ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4893 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4396 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4904 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4266 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4716 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4862 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5043 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4656 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4090 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Неформат > Таким повинен бути ІДЕАЛЬНИЙ сайт :)

Таким повинен бути ІДЕАЛЬНИЙ сайт :)Автор: Сперто

24 Травня 2010 22:30:321. На вашому вебсайті обов’язково повинен бути попап! Чуєте? ОБОВ’ЯЗКОВО! Таким чином ви виказуєте повагу до відвідувачів, адже пропонуєте їм додаткову інформацію, яку вони навіть не очікували отримати. І не турбуйтесь, що відвідувач не помітить попап. Зробіть його великим – на пів екрану. Зробіть так, щоб він рухався разом з прокруткою, закриваючи весь контент (так його точно помітять). А кнопку закриття зробіть маленькою і непомітною. Або взагалі не встановлюйте кнопку вимкнення.

2. Зробіть дорогу до будь-якого контенту довгою і тернистою. Що більше кліків буде вимушений зробити відвідувач по дорозі до необхідного йому контенту – то краще. Це розслабляє. Це допомагає запам’ятати ваш вебсайт. А вершиною майстерності вважається те, коли відвідувач, клікаючи на здавалося б потрібне йому посилання, потрапляє в абсолютно несподіване місце. Ефект сюрпризу, так би мовити.

3. Якщо ви використовуєте зображення на сайті – робіть їм мініатюрними і активними. Коли відвідувач клікне на такому зображенні – відкривайте оригінал у окремому (або спливаючому) вікні. Вся хитрість полягає в тому, що оригінал повинен бути на 5-8 пікселів більшим, ніж зменшене зображення. Тобто щоб ні на тому, ні на іншому нічого неможливо було зрозуміти. Дайте можливість читачам ввімкнути власну фантазію! І ніколи не користуйтеся ліцензіями на зразок Creative Commons – тоді ваші зображення просто покрадуть.

4. Встановіть капчу і переконайтеся, що на її «розгадування» йде не менше 10 хвилин. Якщо відвідувач може прочитати капчу з першого разу – значить вона занадто проста. Ускладніть капчу. Дайте можливість відвідувачу порозв’язувати головоломки. Я, наприклад, бачив капчу, у якій на кожній літері була намальована якась тваринка (котик або свинка). Для того, щоб ввести правильну відповідь, потрібно було обрати тільки ті літери, на яких були намальовані котики. Весь прикол в тому, що розмір цих тваринок був мікроскопічним. Розібрати, де котик, а де свинка – майже нереально. Ось це і є приклад ідеальної капчі.

5. Розбивайте кожну статтю на кілька сторінок. Чи доводилося вам хоча б раз читати статтю на кілька екранів? Погодьтесь – це жахливо! Доводиться постійно прокручувати екран скролом, від чого втомлюється вказівний палець на лівій руці. Набагато простіше – розбити статтю на 5-10 сторінок і клікати. 2 абзаци на сторінку – це якраз те, що потрібно! Зверніть увагу на те, що довге завантаження (не менше 20 секунд) наступної сторінки дасть змогу читачеві відпочити і додатково осмислити щойно прочитаний контент.

6. Про будь-яку подію інформуйте читача через e-mail. Як тільки ви отримаєте адресу електронної скриньки читача (наприклад, коли він введе її у відповідному полі коментаря) – негайно надішліть йому якогось листа (все це можна зробити автоматично). Наприклад, повідомте про тему наступної статті. Або про плани розвитку сайта на наступні 2 місяці. А якщо вам немає про що йому написати – не біда – напишіть про те, як вам приємно, що він читає ваш сайт. Не забудьте дублювати свій лист і надсилати на електронну скриньку відвідувача щодня. А краще – двічі на день.

7. Використовуйте PDF. HTML – це вчорашній день. Окрім того, ви не можете гарантовано контролювати вигляд вашої сторінки у html, оскільки різні браузери інтерпретують його по-різному. Тому вам, мабуть, буде зручніше користуватися PDF-ом за кожної зручної нагоди. У нього є кілька дуже вагомих переваг. Наприклад, він вантажиться набагато повільніше і іноді зависає, перетворюючи процес отримання необхідного контенту для читача на справжнісінький квест! Це захоплююче!

8. Будьте загадковими. Не розміщуйте інформацію про себе та контактні дані на видному місці. А краще – взагалі не розміщуйте її на сайті. Повірте – ви нікому не цікаві. Людям начхати, хто написав статтю, яку вони читають і у них ніколи не виникне навіть думки сконтактувати з ним.

ОригіналКількість переглядів: 1833

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua