ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4898 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4401 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4911 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4271 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4719 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4866 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5046 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4662 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4095 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Неформат > ЩОДЕННИК СКАУТСЬКОГО СТАРТУ ОУС «КНЯЖИЙ ЛЕВ» 2010

ЩОДЕННИК СКАУТСЬКОГО СТАРТУ ОУС «КНЯЖИЙ ЛЕВ» 2010Автор: Офіційний портал Організації Українських Скаутів

27 Листопад 2010 20:33:00Скаути


2 - 24 жовтня 2010 року Організація Українських Скаутів відзначила 10 річницю створення. В рамках відзначення 10 річниці вперше відбувся Скаутський Старт Округи Львів «Княжий Лев 2010», до якого долучилися також і скаути Організації Українських Скаутів з інших регіонів: Черкас, Одеси, Шаргорода, Кам`янця-Подільського, Сваляви - всього 100 скаутів ОУС. Гостями були партнерські організації Польщі: ZHP з Лєгніци та KH Wilki im Jana Pawla II з Гдині – член Ордену Всесвітніх Скаутів, до якого належить і Організація Українських Скаутів. В заходах прийняв також участь Асистент Головного Скаутмайстра Ордену Всесвітніх Скаутів друг Єжи Гах.

Під час скаутського Старту «Княжий Лев 2010» скаути ОУС мали нагоду випробовувати свої вміння в різних напрямках скаутингу: Історії Скаутингу, табірництві та туризмі, спритності, історіі середньовіччя, скаутськїй пісні, майструванні.

Крім того, скаути з різних осередків змогли познайомитися з різними видами майстрування на творчих майстернях. Скаути ОУС з інших осередків мали змогу також познайомитися з Львовом, його культурою, пам`ятками та побутом. А в неділю відбулася Лінійка закриття Старту, Свята Меса в костелі Святого Антонія за Організацію Українських Скаутів та почастунок.

Скаутський Старт ОУС Округи Львів «Княжий Лев» відбувався за сприянням:
- Спільноти батьків та приятелів скаутів ОУС «Скаутприяту»
- Римо-Католицької парафії Святого Антонія, м. Львів
-УДЮМК Галицького району м. Львова…

Це такі сухі повідомлення про Скаутський Старт Княжий Лев 2010. Насправді це виглядало дуже цікаво. Ми вам представимо щоденник Скаутського Старту.

П`ятниця 22 жовтня 2010
День ПершийНасправді цей день це день приїздів. Скаути почали приїжджати ще вночі з четверга на п’ятницю. Першими приїхали делегація з Лєгніци та одесити.

6:00 Зустрічаємо делегацію харцерів з Лєгніци. Наші приятелі і хороші друзі, з якими ОУС постійно співпрацює.

7:10 Зустрічаємо одеситів. Скаутів ОУС Округи Одеса. Зустріч старих друзів, зав`язуємо спілкування…

10:00. Приїхали черкащани.

17:00 Урочиста лінійка-відкритття Старту. Дуже приємно бачити стільки скаутів ОУС в одному місці. Зустрічаємо інші групи. Харцери з Гдині затримуються на кордоні.

Лінійку-відкриття відкриває подруга Наталя Поглод - комендант Округи Львів Організації Українських Скаутів. Промову також мав і президент ОУС, заступник Коменданта Хуфца ZHP Лєгніца Рената Берначік, яка зазначила важливість скаутингу в Україні і зокрема діяльності ОУС. Побажали скаутам Організації успіху у їх благородній справі. До скаутів ОУС з привітанням звернулися також представники НСОУ Пласт, які прийшли привітати учасників Старту.

Crfenb

Знамена Команд (Округи Шаргород, 1-ї Скаут.Дружини Львівської імені Короля Данила, 11-ї Скаут.Дружини Черкаської імені Дмитра Вишневецького. Одеські та Камянець-Подільські а також Коломийські, Херсонські та Свалявські та інші скаути ОУС лише робитимуть знамена).

18:00 Розпочинаємо перше завдання Старту. Презентація кожної Дружини. З цим завданням справилися практично усі, особливо Шаргород, непогано Львів та Одеса. Кожна команда повинна була найяскравіше себе представити, показати свою стінгазету, сценку. Другим завданням було змагання з виконання скаутських пісень. Шаргородці вразили чудовою стінгазетою, де описали увесь свій скаутський рік. А львівські скаути прикольною сценкою про табори. Всі мали класну першу зустріч.

18:30 Нарешті до нас приєдналися польські харцери з Гдині на чолі з другом Єжи Гахом - Асистентом Головного Скаутмайстра Ордену Всесвітніх Скаутів.

19:00 Пісня лине, вже кожна з Дружин проспівали по десять пісень, інші їх підхоплювали, атмосфера теплішала. Поляки показали цікаві ігри.

21:00 Дружнє коло, пісня «Ніч вже йде» і на добраніч.


Субота 23 жовтня 2010
День Другий4:00 Скаути мусять прокидатися.

6:00 Зустрічаємося на теренову гру біля 99 школи. Ще темно, але час вирушати на теренову гру, яка відбувалася в Брюховицькому лісі. Пора за справу. Дружини! Шикуйсь!

7:00 Ще є певний час перед грою, учасники готуються. А дружинові мали нагоду між собою поспілкуватися.

7:15 Розпочинається теренівка. Завдання були різноманітними: Історія скаутингу, історія ОУС, історія Грюнвальду, акторська майстерність, перша медична допомога, намет, шифрування, павутина.

Скаути

9:00 Закінчення теренової гри. Всі успішно справилися з завданнями. Учасники снідають.

10:00 Збираємося на спільному вогнищі. Співаємо пісні, бавимося в цікаві ігри. Всім весело. Друг Єжи Гах показує цікаві ігри. Потім це роблять і одесити та львівяни.

13:00 Учасники вже на творчих майстернях в приміщенні костелу Святого Антонія. Скаути ОУС з Округи Львів показують різноманітні майстерності скаутам з інших Округ. Також нам допомагала пані Софія Ясінська, викладач Академії Мистецтв, мати одного з скаутів 1-ї Дружини. Вона навчала, як розписувати батік. Були також вітражі, орігамі, намисто з соломинок.

16:00 Після творчих майстерень скаути мали змогу прогулятися містом. Гуляли допізна.

20:00 Частина скаутів мала можливість спілкуватися, співати пісні тощо…


Неділя 24 жовтня 2010
День ТретійЗранку всі мали час на екскурсії по Львову, до 13:30.

13:50 Зрозуміли, що немає шаргородців. Коли до лінійки залишалося 2 хвилини, їм почали активно дзвонити. Як вияснилося, вони сидять в автобусі за стіною костелу в подвір`ї сусідньої школи і чекають, коли їх покличуть. Тому лінійка почалася з п’ятихвилинним запізненням.

14:05 Урочиста лінійка-закриття Старту. Привітання, вручення дипломів, спільне фотографування… всі були радісні і задоволені.

Скаути

1 Скаутська Дружина Львівська імені Короля Данила

15:00 Служба Божа в костелі Святого Антонія. Служба Божа за ОУС додавала хорошого настрою та бажання працювати далі.

16:00 Старт завершився… Пора і почастуватися… Все було надзвичайно смачно, ніхто не хотів їхати додому, всі запрошували один одного в гості. Першими зірвалися шаргородці, бо на них чекав орендований автобус. Решта роз`їжджалися в понеділок, а хто і у вівторок.

Що показав Старт? Те, що скаути ОУС люблять спілкуватися, вміють змагатися, є добрими християнами, люблять Україну, сповнені натхнення та ентузіазму і ще… те, що батьки наших скаутів не тільки підтримували, але й доклали чимало зусиль в організацію свята. Старт закінчився… Трошки втоми, трошки суму. А далі - чекаємо Старту наступного року.Кількість переглядів: 1911

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua