ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4898 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4401 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4910 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4269 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4719 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4866 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5046 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4661 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4093 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Інтерв'ю > Ket: Загальне добро стоїть перед особистим - в це мусить повірити кожен! Полюбити Україну понад усе, а ближнього трудящого українця, як самого себе!

Ket: Загальне добро стоїть перед особистим - в це мусить повірити кожен! Полюбити Україну понад усе, а ближнього трудящого українця, як самого себе!Автор: розмовляла Міка

28 Серпня 2010 00:47:40Сьогодні я ще раз переконалася, що справжні таланти є тут, серед нас! А там, на "великій" сцені все давно прогнило, все давно продали за гнилу "капусту".

Зовсім випадково мені пощастило почути пісні молодої української дівчини - Ket. Пісні, які запалюють, піднімають патріотичний дух! Що ж тут писати - їх треба почути, вслухатися в зміст пісні!!! І все стане зрозуміло!Ket - Ось випадково побачила відео Твого виступу на "Бандерштаті". Наскільки захопили Твої пісні: виконання, тексти, патріотичний дух!
Як давно Ти займаєшся творчістю? Хто пише тексти пісень? Музику, так розумію, Ти сама пишеш?
Що надихає на такі емоційні пісні?


- Дякую за позитивний відгук. Хоча сама вважаю, що мій виступ на Бандерштаті не найкращій. Дуже важко було з хриплим голосом виспівати навіть ті 4 пісні.

Творчістю займаюся 4 роки - пишу музику до своїх і чужих текстів та виконую їх на публіці. Ще з дитинства відчула у собі потяг до створення музики.

Автори пісень різні. Є пісні на А.Ахматову , М. Цвєтаєву, І. Маслова, М. Струкову, І. Франка, М. Вольвачівну. Музику пишу сама. Останнім часом обираю тексти старих забутих революційних пісень ("Шалійте, шалійте", наприклад) і вигадую свою музику. Є в мене російськомовні пісні: "Открой глаза", "Я призываю", "Безразличным людям", то тексти писала я сама ще рік назад.

Надихає мене перш за все теперішній стан українського суспільства, жага до змін і Революції. Просто слова не завжди людям чути, а от заспівавши - звертають увагу і може задумуються про те, що я співаю. Теми моїх пісень: революційна боротьба за свободу нашого українського народу, за національну і соціальну справедливість, заклик до кардинальних змін в суспільстві, починаючи з душі, кохання та інше.


- В Тебе музична освіта? На чомусь ще, крім гітари, граєш? Як що до професійного запису?..

- Я закінчила 8 років музичної школи по класу фортепіано.
Були б можливості - був би і професійний студійний запис. Але нажаль спонсорів ніяких немає. Мої батькі - прості люди, і я не можу дозволити собі запис. Все упирається в фінансові питання.


- А пісня "В неволі скатований люто", здається - це студійний запис, чи я помиляюся? Теж Твоя музика?

- Ні, це також домашній запис, просто під мінусовку. Мінусовка чесно скачена з інтернету. Мелодія вокалу - моя.


- Виконуєш пісні на публіці - це на фестивалях, чи так, перед друзями?

- Я співала на двох великих фестивалях: на Бандерштаті і на Фестивалі Білого опору Європи у Львові 13 березня. Також було два сольних концерта в Києві (22 червня) і в Одесі (16 квітня). Ще виступала на невеликих закритих заходах, таких, як Вечір пам'яті Вусатого (чернігівський загиблий патріот) в Чернігові 27 вересня 2009 року, Вечір пам'яті Максима Чайки в Одесі (6 березня), Вечір революційної творчості в Тернополі (18 липня)...


- У пісні "Я объявляю войну" впізнаю себе "в молодості" :) Що ж на цю тему надихнуло?

- Ця пісня - повністю кавер. Її багато хто виконував. Я записала її в своєму виконанні взимку, коли в мене був доволі хиткий і депресивний стан. Я два роки вела повністю здоровий спосіб життя: не вживала алкоголь, не палила і була вегетеріанкою. Але восени через депресію і політичні переслідування мене і моїх товарищів зі сторони влади - я зірвалася, багато слухачів, які сприймали мене саме як співачку пропагандуючу здоровий спосіб життя, крім революційності, дуже засмутилися і писали мені шокуючих листів щодо цього. Слова:

"Я объявляю протест,
Я объявляю войну
Всем тем, кто против меня,
Всех их я вижу в гробу."

адресовані саме їм. Хотіла цим сказати, що я не змінилася і не відступила від своєї політичної активності і творчої діяльності. Зараз же я так само повністю утримуюсь від вживання алкоголю і тютюнових виробів, ну і звичайно ж вегетеріанка.


- Здоровий спосіб життя плюс вегетеріанство - супер!!! :)

А в групи, як солістку, не запрошують?


- Ні, не запрошують.) На жаль. Я дуже мрію про групу. І в майбутньому, скоріш за все, буду збирати музикантів сама. )


- Твоя творчість спрямована на те, щоб вказати вірний шлях народу, чи підняти дух?

- Я хочу привернути увагу суспільства до проблем, які може вирішити лише революція, закликати людей приєднуватись до політичної боротьби за свободу, а також, звичайно, надихнути і підбадьорити товаришів, які вже стоять в наших лавах.


- На Твою думку, революція призведе до позитивних змін в Україні? Яким повинен бути народ? У що вірити, коли навкруги все куплено та підмінено?

- Революція означає швидке прогресивне перетворення. Прогрес це зміни на краще, рух вгору, він не може бути поганим. Революція має перетворити народ у націю, справжню народну спільноту, об'єднання рівних і вільних людей. Я вірю, що свобода народу і людини можлива лише у власній незалежній країні і безкласовому суспільстві, де не буде визиску та поділу на багатих і бідних. Вірити треба в ідеали свободи і рівності, а щоб віра була справжньою за ці ідеали слід боротись і не боятись жертувати собою. Загальне добро стоїть перед особистим - в це мусить повірити кожен. Полюбити Україну понад усе, а ближнього трудящого українця як самого себе.


- Як оціниш музичну ситуацію в Україні? Чи можливо вибитись молодим талантам на "велику" сцену?

- Я не дуже слідкую за музичною ситуацією в Україні, чесно кажучи. Знаю, що мені з моїм репертуаром перспектив вибитися на "велику" сцену немає. Але я туди і не прагну насправді. В Україні дуже багато талановитих молодих людей, дуже. Дивлячись які пріорітети перед собою вони ставлять: якщо хтось ставить ціль - досягнути "великої" сцени, то я думаю, це реально, але це дорого коштує. Більшість, прагнучи до цієї мети, лишаються своєї відвертості, простоти, щирості, а дехто навіть честі, на жаль.


- Що скажеш про наші радіоефіри? Невже більшості слухачів подобається іншомовна попса?

- Я думаю, що більшість просто не думає про якість, сенс пісень, які пускають на радіоефірах. Вони віддають дань моді, слухаючи "пающіє труси", інше - не важливо.


"За Україну вперед!" З таким запалом, з такими піснями Тобі точно вдастся підняти дух кожного слухача!
Думаю, серед тих слухачів повинен знайтися і якись власник студії звукозапису, в якого на першому місці - таланти, а фінансова сторона - десь далі.
Тож продовжуй співати у тому ж дусі! І перемога неминуча!
Ket


Гупа Ket в соціальній мережі

Фото та відео з концерту Ket в Києві

Звіт з виступу Ket на "Бандерштаті"

Ket - Шалійте, Шалійте

Ket на "Бандерштаті" 2010 (ч1)

Ket на "Бандерштаті" 2010 (ч2)

А давайте підтримувати молоді таланти?!Кількість переглядів: 3037

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua