ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4898 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4401 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4910 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4269 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4719 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4866 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5046 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4661 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4093 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Новини > «Ще не вмерла Україна» або сучасне бачення гімну

«Ще не вмерла Україна» або сучасне бачення гімнуАвтор: Уляна Прихід

23 Серпня 2010 13:41:02Наткнулась сьогодні на ролики, що підотував телеканал «Інтер» до Дня незалежності Украни. Й одразу стільки думок в голові....

Лише один гімн в світі так глибоко пронизує до мурашок по спині й корчів у серці, до найсильніших видохів і найщиріших сліз. Гімн України. І, справді, неважливо якою мовою виконано. Згадати лише, як натхненно і глибоко співав його Пономарьов.

Та, виникає інше запитання: чи коректно робити такі радикальні поступки для того, щоб пропіарити Україну, її гімн та свято незалежності?

14 роликів, які підготував телеканал, викликають посмішку. Красиво, логічно, але.. трохи нещиро. Римейки гімну більше не будуть співатись поляками чи вірменами, а тим більше росіянами. Переспівана національна пісня іншими мовами житиме лише кілька місяців, адже нікому вона не потрібна, лише нам для «галочки». От, подивіться, наш гімн 14 мовами наших діаспор, в кого ж ще є таке чудо? Як завжди, самі над собою посміялись. Абсолютно двозначні відгуки. Українська мова – ПЕРЕДОВА. Де ролик від українців для українців?!

Відверто кажучи, мені сподобалось. Дуже сподобалось. Ідея нова й креативна. Та, знову ж, чому нема ролика у виконанні українців?! Чи не ефектніше зібрати кілька тисяч українців, вбраних у вишиванки, й проспівати гімн? Чи зробити «живий ланцюг»? Таке враження, що телевізійники вдаються до крайнощів.

Також вичитала в інтернетівських просторах про обурення росіян від ролика. Бачите, не сподобався «старшому братові» вуйко в матросці, який почесує живіт. Ой-ой-ой, це справді проблема, яку треба терміново вирішити й зняти відео з екранів. Так само, як і десятки російських серіалів з крутими бандами, стріляниною й безглуздими діалогами. «Схід і Захід – разом!» - це слова. Де дії? Я дуже люблю російську мову, російських поетів, але місце їм у РОСІЇ. Будьте туристами, прошу дуже, але я хочу чути українську мову в столиці.

Ще одна деталь. Цитую : «Тепер, нарешті, переходимо до головного. До ідеології. «З днем народження, Україно!» - звучить наприкінці кожного ролика. Ґвалт! Невже ж Гресі ( авт.: творці роликів) ніколи не вчили історію? Під будь-яким фактографічним оглядом 24 серпня 1991 року Україна не народилася» ( оригінал статті: http://telekritika.kiev.ua/column/2010-08-17/55092 ). Отож-бо й воно. Це не день народження, це день, коли наша батьківщина вирвалась з брудних лап союзу і стала повноцінно функціонувати як самостійна держава. Ау, пам`ятаєте про Київську Русь, Гетьманщину? ЦЕ що було? Пародія? Ні, ні і ще раз ні.

Щодо вищевказаної статті, не погоджуюсь з думкою про циганську версію... Так, не вистачало танців, але колорит, поле, коні відобразили частину циганських таборів, їхню співочість, обдарованість, а те, що вони святкували, сидячи за столом, не є натяком на якусь неповагу до нашого гімну чи до самої України. Вийшло «так, мєжду прочім». Цигани очікують на молодят і в той час вирішили заспівати український гімн романською мовою. Цілком природня ситуація.

Частково погоджуюсь з коментарем під статтею http://www.volynnews.com/news/culture/17151/ від пана Дмитра Куценка (автор сам вказав свої дані) : «Гімн України - це не просто пісня, яку можна перекладати, щось додавати до неї або вилучати. Це - символ Держави. Музика і текст гімну ухвалено в Законі Україні "Про Державний гімн України". Гімн має звучати так, як це зафіксовано в Законі. Тому будь-яка самодіяльність у виконанні гімну НЕПРИПУСТИМІ. Інтерівський проект а-ля совок порушує цей Закон. Попри те, що мені дуже сподобалось, як виконують гімн грузини, було б набагато доречніше, якби вони заспівали гімн українською».

Ролик, у якому гімн виконують гімн представники різних націй теж не зовсім потішив. Піднімемо ж чарочку за день народження України. Чому такий поширений алкоголізм? Та бо його постійно пропагують всюди. Мені ще нема 21, але я з легкістю можу придбати будь-який алкогольний чи тютюнний виріб, так само як і брати-сестри моїх знайомих, яким по 13-15 років. Хто винен? Самі винні.

Повернемось до гімну. Це НАШ, суто УКРАЇНСЬКИЙ гімн, який повинен звучати УКРАЇНСЬКОЮ мовою, який мають вивчати всі першокласники, як «гаудеамус» в університеті. Дуже мило, що меншини переклали гімн, але вони могли б його й українською заспівати. Нам, справжнім українцям, було б соромно, що якісь «москалі», «ляхи» й «жиди» ( в жодному разі не хочу образити жодну меншину) можуть стати патріотами країни в якій живуть хоч на один день, а ми – ні.

Одного дня, ми повинні зрозуміти, що Украхна в нас одна, а обов`язок її любити й захищати в нашій крові. Коли цей день прийде, не буде сильнішої нації, ніж ми. Адже, меншини – це чудово, але основна сильна нація – набагато краще. Українська мова – державна мова. Розмовляти нею в громадських місцях повинні не тільки українці, а й інші громадяни України. Мовою своїх меншин розмовляйте вдома.

Володимир Сосюра сказав все, що ми повинні усвідомити:

«Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну»

Солов`їна – це українська мова...

День Незалежності – це не причина напитись. Це причина вийти на вулицю у вишитій сорочці, подивитись на блакитне небо й на золотисті поля, й зрозуміти, що таке свобода...

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!

З Днем Незалежності УКРАЇНО! Уляна ПРИХІДКількість переглядів: 2698

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua