ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4893 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4396 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4904 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4266 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4716 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4862 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5043 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4656 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4090 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Інтерв'ю > Ексклюзивне інтерв'ю з Павлом Дуровим - засновником соціальної мережі "ВКонтакті"

Ексклюзивне інтерв'ю з Павлом Дуровим - засновником соціальної мережі "ВКонтакті"Автор: ДайджестЗасновник соціальної мережі «Вконтакті» - Павло Дуров відібрав найцікавіші запитання із заданих читачами журналу.
Публікуємо переклад інтерв'ю.

Ексклюзивне інтерв'ю з Павлом Дуровим - засновником соціальної мережі

Запитує Ніна Фрейман:
Павло, хто ваші батьки? Вони є «ВКонтакте»? ))


Мій батько - професор, доктор наук, автор кількох книг, а мати зараз домогосподарка, хоча має дві вищі освіти. Я багато чим зобов'язаний своїм батькам: вихованням, походженням, підтримкою. Вони подавали приклад оптимізму і працьовитості навіть у важкі для нашої сім'ї часи.

Запитує Катя Спрінсян:
Привіт, Павло! Як ви вчилися в школі, які предмети любили?


Я люблю математику (геометрію, алгебру), біологію (теорію еволюції, генетику, екологію), іноземні мови (англійська, французька, німецька), історію зарубіжних країн та історію європейської літератури. Мені були цікаві майже всі предмети, так як в існуючому в той час загальноосвітньому відділенні Академічної гімназії при СПбДУ зібрався унікальний викладацький склад. Мені дуже пощастило, що довелося вчитися саме там і саме в той час. Це була дійсно краща команда вчителів, зірки у своїй галузі.

Запитує анонім:
Павло, яка була ваша перша зарплата?


Так вийшло, що я ніколи ніде не працював на постійній основі. Будучи студентом, я брав відрядну плату за завершені проекти: створення сайтів, написання статей, організацію заходів. Потім з'явився «ВКонтакте», і тут зарплата вже не мала значення, так як я займався тим, що люблю. Я до сих пір не сприймаю діяльність «ВКонтакте» як роботу, це занадто цікаве заняття, щоб його так називати.

Запитує Андрій Козачук:
Чи є у вас кумир? І якщо є, то хто він?


Є. Творець і керівник компанії Apple Стів Джобс. Це геніальний організатор, дизайнер і мислитель. Він подарував світу багато унікальних пристроїв, які зробили наше життя кращим. Дивно, що ми живемо в один час з цією людиною.

Запитує Сергій Нікіфоров:
Привіт, Павло. «ВКонтакте» - перший твій продукт? Або до нього були спроби створення подібного? Розкажи детальніше про перші кроки до успіху.


З 2002 року я створював некомерційні сайти для студентів, перший з яких був націлений на студентів мого факультету, другий - на студентів мого вузу. «ВКонтакте» став третім сайтом, який був націлений на всіх студентів СНД. Мені завжди дуже подобалося робити проекти, які допомагають людям і при цьому викликають у мене естетичну насолоду.

Запитує Vlad Pasichenko:
Павло, користувачі на вулицях вас впізнають?


Трапляється, що впізнають. Нерідко користувачі повідомляють багато нового про те, що ще можна поліпшити. Приємно, що люди прагнуть внести свій внесок у вдосконалення проекту.

Запитує Pavel Zhyvets:
Павло Валерійович, чому саме програмування ви вибрали справою свого життя? І чому в інституті навчалися не на програміста? Спасибі.


Справа свого життя я б охарактеризував ширше: допомога людям і вдосконалення світу навколо нас. Програмування стало сферою, в якій я спочатку мав можливість допомогти оточуючим більше всього, тому я став займатися ним самостійно.

Що стосується навчання в університеті, думаю, у вузах варто більше уваги приділяти базовим, фундаментальним речам. Прикладні навчальні програми в інноваційних сферах не завжди встигають за прогресом. А фундаментальні речі, такі як математика, логіка, теоретична лінгвістика, знання іноземних мов, залишаються з нами завжди. Вдало, що в старих російських ВНЗ до цього ставляться дуже серйозно.

Запитує анонім:
Вам коли-небудь погрожували? Через що в Інтернеті стали говорити, ніби ви померли?


Якщо таке і відбувалося, то тільки в результаті непорозумінь. В міру сил я намагаюся приносити нашим користувачам максимум користі і постійно думаю, як зробити їх життя простішим. Можливо, люди це відчувають, тому негативу зовсім мало. Навпаки, наші користувачі є невичерпними джерелами позитивної енергії та натхнення.

Запитує Олександр Дістель:
Павло, скажіть, чому ваш брат зник з числа творців «ВКонтакте»? І які у вас з ним стосунки?


У нас завжди були чудові стосунки завдяки тому, що у Миколи ідеальний характер. До речі, Микола - геніальний математик і програміст. Ще в школі він був вундеркіндом, перемагав у всіх світових олімпіадах з математики та інформатики. Будучи студентом, він зробив неможливе, максимальну кількість разів поспіль перемігши в загальносвітовому чемпіонаті з програмування. Зараз він технічний директор «Вконтакте», який вирішує величезну кількість самих серйозних завдань - від створення надшвидкого пошуку до проектування мережі в десятки тисяч серверів. Без нього ми б не впоралися. Він також встигає займатися вищою математикою в Академії наук, адже він кандидат фізико-математичних наук.

На відміну від мене, Микола дуже скромна людина, тому, коли увага до нього перевищила певний поріг і він став отримувати дуже багато повідомлень і заявок в друзі, він прибрав посилання на свою сторінку з інформацією про сайт. Але я буду радий, якщо користувачі не стануть менш вдячні йому за все те, що він робить, тому що це гігантська робота.

Запитує Євген Кадишев:
Шановний Павле, як так вийшло, що вас випередили за рейтингом?


Якщо чесно, я ніколи не слідкував за своїм рейтингом «ВКонтакте». Але я вкрай вдячний всім, хто його підвищує. Друзі, дуже приємно щодня отримувати вашу підтримку. Неймовірно, що завдяки вашим голосам я тепер на першому чи другому місці.

Запитує Влад Воронюк:
Павло, які нововведення чекають на нас у цьому році?


О, дуже багато, це десятки великих нововведень. Я радий, що нещодавно нам вдалося розширити команду «ВКонтакте» у два рази і перенести офіс розробників у відоме і знакова будинок у Санкт-Петербурзі. Воно знаходиться в самому центрі, і з вікон відкривається вигляд на найкрасивіший собор міста. Це надзвичайно надихає, і за останній місяць ми зробили більше, ніж за попередні чотири: запустили відеозаписи високої якості, зробили папки аудіозаписів, впровадили зручний інтерфейс в редагуванні нотаток, запустили авторизацію «ВКонтакте» на інших сайтах, дали старт безпроцентній платіжній системі «ВКонтакте» , додали зручні функції для редагування головної фотографії і ряд дрібніших речей.

Тепер ми можемо рухатися набагато швидше, наші плани перестають бути просто планами і стають частиною сайту. Можу сказати, що з'явиться вже зараз: з сьогоднішнього дня ми починаємо безкоштовно видавати всім бажаючим красиві імена для сторінок (у дусі http://vkontakte.ru/durov або http://vk.com/durov). Вже влітку ці імена будуть використані для надання всім бажаючим поштових адрес виду durov@vkontakte.ru або durov@vk.com.

Запитує Роман Пічугін:
Розкажіть про свою команду «ВКонтакте».


Мені довелося працювати з дуже талановитими людьми, які при цьому розділяють почуття відповідальності за користувачів. Зібралася дуже сильна команда. Це, наприклад, Андрій Рогозів - дивовижний програміст, дизайнер і підприємець в одній особі. Василь Бабич - найшвидший і тлумачний веб-розробник, якого я знаю. Або Антон Розенберг, завдяки якому «ВКонтакте» не тільки швидко працює з дня у день, але і надає нові функції начебто відео високої якості. Неоціненний внесок Миколи Дурова та Андрія Лопатіна - геніальних математиків і програмістів. І, звичайно, неможливо собі уявити сайт без перших учасників команди: Олександра Кузнєцова, Андрія Столбовського та Олексія Богатова.

Величезні надії вселяють успіхи нових розробників, які приєдналися до нас в цьому році. Це дуже розумні та працьовиті люди, без яких ми ні за що не встигли б зробити так багато за останній час. Упевнений, що скоро зможу розповісти про їхні успіхи докладно.

Запитує Антон Іонов:
Павло, через який час ви знову поміняєте свою аватарку?


Постараюся міняти головну фотографію частіше, так як багато хто з вас просять про це. Якщо вдасться зробити якісну фотографію на травневих святах, обов'язково розміщу.

Запитує Олександр Іллінський:
Чому ви додаєте в друзі і на стіну тільки дівчат?


Перш за все для краси, адже без них моя сторінка була б пустельною. На жаль, майже ні з ким з дівчат зі своєю стіни я поки не знайомий особисто.

До речі, в Росії, на Україні і в Білорусії живуть найгарніші дівчата і найталановитіші програмісти. Мабуть, тому в мене в друзях так багато дівчат і програмістів.

Запитує Влад Жавжаров:
Чому у вас такі статуси?
2 квітня о 15:52 - Павло Cool.
23 березня в 22:20 - Павло ...
17 березня в 17:38 - Павло Tst.
17 березня в 16:14 - Павло Testing.
14 березня о 17:19 - Павло Про.
11 березня в 18:20 - Павло Tgue.
10 березня в 21:37 - Павло пе.
10 березня о 14:49 - Павло Павло.
27 лютого в 19:50 - Павло.
27 лютого в 17:30 - Павло Terrassa.


Це сліди того, як я в різний час тестував оновлення статусу з новою зручною веб-версії для iPhone - http://i.vkontakte.ru/. Дуже люблю тестувати нові функції.

Запитує Юлія Берг:
Чи любите ви морозиво? Чи пишете іноді для душі щось цікаве, розповіді або вірші?


Люблю. В університеті я зрідка писав короткі пародійні вірші, які відповідали тим веселим студентським часам.
Нехай свято,
Не можу залишитися без роботи.
Ходжу по кімнаті:
Розношувати боти.

Запитує Tigra Little:
Розкажіть, в яких країнах світу ви були, в яких хотіли б побувати, де вам сподобалося.


У цьому році пощастило побувати в Італії, Франції, Німеччини, США, Ізраїлі, Австрії, Дубаї. На травневих святах хотілося б побувати в Швейцарії. Також цікавлять середньовічні міста Бельгії. В цілому мені подобається енергетика Манхеттена, а надихає атмосфера історичного центру Відня. Але Петербург люблю більше. Це найкрасивіше місто Східної Європи - як з точки зору архітектури, так і з точки зору людей.

Запитує Гліб Климов:
Яка відвідуваність сторінки Павла Дурова? Порівнянна вона з запитуваністю «Щасливого фермера»? Ви дійсно граєте в усі ігри, встановлені у вас на сторінці?


Відвідуваність моєї сторінки становить півтора-два мільйона відвідувачів в день, що можна порівняти з відвідуваністю популярних ігор.

Я поки не знайшов гру «Вконтакте», яка сподобалася б мені повністю. На жаль, багато розробників прагнуть якомога більше заробити на користувачах і фактично роблять ігри платними. Ми плануємо допомагати розробникам ігор, давати їм інструменти, які дозволили б їм не витрачати гроші на обслуговування додатків.

У результаті ми хочемо дати розробникам можливість утримувати некомерційні ігри, не зав'язані на витрату грошей. Сподіваюся, протягом року ми побачимо великі, якісні і повністю безкоштовні ігри для користувачів.

Запитує Костянтин Кирьянов:
Павло, яким ви бачите Інтернет, зокрема «ВКонтакте», в 2015 і 2020 роках?


Інтернет змінить усі сфери нашого життя. Він перестане прив'язувати людей до будинку і комп'ютера, ми зможемо виходити в Інтернет звідусіль. У всіх містах буде доступний майже безкоштовний широкосмуговий мобільний Інтернет. Всі ті завдання в житті людей, вирішення яких зараз відбувається повільно і неефективно, можна буде вирішити в одну мить.

Наше покоління дуже добре розуміє, як багато процесів можна удосконалити у всіх сферах нашого життя. Будь то освіта, фінансовий сектор, управління, комунікації, розваги - всі сфери можуть бути реформовані радикальним чином. І саме зараз перед нами відкриваються колосальні можливості щодо поліпшення світу. Від кількості цікавих і корисних речей, які зараз можна зробити, захоплює дух.

Позичили інтерв'ю з цього сайтикуКількість переглядів: 3187

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua