ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4898 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4401 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4911 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4271 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4719 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4866 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5046 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4662 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4095 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Інтерв'ю > АЛЬБІНА ПОЗДНЯКОВА : "..варто не переставати вивчати мову..."

АЛЬБІНА ПОЗДНЯКОВА : "..варто не переставати вивчати мову..."Автор: Андрій Бучак

13 Листопад 2010 20:00:00Розкажи про свою поетичну творчість. Як давно ти займаєшся поетичною творчістю та громадською діяльністю зокрема?

Важко розповісти про поетичну творчість у кількох реченнях. Я пишу поезію зі школи. Це починалося, як у більшості дівчаток, із сумних віршів про нерозділене кохання. Вони були у стилістиці Шевченка, я тоді, хворіючи перечитувала «кобзаря», мріяла і страждала. Віршів нікому, звісно, не показувала.
Організаційна діяльність почалась тоді, коли відчула, що віршами можна ділитися. Тобто спочатку це були посиденьки на кухнях чи у кімнатах подруг, читання пошепки лише кільком людям. А коли я була на другому курсі «Львівської політехніки», назбиралася групка однодумців, з якими ми організували наш перший самвидав – молодіжну андерґраундну мистецьку газету «Цегла». Тоді було модно називати видання назвами будматеріалів (наприклад, були ще «Химери бруківки»), хоча ми, інших самвидавів на той час не читали. Спочатку газетка виходила жалюгідно малим тиражем і поширювалися між нашими друзями та одногрупниками. То могло бути 20-30 примірників газетки формату А4, зігнутого навпіл, відксерених або роздрукованих на роботі в моїх батьків.Потім був іще один самвидав-журнал «ТРИ», і там я уже займалася усім: і редагуванням, і підбором матеріалів, і організацією презентацій, які робилися після виходу кожного випуску. Так я познайомилася із дуже багатьма молодими українськими літераторами, бо ж постійно потрібні були нові твори, нові автори для нашого видання. А пізніше був фестиваль «наЛІТ», були літературні читання на театральному фестивалі «Драбина» та окремі літературні  тури, як от «8 поеток на 8 березня» (2009) чи «8 поетів» (2010).

Що ти можеш сказати про «наЛІТ»? Організація літературно-мистецького фестивалю потребує значних зусиль. Як тобі вдається продумувати кожен крок і спонукати людей до дії?

Літературно-мистецький фестиваль «наЛІТ» ми проводили 2006 і 2007 року. Цей фестиваль різнився від інших літературних фестивалів тим, що література тут мала подаватися у поєднанні із іншими видами мистецтв (фото, відео, музикою, різноманітними перформенсами та театралізованими постановками). Я цим проектом займалась із організаторами «Драбини», їхній фестиваль був запущений раніше, і вони уже мали більше досвіду. Ми були юні й натхненні. Спонукати людей до дії можна було лише через їхні творчі амбіції, я залучала тих молодих митців, які, перш за все, хотіли показати себе. Їм не треба було додаткових спонук, вони працювали безкоштовно.
Чесно кажучи, «наЛІТ» для мене, особливо другий, – це найяскравіший спогад про безвихідь. Організовуючи немалий фестиваль я не мала на нього ані копієчки, якось треба було вирішувати невирішувані на перший погляд проблеми, домовлятися про безкоштовне використання приміщень, десь селити приїжджих, змінювати в останній момент програму, через те, що хтось із учасників не може приїхати. Словом голова йшла обертом, я брала на себе дуже багато, майже всю організаційну роботу, яку варто було б розділити на 5-10-х людей, і виходило, звісно, не так добре, як я хотіла. Тому після другого «наЛІТ»-у я собі обіцяла без фінансування і без доброї організаторської команди не братися більше за організовування масштабних заходів. Досі цим не займаюся, бережу нерви і намагаюся більше писати.Нашим читачам було б цікаво дізнатись про книгу «120 сторінок Содому». Ця книга зробила резонанс. Що саме сталося на презентації книги у Києві?

У Києві на презентацію прийшли молодики зі «Свободи» і, здається, з «Тризубу», який вже відзначився своїм вандалізмом на презентації та прес-конференції у Львові на Форумі видавців. Хлопці не хотіли зачекати, поки їм дадуть слово, вони змели зі столу книги і склянки з водою, поламали в книгарні «Є» стіл. Міліція не надто поспішала їх знешкодити, за це бралися слухачі, які сиділи в перших рядах. Декількох юнаків-слухачів, побили, коли вони поверталися з презентації. А наступної ночі після дискусії про квір-антологію і кіфнофільм «Бруно», підпалили галерею Гудімова. Коли говорю про цю книжку, мушу, на жаль, починати із таких прикрих подій. Хоча ця антологія передусім про повагу до Іншого, про проблеми, із якими стикаються люди з нетрадиційною орієнтацією. Вона не є аж такою розпусною, як можна подумати, прочитавши саму лише назву. А далі назви, здається, ніхто із наших опонентів-нападників не зайшов, як би це не було прикро. Звичайно, найпростіше відкидати якесь явище, нічого не знаючи про нього, бо, отримавши певну інформацію, можеш почати думати, вагатися, ставити під сумнів свою позицію. Ми цією книгою аж ніяк не збиралися пропагувати гомосексуалізм (мені часто доводилося чути такі закиди), його, зрештою, пропагувати й неможливо: кому хочеться ставати по суті безправною меншістю? Ми не мали на меті змешувати народжуваність в Україні чи руйнувати родини – ми просто хотіли сказати, що ЛГБТ-література також має право на існування, як і література будь-якої іншої спільноти.   
Кілька слів читачам про «Пожежну драбину». Яку саме участь ти береш у цьому проекті і як довго?

«Пожежна драбина» – це повністю мій проект. Це літературні читання на театральному фестивалі «Драбина», якими я займаюся з 2006 року. Тут акцент зміщений на формат представлення літературних творів, тобто читання мають поєднуватися із  театральними постановками, відеорядами та перформенсами. Фестиваль все таки театральний, тож і читання віршів на ньому мають бути особливі.Цього року ми готуємо до «Пожежної драбини» костюмовані читання, тому наш цьогорічний проект отримав назву «fashion-вірш». Звучить подібно до «fashion-week», щорічних тижнів моди, але у нас передусім – вірші, за мотивами яких були пошиті костюми для наших учасників. Цього року на «Драбині» ви зможете почути  Маріанну Кіяновську, Мар’яну Максим’як, Тараса Малковича, Юлію Мусаковську, Катерину Оніщук, Наталю Пасічник, мене і Ларису Радченко. Ми залучили до цього проекту молодих львівських дизайнерів, таких як Петро Нестеренко-Ланько, Марія Гайда, Олена Ярошевич та ін. Кожен поет працював зі своїм дизайнером, і результати їхньої роботи ми всі зможемо оцінити 27 листопада.

На Львівщині, зокрема у Львові, є багато талановитої молоді, яка пише вірші та інші літературні твори. Що важливо знати та пам’ятати молодим людям, щоб вони могли реалізувати себе як поети або ж як письменники?

Талановитої молоді багато скрізь. Я набираю учасників для «Пожежної драбини» на конкурсній основі, тож мені постійно шлють заявки і свої вірші молоді люди. Вони часто більш впевненіші в собі, ніж я була в їхньому віці. Мені подобається ця енергійність, активність, але найважливішим я бачу роботу над текстами. Якщо тексти ще не надто сильні, коли людина ще не виписалася, не знайшла свого стилю письма, я намагаюся не виводити її у публічний простір. Втім дуже важко насправді зсередини, так би мовити, оцінити всі твори. Я не можу тут нічого порадити, бо кожен шукає свій шлях до письма і його вдосконалення. Особисто мені дуже допомагають поради друзів-письменників. Тобто щойно написані тексти я несу до подруги, і ми розбираємо текст разом. Дуже важливо мати коло себе людину, якій довіряєш редагування і якій водночас просто довіряєш як людині, другові, який перебуває на тій самій хвилі з тобою, який розуміє, про що тобі йдеться в тексті. Тоді можна побачити, що хтось може прочитати у твоїх віршах те, що ти в них вкладала. А наступним випробуванням вже може бути дистанційований від автора редактор або зал із незнайомих людей. Тоді починаєш дивитися на свої тексти під іншим кутом, приміряти на різних людей, редагувати, якщо так можна сказати, ззовні.Отже, дуже важливим є середовище, воно дає змогу уявити свого читача. А ще молоді, звичайно, треба багато читати. Обирати таку літературу, яка їй близька, з якої можна брати для себе взірці, відшуковувати цікаві технічні прийоми, збагачувати словниковий запас. Також варто зазирати у словники, не переставати вивчати мову, якою пишеш. І потрібно стежити за тим, що робиться у сучасній літературі, бо ж, може, вимріяний вами текст уже хтось написав)Кількість переглядів: 2373

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua