ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4956 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4458 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4979 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4325 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4792 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4930 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5112 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4702 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4132 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Неформат > Шаргородські скаути ОУС провели Скаутське Багатоборство

Шаргородські скаути ОУС провели Скаутське БагатоборствоАвтор: Офіційний портал Організації Українських Скаутів

27 Листопад 2010 21:22:536 листопада 2010 скаути 7 Дружини Шаргородської ім..св.Флоріана відправилися до Козлівського лісу, який вже давно став для нас рідною домівкою, щоби прийняти участь у першому «Скаутському багатоборстві» між патрулями дружини.

На ці змагання були запрошені і хлопчики 5-х класів, які виявили бажання стати скаутами. Ми мали перевірити цих кандидатів у справжніх «польових « умовах.

Шаргородські скаути ОУС провели Скаутське Багатоборство

Програма змагань була розроблена таким чином, що скаути старших патрулів знаходилися в однакових умовах з новачками. Перемогу мав отримати лише той патруль, який виявиться найдружнім. Патруль, де скаути мали допомагати один одному за принципом «Один за усіх, а усі за одного!».

І ось вони стоять на лінійці відкриття – скаути патрулів «Тигри»,»Вовки»,»Пантери» та «Леви».

Після традиційної молитви, яку проголосив єдиний серед шаргородських скаутів «Міністрант світла» Максим Андрієць, скаути міцно потиснули один одному руки і пообіцяли, що будуть змагатися чесно і перемогу отримає дійсно найсильніший патруль.

Комендант округи Шаргород вимушений був довести до скаутів дружини інформацію про те, що два хлопчики за власним бажанням вирішили вийти із лав скаутів, не пояснюючи причин . Ну що ж, це їхній вибір і ми будемо його поважати.

А потім почалося найцікавіше. Кожен патруль мав здати рапорт і презентувати його перед учасниками змагань. Як не дивно, але самі молодші хлопчики з патруля «Тигри», яких усі лагідно називали «п’ятачками»,довели усім, що і вони не ликом шиті. Вони підготували плакат, заспівали пісеньку, чітко здали рапорт , за що і отримали найвищий бал. Постаралися і найстарші хлопці з патруля «Леви». Вони у жартівливій формі дали коротесеньку характеристику кожному хлопчику патруля, а здали рапорт найкраще серед усіх. Ще б пак, в них на губах ще не змився присмак перемоги у скаутському старті «Княжий Лев» у Львові.

Як же могли ми позабути на скаутських змаганнях про гру Кіма ! Скаути усіх патрулів отримали простесеньке, на перший погляд, завдання - запам’ятати назви 12 тварин, які були записані у табличці з 24 клітинок. Але запам’ятати назви –це півбіди, треба було ще запам’ятати і ту клітиночку, у якій вони знаходилися. Але який же скаут не мріє мати міцну зорову пам'ять, щоби гідно нести звання «розвідник».! У цьому виді багатоборства сильнішими виявився патруль «Леви».

Шаргородські скаути спеціалізуються на туристичній роботі, саме тому було обрано конкурси з програми змагань по туризму. Перш за усе, скаут має вміти розбити палатку, яка інколи стає не лише рідним домом, але і врятовує життя у туристичному поході. І знову перемогу святкували «Леви», а хлопчики з патруля «Тигри», аж підпригували до небес, коли їхній результат виявився другим. А ось у вмінні зав’язати на час три з п’ятнадцяти туристичних вузлів не було рівних заступнику дружинового Жмудю Віталію. Та це й не дивно,бо він є фіналістом районних змагань з туризму саме у цьому виді змагань.

Традиційним вже стає і конкурс стрільби з луку. Умова для усіх єдина-стріляти ти маєш з власного луку. Тут трапилася маленька неприємність - хтось постарався і переламав луки і стріли скаутам патруля «Леви». Ось такі пристрасті вирували на скаутських змаганнях, наче на кону стояла золота олімпійська медаль. Ми не стали загостряти увагу на цьому інценденті ,хоч на найближчій скаутській збірці і про це буде йти мова. Перемагати треба чесно, а програвати красиво і гідно звання скаута.

В програмі змагань було включено ще кілька завдань, але нажаль, восени день коротесенький і тому,вже під самий вечір було проведено заключний вид змагань, який так люблять шаргородські скаути - лазіння по скелях. Дехто з маленьких хлопчиків, які вперше із завмиранням серця, тремтячими руками трималися за страховочну мотузку, так і не знайшли у собі сміливості зробити крок у прірву. Але той, хто переміг свій власний страх,ніколи у житті не забуде цих вражень, коли твоє життя знаходиться у руках старших скаутів, які стоять на страховці, а ти сам висиш між небом і землею, коли серце несамовито калатає у грудях, коли молишся усім богам, щоби усе скоріше скінчилося. Але перша ж думка, коли твої ноги торкаються землі, швидше повторити спуск і ще раз пережити цю неповторну мить. Ми дякуємо за допомогу у цьому виді змагань керівнику туристичного гуртка Сокульському М.Я.

Лише цей останній конкурс і визначив переможця. Скаути патруля «Леви» довели усім,що вони, поки що, непереможені. В особистому заліку перемогу святкували скаут-уч. Роздоба Богдан, скаут-уч.Андрієць Максим та скаут-уч. Жмудь Віталій. А друге місце у чесній боротьбі завоювали найменші скаути патруля «Тигри». Гарне поповнення прийшло до нас у цьому році. Нехай їм ще вчитися і вчитися бути справжніми скаутами, але палаючі очі, взаємодопомога і дисциплінованість «п’ятачків» довели усім, що у скаути йдуть не лише ті,хто добре вчиться,хоча і це дуже важливо, а кращі серед кращих, чиє серце бажає пригод і того почуття ,що саме і називається скаутингом. Вітаємо вас, прихильники з патруля «Тигри»- Савчук Олег, Жмудь Андрій, Ковтун Владислав, Огороднік Вячеслав, Крицький Максим, Бринзя Руслан, Мазур Олег. Сподіваємось, що у травні місяці ви складете Скаутську присягу і доведете усім, що скаут –це не проста назва, а спосіб життя.

Поздоровляємо також і переможців «Скаутського багатоборства»-скаутів патруля «Леви»- скаут-уч.Андрійця Максима, скаут-уч. Копайгородського Ярослава, скаут-уч. Осіпова Сергія, скаут-уч. Роздобу Богдана, скаут-уч. Костинчука Богдана, скаут-уч. Парадюка Владислава, скаут-уч. Загику Андрія.

Особлива подяка за підготовку і особисту участь у змаганнях нашому асистенту дружи нового 7-ї скаут-уч. Жмудю Віталію. Він ще раз довів, що його перемога у «Останньому герої-2010» була зовсім не випадкова. Побільше б було саме таких скаутів, як Віталік, тоді б 7-ма Дружина ім.св.Флоріана могла б прийняти участь у змагання міжнародного рівня.

За згодою усіх скаутів, було вирішено в найближчі дні, якщо дозволить погода, провести другий етап змагань «Скаутське багатоборство».

А я особисто дякую усім скаутам, які прийняли участь у змаганнях і оголошую їм подяку. Ми до-речі, продовжуємо набирати залікові бали у рейтинговій таблиці скаутів дружини, куди заносяться бали за усе, що роблять скаути на протягом навчального року. Найкращі 10 скаутів влітку відправляться у скаутський табір, де і визначиться переможець теренової гри «Останній герой-2011р»! Нехай переможе найсильніший!

Офіційний портал Організації Українських СкаутівКількість переглядів: 3897

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

scouting

scouting

30.12.2010 21:44:49


Додавайте коменти!!!!

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua