ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4898 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4401 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4910 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4269 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4719 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4866 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5046 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4661 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4093 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Неформат > Ми занадто себе шкодуємо

Ми занадто себе шкодуємоАвтор: Уляна Прихід

24 Вересня 2010 19:00:50Ми занадто себе шкодуємо.
Кожного дня вишукуємо нові й нові проблеми, пріоритети,
вигадуємо нові казуси, нові образи, нових себе.
Ми хочемо здаватись сильними, незламними.
Ми вдаємо з себе патріотів, сумлінних християн, дбайливих батьків/дітей.
Та, насправді, ми прості й слабкі люди, які бояться щось змінити.Некоректно буде назвати все людство соціофобами, та, все ж, якісь натяки на це часто проявляються. Кожного дня ми чуємо по вбивства, катастрофи, крадіжки, аборти… Кожні дві секунди у світі стає на одну людину менше. Незважаючи на технологічну революцію, смерть не обмане ніхто, але спробувати з нею позмагатись може кожен. Як кажуть і народі, порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих.


Зупиніться на секунду і погляньте на небо… Пригадайте щось терпко-солодке з дитинства. Відчуваєте, як на очі навернулись сльози? Якщо так, вітаю – ви ще живі.

Легкий вітер, спекотне сонце, безмежні гори… Мільйони різновидів рослин, тварин… Навіть ми, люди, самі по собі всі різні. Це ж яку потрібно мати силу духу, фантазію, логічність, щоб це все придумати, щоб продумати до найменших дрібниць кожну хвилину… Ми захоплюємось красою нашої планети, хоча самі її нищимо…

Світ прекрасний. Його не треба змінювати, не треба вдосконалювати, не треба ламати, руйнувати… Не треба його розбудовувати, палити, вирубувати, нищити, розкопувати… Світ сам по собі - найдивніше, найперфектніше творіння, яке тільки може існувати. Чому ж всі навколо кричать, що хочуть його змінити на краще? Для чого, для кого? Не можна змінити форму старовинного глечика, попередньо не зруйнувавши його…

Недосконалі тут тільки ми. Настільки застигли в буденності, зазомбувались у соціальних проблемах, що вже нічого навколо не помічаємо.

Треба змінити себе в першу чергу. Позбутись озлобленості, меркантильності, жадібності, заздрості. Трохи віри, трохи надії й крапля любові – це все, що вимагається від всіх нас.

У житті кожної людини повинне бути щось, що стоїть вище за неї. Кожен з нас повинен у вірити у щось світліше, чесніше, надлюдське, адже, в більшості, Бог – це те, що допомагає нам зібратися із силами й йти до певної мети. Він, як творець світу, досконало ідеалізував структуру людського буття, яку ми, люди, постійно порушуємо.
Взагалі, варто розібратись для початку що таке сама людина… Просто створіння, яке живе фізіологічними потребами чи певного роду індивід, що здатен мислити і, справді, змінювати світ. Мабуть, нікого не здивує, що представники обох видів роду людського зараз панують у світі. Суцільна деградація, поширення алкоголізму, куріння, абортів, невиліковних хвороб – це саме те, що ми створили самі. Кожного дня, на кожному кроці нас охоплюють земні гріхи, особливо спокуса. Самі не усвідомлюємо того, що в простих рутинних речах губимося, стаємо від них залежними і поміж всього того не помічаємо іншого.
Змінити світ на краще…

Маємо те, що маємо, - часто говорять зараз, забуваючи про те, що побудовано все на крові. Війна – це вбивство. Щодня у світі гинуть люди через сутички, теракти, війни… Але кому то потрібно? Як можна вбити людину? Ми не вправі керувати життєписом рівних собі. Так, РІВНИХ. Забули про те, що всі однакові й судитимуть нас однаково. Давно не віримо у щось краще, ходимо й нарікаємо. На кризу, політиків, важкі умови життя… Чудом вже є те, що ми ЖИВІ. Ми маємо змогу дихати, ходити, спостерігати, говорити, любити в кінці кінців.

Кажуть, що краса врятує світ. Ще раз повторюсь, сказавши, що світ сам по собі досконалий і надзвичайно красивий. Світ і людей може врятувати тільки любов. Любов до Бога і любов до ближніх – це найлегше, що ми повинні навчитись робити. Адже, через ненависть загинуло мільйони людей. Згадаймо тих же «цинкових хлопчиків»… Тисячі молодих хлопців, які вірили в певну ідею, мали насаджувати деревця на алеях, попали на пекельне поле бою… Вони вбивали. Назавжди ставали байдужими і цинічними. Їх вбивали. Більше ніколи вони не бачили очей своїх матерів, коханих, дітей…

Навіщо все це? Навіщо жорстокість, брехня, заздрість?
Ми не варті цього світу… Нам подарували його за безцінь. Давно забувши про це, ми використовуємо його у своїх потребах. І, помічаючи недоліки інших, не бачимо себе. Якби кожен з нас змінив себе трішечки на краще, то й вся обстановка змінилась на краще. Забути брехню й інтриги, не піддаватись спокусам, жити чесно і справедливо. Так, важко. Але хіба хтось казав, що буде легко?

Можливо, для того, щоб зрозуміти, що у нас справді є крила, спочатку потрібно впасти в прірву? Треба боротися за своє життя, при цьому пам’ятаючи, що крім нас світ наповнений іншими, не менш важливими людьми.

Памятаєте, як допомогли Бойчо Огнянову, коли він тільки втік до селища? Один єдиний добрий поступок – абсолютно змінює світ. Не говориться тут про щось масштабне і глобальне ( хоч є тисячі людей, які займаються саме цим: волонтерство, спонсорування тощо), подати руку старшій людині при виході з трамвая – це вже добрий поступок.
Творити добро - означає змінити себе, адже саме милосердність здатна зробити з нас те, що поклав за першооснову Бог, коли придумав гуманність.

Ми, всього на всього, нещасні саламандри, які снуються навколо і боряться за владу чи інші пріоритети. Якщо нам вдасться подолати стереотип людства, який руйнує, ми зможемо вибратись з цього провалля і рухатися по висхідній.

6 мільярдів людей… Коли говоримо цю цифру, інколи насправді не задумуємось як це багато. Уявіть собі, що кожен почне жити за заповідями Божими, вірити у себе й в інших, творити добро, думати не тільки про себе…Тоді все налагодиться.

Усвідомлення своєї цінності не завжди прийнятне для людей ( самогубства трапляються щодня), але кожен з нас має певне місце у світі. Це як велетенські пазли, які з кожною секундою розростаються. Ми – частинки. Загубивши одну частинку, малюнок може не скластись взагалі… Отак і зі світом. Без будь-кого світ не буде вже таким же.
Згадаймо ті часи, коли ми були дітьми. Все було набагато легше. Буденності не існувало. Був блиск в очах, віра, щастя врешті-решт… А тепер варто лише пройтися людними вулицями й ми одразу спіткаємо самотність, байдужість, сум, страх в очах кожного (!) перехожого. Ми розівчились бути щасливими. Причина тому – зневіра…
Треба жити душею, відкрити її для Бога й інших людей, тоді світ не буде сприйматись крізь стереотипну призму жорстокості.
Але, справді, світ змінювати не треба, треба змінити його мешканців, тобто нас… А для цього існує лише один рецепт – любов і віра. Навчившись цьому, все буде у світі по-іншому. Та, на жаль, на цей час, ми загублені в своїх проблемах й не маємо часу підняти свої очі до неба і відчути, що досі живі…Кількість переглядів: 1694

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua