ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4898 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4401 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4912 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4271 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4719 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4866 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5046 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4662 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4095 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Вар'яцькі вісті > Два способи приготування КРИЗИ

Два способи приготування КРИЗИАвтор: Н. Старіков

13 Серпня 2010 01:30:43Криза - це дуже потрібна річ для власників «друкарської машинки». Вона допомагає знищувати надруковану ними надлишкову ліквідність. Щоб знову запускати друкарський верстат на повну потужність. Щоб знову штампувати нічим не забезпечені гроші.

Наші бабусі закривали варення та компоти, щоб їхні онуки могли в будь-який момент поласувати вітамінами. Для США важливо мати можливість у будь-який момент організувати кризу, щоб обвалити світову економіку, якщо ситуація «з надвиробництвом долара» стане загрозливою. Для цього потрібні «домашні заготовки».

Коментатор nstarikov. Ru Дмитро День в своїй статті розповість про два зовсім нові способи організації світової кризи, які банкіри-власники ФРС уже дбайливо для всіх нас «заготовили».

Свопи і стартапи.

JPMORGAN CHASE BANK, BANK OF AMERICA, CITIBANK NATIONAL - «чудова» трійця, яка не просто прославилася під час кризи, але й безпосередньо її органузувала (подробиці в книзі М. Старикова «Криза. Як це робиться»). І ось недавно попадається мені ця ж трійка у статті про угоди своп (SWOP), в якій говориться, що на частку цих банків доводиться майже 94% таких угод.

Погодьтеся, що зустріти згадкупро всіх трьох в одній статті - вже цікаво!

От і давайте для початку розберемося, що ж таке своп. У буквальному перекладі «своп» означає змінювати обмінювати.

На ринку Форекс (міжбанківський ринок обміну валюти) під своп мається на увазі одночасне укладенням двох протилежних (купівля-продаж) угод з різними датами валютування (тобто, датами фізичної поставки коштів продавцем і покупцем валют), одна з яких закриває вже відкриту позицію, а інша відразу ж відкриває її.

Невелике пояснення: світова практика проведення операцій на Форекс вимагає закриття відкритих валютних позицій у кінці дня, тобто, банк повинен на кінець дня вирівняти заявлені на Форексі вимоги щодо купівлі певної валюти і з її продажу. Тому, якщо на кінець дня виявилося, що банк повинен продати два мільйони доларів, а купити мільйон (ця різниця і є відкрита позиція), то банк, для вирівнювання вимог з купівлі та зобов'язань продажу, вирішує купити ще один мільйон. Тепер він повинен купити і продати рівно по два мільйони - позиція закрита.

Але ж банку не потрібен був цей докуплений мільйон. Тому при його купівлі банк відразу ж домовляється про продаж цього непотрібного мільйона. Ось ці дві угоди по купівлю-продаж мільйонів і називаються своп.

Тепер уявіть, що банк раптом не може виконати зобов'язання по своп операції. Збанкрутував, наприклад, що під час кризи може відбутися дуже швидко. Зворотньо викупити мільйон доларів не може. Курс долара теж сильно впав. Таким чином вийшло, що купивши мільйон доларів банк не може його продати за обумовленою ціною, продати тепер зможе з великими для себе курсовими втратами.

А адже угода купівлі-продажу мільйона носила для цього банку чисто технічний характер і потрібна була тільки для підтримки відкритої позиції! Під час кризи така додаткова втрата може мати для банку катастрофічні наслідки.

Нагадаю, що левова частка угод своп контролюється трьома вищезгаданими американськими банками.

І що в тому поганого? Справа в тому, що «за станом на 01.01.2008 року обсяг міжнародних зобов'язань банків по своп контрактами становив 367,5 трлн.долларов США, в тому числі 309600000000000. Доларів за відсотковими свопами, в той же час всі міжнародні активи банків становили 37,4 трлн.долларов».

Інакше кажучи, у ведучої трійці банків у десять разів менше активів, ніж відкритих за свопами позицій. Це означає, що не виконати свої зобов'язання вони можуть у будь-яку секунду. Ось вам і перший спосіб, який може бути використаний в будь-який момент для утворення нової кризи.

Тепер про другий спосіб.
Багато хто напевно чув, читав або стикався з тим, як нелегко взяти банківський кредит підприємству. Особливо, якщо воно тільки що утворилося (такі підприємства називають стартапами). Пов'язано це з тим, що методика оцінки активів або фінансового стану підприємства тут не працює. З активів у стартапу тільки пара комп'ютерів, а баланс в податкову вони якщо і здавали, то поки що тільки «нульовий». Ризик збанкрутувати (а значить і не повернути банку кредит і відсотки) у стартапу набагато вище, ніж у давно і стабільно працючої фірми.

Така картина спостерігається в усьому світі - фінансові закони однакові для всіх. Просто у багатьох країнах фінансує стартапи держава або венчурні фонди. Банки там всього лише здійснюють технічну частину з видачі кредиту. За статистикою близько 60% стартапів, які отримали інвестиції від венчурних капіталістів, закінчують банкрутством. А адже венчурні капіталісти дуже розбірливі і інвестують щорічно лише у 6 з 1000 бізнес-планів.

Стартапи важливі, стартапи корисні, але не вони є стовпами економіки. Загалом, економіка тримається не на них, а на великих корпораціях.

Стали б ви на місці керівника країни виводити її з кризи, розвиваючи лише стартапи?
Відповідь очевидна. А ось Томас Фрідман, журналіст New York Times, пулітцерівський лауреат і автор дуже відомої книги «Плаский світ» (The World is Flat), у своїх останніх статтях твердить, як заклинання: «Нам потрібні три речі: стартапи, стартапи і ще раз стартапи».

Зрозуміло, що така людина в такій газеті, не стане нічого писати просто так. Значить, він задає напрям, дає нам тренд виходу з кризи. Але ми тільки що розібрали всю безперспективність цього шляху. Який же висновок? Людям навмисно дають вказівки, які незабаром обернуться черговим крахом, причому, судячи за рівнем PR, масовим і масштабним, цілком тягнуть на чергову хвилю кризи.

При необхідності кризу можна знову запустити в будь-який час і різними способами, які абсолютно не залежатимуть від кількості іпотечних кредитів і збільшення ставок по них, як це було в 2008 році.

Найприкріше в тому, що способів боротьби навіть з перерахованими мінами, закладеними в економіку, на сьогоднішній день немає. Розуміючи, як вони готують кризу, зробити реально нічого не можна.

Н. СтаріковКількість переглядів: 1885

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua