ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4893 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4396 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4904 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4266 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4716 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4862 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5043 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4656 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4090 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Новини > Конституційні зміни в Україні

Конституційні зміни в УкраїніАвтор: Ірина Брич

20 Серпня 2010 18:51:54Конституція - це найважливіший документ, який має вищу юридичну силу, в якому закріплюються основні права громадян, визначаються основні засади державного устрою, принципи виконавчої, законодавчої і судової влади. В Законі виокремлюються основи суспільного і державного ладу, механізми їх дії, спрямовані на зміцнення держави і забезпечення прав і свобод громадян.

Протягом останніх років, а особливо 2009 року, різні політичні сили активно дискутують навколо Конституції України, пропонують проведення Конституційної реформи. Але чи потрібно це Україні і чи позитивно вплинуть зміни, які  пропонуються на розвиток нашої держави?

Це питання цікавить громадян України, адже зі зміною Конституції може кардинально змінитися життя кожного з нас. Для того, щоб населення могло розібратися з принциповими положеннями у проектах ГО Центр «Молода Дипломатія» провів конференцію на однойменну тему, де були представлені проекти Конституції ВО «Свобода», Президента України Віктора Ющенка, а також офіційно неоприлюднений  проект ПР і БЮТ.

 На даному етапі розвитку Української Держави є дуже важливим прийняти правильне рішення, адже саме від нас, громадян України, залежить наше майбутнє, майбутнє наступних поколінь. Україна ще є досить молода (з точки зору незалежності) і перебуває на етапі формування, хоча й відзначила 18 років з дати проведення Першого всеукраїнського референдуму. Україна ще не має чітко сформованої власної концепції розвитку. В нашій державі кожна політична сила швидше захищає свої інтереси і хилить у той бік, у який їй буде вигідно, а не створює ті умови, за яких життя пересічного громадянина покращиться. Політичні сили пропонують зміни до Конституції, але чи ці зміни не є втіленням власне їхніх інтересів, а не інтересів українського народу.

Одним з найважливіших питань для громадян є  його волевиявлення, адже саме від цього залежить, якими засадами і принципами керуватимуться  державні діячі. Основною відмінністю проекту Віктора Ющенка від діючої Конституції в цьому питанні є те, що вибори Президента України не можуть проводитись одночасно з будь-якими іншими виборами, про що говориться в статті 76 проекту. Зазначено, що саме на референдумі вирішується питання про передачу частини прав міжнародним обєднанням, якщо держава стає членом певних організацій. Вводиться поняття місцевого референдуму, яким громада може вирішувати питання місцевого значення. В той же час в проекті ПР і БЮТ ускладнюють процедуру виборів на місцевому рівні. Вибори до обласної, міської, районної ради відбуваються у два тури: І тур відбувається на засадах пропорційної системи, обраними до обласної, міської, районної ради є політичні партії, що набрали не менше трьох відсотків голосів виборців; у ІІ турі участь беруть 2 політичні партії, що набрали найбільшу кількість голосів виборців під час І туру. ВО «Свобода» пропонує, щоб депутати рад місцевого рівня обиралися строком на 3 роки  на основі мажоритарної системи голосування.

Надзвичайно важливим є те, як будуть розподілятися повноваження між гілками влади і як буде організована їхня діяльність. За проектом Президента України, Національні Збори України (законодавча влада) складатимуться з двох палат: Сенату і Палати депутатів. До останньої увійдуть 300 депутатів, які обиратимуться строком на 4 роки. До загального складу Сенату входять по три сенатори, які обираються строком на шість років в кожній області, Автономній Республіці Крим, місті Києві, в містах, що за статусом прирівняні до області. Кожні два роки відбувається оновлення третини складу обраних сенаторів – обираються по одному сенатору, обраному в кожній області, Автономній Республіці Крим, місті Києві, у містах, прирівняних за статусом до області. До загального складу Сенату входять також сенатори, якими довічно стають після закінчення повноважень Президенти України за їх згодою, крім тих, яких було усунено з поста в порядку імпічменту.

Щодо Проекту Партії Регіонів і  БЮТ, то вони пропонують, щоб вибори до ВРУ відбувалися в 2 тури на пропорційній основі. Обраним до ВРУ вважаються політичні партії (виборчі блоки політичних партій), що набрали не менше 3% голосів виборців в І турі. Остаточні результати виборів до ВРУ визначаються у ІІ турі, в якому беруть участь 2 політичні партії (виборчі блоки політичних партій), що набрали найбільшу кількість голосів виборців під час І туру. Політична партія (виборчий блок політичних партій), яка перемогла у ІІ турі, отримує більшість від конституційного складу ВРУ – 256 депутатських мандатів.

ВО «Свобода» вважає, що законодавча влада (Національна Рада України) має складатися  з трьохсот депутатів. Строк повноважень  Національної  Ради України становить три роки. Вибори депутатів Національної Ради України проводять на основі загального, прямого і рівного виборчого права шляхом таємного голосування. Обрання депутатів Національної Ради України відбувається за пропорційною системою з відкритими виборчими списками.

Важливим питанням є депутатська недоторканність, адже про це багато говорять як і самі народні депутати, та і громадяни України. Депутатська недоторканість означає, що народний депутат  має імунітет на час виконання своїх обовязків. Але на жаль, депутати не завжди правильно розуміють це поняття і трактують його як вседозволеність.  Я вважаю, що народний депутат має мати певний імунітет, але при наявності відповідних доказів і свідчень проти нього його могли притягнути до юридичної відповідальності. Віктор Ющенко в своєму проекті зазначає, що народний депутат без згоди Палати депутатів, сенатор без згоди Сенату не може бути затриманий чи заарештований. В проекті Свободи стверджується, що депутатська недоторканість повинна бути відсутньою.

Президент пропонує запровадити інститут інтерпеляції (усталеної у практиці розвинених зарубіжних країн форми парламентського контролю за урядом) у її класично-європейському конституційному форматі, що є досить позитивним і важливим в організації діяльності влади.

Щодо інновацій зі сторони ПР і БЮТ, то вони пропонують, щоб парламентська опозиція мала право обирати і звільняти з посад першого  заступника Голови ВРУ, голови постійної слідчої комісії ВРУ, перших заступників голів всіх комітетів ВРУ, крім тих, які очолюють представники парламентської опозиції, право на призначення та звільнення: Голови та членів Рахункової палати, Уповноваженого ВРУ з прав людини, постійного представника парламентської опозиції у КМУ, чверті складу Національного банку України, чверті складу Національної комісії з питань регулювання зв’язку України, чверті складу Національної комісії з питань телебачення і радіомовлення, постійних представників парламентської опозиції у всіх міністерствах, центральних органах виконавчої влади, місцевих державних адміністраціях, 5 членів Державної судової адміністрації України, а також виконувати інші важливі функції у ВРУ.

 

Для кожної держави надзвичайно важливою є організація державної влади і розподіл повноважень між гілками гілки влади сконцентровані. Розглядаючи проект ВО «Свобода», зі статті 69 чітко стає зрозумілим, що вони прихильники президентської форми правління, адже пропонують, щоб  Президент України був «главою Укранської Держави, главою виконавчої гілки влади і безпосередньо очолював Уряд України».

За проектом Віктора Ющенка, Президент України є керівником зовнішньополітичної діяльності держави, призначає на державні посади, а також може скасовувати акти Кабінету Міністрів щодо зовнішньої діяльності держави. Кабінет Міністрів зобов’язаний виконувати акти Президента України. В той же час в проекті Партії Регіонів і Блоку Юлії Тимошенко пункт, де зазначається, що  Президент «здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави» виключається, разом з тим виключається і пункт про те, що Кабмін повинен виконувати акти Президента. А також з проекту цих політичних сил можна зрозуміти, що Президент виконуватими переважно представницьку функцію, а Прем’єр-міністр має більше повноважень здійснювати керівництво державою. Але важливо розібратися, що для України буде краще, чи президентська форма правління, чи парламентська. Якщо остання, то влада сконцентровується в руках ВРУ (це і більшість, і опозиція), тобто відповідальними за здійснення державної політики є усі депутати, немає конкретної особи, яка б могла дати пояснення за здійснення тої чи іншої політики, за впровадження того чи іншого закону. Якщо ж переважна більшість повноважень в руках однієї особи, наприклад Президента, то саме він буде тією персоною, яка зобовязана відповісти за свої вчинки перед народом, адже основний обовязок здійснювати керівництво державою у різних сферах буде сконцентровано в руках Глави Держави.

 

Конституція держави -  це основний фундамент її функціонування і саме від того, як буде організована діяльність влади, які права і обов’язки виконуватиме той чи інший посадовець залежатиме процвітання держави, її цілісність, її роль на міжнародній арені. В залежності від того, які положення будуть прописані в  Законі, в такому напрямку і розвиватиметься держава. Але ми, українці, повинні усвідомлювати, що потрібно нашій державі на даному етапі розвитку, в чиїх руках потрібно сконцентрувати владу і яким повинен бути устрій держави, щоб вона процвітала. Україна ще молода держава, яка повинна обрати для себе саме  таку систему, за якої вона прогресуватиме, за якої вона зможе досягнути як економічної, так і політичної стабільності. Нам потрібна система, за якої буде реальним контроль за державними чиновниками не лише на папері, але й в реальному житті. Громадяни, які служать народу, повинні відчувати, що існує відповідальність, а не вседозволеність і за незаконні дії потрібно буде відповісти. В Україні повинно бути верховенство права, а не беззаконня, за якого кожен чиновник може прописати закони, які підходять саме для його діяльності, чи зі зміною влади одразу ж починаються вноситись поправки чи починають говорити про зміну Конситуції.

Якщо у когось є бажання змінювати основний Закон, то нехай це робить відповідно до потреб українського народу, заради процвітання нації, єдності усіх громадян, щоб кожен міг гордо сказати, що він українець і пишається, що живе саме в цій державі, яка забезпечує йому достойне життя!

                                                      січень  2010 рокуКількість переглядів: 1687

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua