ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4898 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4401 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4910 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4269 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4719 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4866 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5046 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4661 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4093 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Неформат > АНТИКРИЗОВА ПРОГРАМА

АНТИКРИЗОВА ПРОГРАМААвтор: Інформатор

04 Листопад 2010 03:23:42"Люди! Шлюхайте мене і будьте мундрі! Залізлисьмо по саму дупу і заледво дихаєм, як хомнячки в закритім слоїчку.

Економіка сі валит, гривня скаче, як коза, ранена моїм кумом Ярком Палюшком з фузиї ТОЗ-139. То зміцнитсі, то впаде, як пані Стефа на День пограничника, бо її нинішній приживалєц - бувший пограничник і живе більше з псом Смєтлівим, ніж, властиво, зі самою пані Стефою.

Як ми, галичани, можемо реагувати на такі внутріфінансові геци рідної валюти? Ясна річ, як - тотальним мордопоєм. Ніби чуючи про фінансову кризу, пані Розалія Патичкова вигнала за літо і закопала в саді три ковбиці сливовиці, два трилітрові слоїчки бурачанки і півлітру пшеничної. Нині, завдяки сему стратегічному запасу, все село й околиці стійко переживают тіжкі часи і гірке для нас падіння курсу гривні.

Коли українська валюта впала до десіти гривень за доляр, Юрко Парацельський, що возив з Австралії шкіри кенгуру на львівську взуттєву фабрику, пробував накласти на себе руки через втрату свідомости на жилізнодорожному переїзді Рава-Руська - Перегінске. Але машиніст Іван Марцінко був випивший і успішно його об'їхав городами нашого їгомостя Миколи Зацерковного.

В мене теж був легкий параліч через валютний кредит в банку "Фінансова криївка" на купівлю кишенькової автономної бетономішалки з литковими акумуляторами. Тоті банкіри влупили мені стовідсоткову надбавку на кредит і трийціть процентів на відсотки . В нервах я пробував облитисі бензином перед памнятником героям Коліївщини, але не дістав тої бензини, бо забракло грошів. Обійшовсі обтраскуванням себе чорнилом "Райдуга".

То я вам так скажу: криза торкнуласі всіх членів української громади. Значит, тра щось робити з валютов. І найліпше - ввести нову. Наприклад, найбільш поширену серед щирих українців - пампушки. Дивітсі, їх вміют пекти практично всі господині на етнічних вкраїнських територіях, а в Галичині - практично кожен вторий хлоп. У виробництві ся валюта робисі швидко і довго не черствіє.
Пампушками можна прекрасно розраховуватись за москальський газ. Тисяча кубометрів - триста валютних пампушків із цукром-пудрою. І москалі будут мали шо їсти, і ми з теплом будем. Файно би було відкладати пампушки на депозит на чорний день, коли Путін знов си трубу перекриє. Пампушками мож видавати зарплату дипутатам всіх скликань, міліціянтам, дохторам до вуха, горла і носа, ветеринарам і Президенту України. Але їму - з медом і у вуликах.

Черстві пампушки файно підійдут митникам, податківцям і суддям, бо вони їднако не живут із зарплати. Але треба буде дуже пильнувати, жиби серед нас не зачали їсти фальшовані китайські пампушки з модифікованої шкіри варанів і великих гомілкових кісток саранчі. То може призвести до обвалу ринку пампушків і паралічі економічнї системи України.

Не треба забувати, що їден пампушок може рівнятисі десятьом хрустам і сотні "тошнотіків" з яком і горохом. Хрустами і "тошнотіками" ми можем розраховуватися за банани, які чомусь ще не ростут в Україні, мандарини і топінамбури. Ними ж можна частувати в якості гуманітарної допомоги братні народи Африки й Антарктиди. Словом, моя Ганя вже напекла дві мидниці пампухів, і завтра я йду здаватисі в банк - покривати кредит. Гайда за мнов, браття! Творімо рідну історію, поки з нас не витворили чогось страшного...

Із пампушковим привітом - Юрась Хлопамзась".

Передрук статті з газети"Інформатор" за 2-8 лютого 2009 року. Автор статті: Богдан Волошин. Назва статті: "Пампушкова республіка".
В передруку можуть бути помилки - вибачайте! Але стаття ФАЙНА!!!! :)Кількість переглядів: 1667

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua