чи когось зацікавила така будення тема, як наш транспорт, а особливо - трамваї і тролейбуси... Але мова піде зовсім не про них. Мене особисто, як власника посвідчення ПЗУ, яке дозволяє безкоштовно їздити у транспорті (Професійні Зайці України) хвилюють контролери. Ну я там розумію: робота, ля-ля-ля, бє-бє-бє і все таке. Але поговоримо про дещо інше...


Культура. Або чи треба поважати і платити контролерам?

Уперше мене спіймали без квитка, коли я вчився в школі. Товстенька жіночка з лякливим писочком вивела мене з другом на зупинці з зауваженням, що сидимо під компостером і не компостуємо. Хотіла, щоб ми, хоч 21 грн. їй дали без документації, бо за її словами, 120 грн. буде документально. Ну ми дуже рвались піти з нею у той відділок (правда по дорозі готові були втекти:)) Але вона щось панікувати почала... потім я додумався сказати, що ми вчимося в школі. Було щось на зразок: "Чого ж ви не сказали?!!! Ми школярів не маєм права штрафувати!!!"

Через довгенький період часу у трлейбусі попався сам одному дяді. У мене був незнакомпостований квиток. Він лише попросив закомпостувати. На тому і закінчилось. Дуже багато раз попадався, але виходив на "лівих" квитках, закомпостованих давно і не там де треба... Потім їхав з одногрупником в трамваї. Я вийшов теж на лівому квитку, а він не мав. І цей, не соромлячись просто в тролейбусі, взяв з нього 10 грн. Хоча зазвичай вони беруть по 5 і на вулиці. Ну там ходили чутки про побиття контролерів. Про те, що штрфувати мають право лише ті, хто має дороній лист... Запамятався раз, коли після нашої гри КВН ми зайшли в майже порожній вечірній трамвай. Один пішов купувати квиток. Я йому гукнув: "Не купуй! Контролери і так дибіли!!!" Він зупинився і сказав: "Точно, вони ж дибіли" тай повернувся до нас. Відразу за ним піднялися дві жіночки і підійшли до нас. Ми просто почали косити під ідіотів. Вони нас на нервах вигнали з трамваю, ми знов зайшли, вони знов вигнали... Але найбільше вразив випадок, коли їхав в тролейбусі і одна жіночка з папірцем починала штрафувати хлопців, які стояли біля мене, хоч вони і мали прокомпостовані квитки... Вона намагалась довести їм і цілому тролейбусу, що це квиток не там прокомпостований. В результаті вона розірвала посвідчення одного хлопця і з документами інших заховалась у кабіні водія. Після того я вирішив: "Ніколи не компостуватиму квитки!" Їхав на Єврофан зранку... Стояв біля дверей. Побачив дядю і жіночку з посвідченнями. Відразу накинувся на компостер. Звичайно шо мене попалили. Але довести не могли нічого. Крім того всі пасажири казали, що я щойно зайшов. Почали вимагати студентський квиток. Оскільки я ще був сонний, то сказав, що нема, хоч і мав. До того і причепились. Вевели мене і почали просити 5 грн. Казав, що не маю. Заставили вивертати кишені, при тому дивились, щоб я руками перебирав. Ну в мене було 50 грн., тож мусив викручуватись... Витягав по 5, по 10 коп. Врешті-решт їх нерви здали і вони відпустили мене:) Одного разу закомпостував квиток, а контролери зловили одну симпатичну дівчину. Я тоді так шкодував, що я закомпостував... Зовсім недавно бачив, як контролери причепились до малого і то - жорстоко... Той, певно ще й і в 9 класі не був... Хотів втрутитись, але віз важливого гостя з Харкова. Через день цілий загін контролерів по ліній тероризували тролейбуси... Вразило, як до двох жінок у чорному, які їхали з позорону пристали... Хоч вони і поянювали, що похоронили маму, що їм не до того... Просто вже невитримую такого терору. А що як людина хвора? Що як їй не можна нервуватись чи переживати, а грошей нема, а зараз таке є? Хтось помре через таких людей? Не знаю, як ви, але я вже офіційно оголошуюпротест проти контролю і всяких там квиточків, - їздитиму без них! Хто зі мною?;)


Як розпізнати контролера?

Зазвичай вони ходять парами, одягнуті офіційно або буденно. По облччі їх легко впізнати... нервові або злі... Стараються щось приховати. Або ж ходять відкрито з посвідченнями в руках чи повязками. Буває, що і по одному...


Відмазки від контролерів:

- Ногу щойно підвернув.Вирішив зупинку проїхати...Нема грошей....
- Відверто косити під ідіота
- Щойно передав гроші за квиток, ще не вернувся...
- Ігнорувати
- Тікати
- Сховатись
- Серйозно сказати "Проіряли..."
- Пказати "лівий" квиток
- Почати шукати і не знайти...
- Почати качати юриста
- Бути нарваним,рватись в віділок, а то і міліцію визивати...
- Казати щось типу: "Вуйку,ти що мене не віпзнаєш?" ...
- Аварійна зупинка і вистрбнути з транспорту)))


Поради:

Контролерів ніколи не буває зранку десь до 12:00, приблизно. Їх не буває увечері, коли темно. Неділя і святкові дні - вихідні. У суботу їх бачив лише у районі головного вокзалу.

Дуже прошу у коментарях продовжувати статтю:))) Дякую...Кількість переглядів: 2276

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

MIKA

MIKA

12.03.2010 00:26:37


Якщо я не помиляюся, пасажир трамвая має право проїхати одну зупинку безкоштовно.

Особисто я проти порушень правил. Оплачувати проїзд має кожен, згідно законів.
Все ж таки, але водії, контролели теж мають право на законну зарплату. А із зайцями - все йде в борг...

Але, якщо контролери нагліють, - потрібно вміти відстояти своє право. Бо дійсно, часті випадки, що контролери просто хочуть нажитися...

І система з компостерами мені не подобається.

Хоча, я трамваями і тролейбусами не їжджу, але.

Мене нервує хамство контролерів та водіїв по відношенню до пенсіонерів. Не розумію, як так мерзотно можна поводитися.

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua