ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)




Цитата



Новий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)






ТЕМА



11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.






ІНТЕРВ'Ю



ПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4893 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating



ШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4396 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating



ТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4904 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating




ХИМЕРИ БРУКІВКИ



Байдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4266 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating




ВІРШІ



Якби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4716 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating




ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮ



На Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4862 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating




МУЗИЧНІ НОВИНИ



Співачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5043 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating




ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ



6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4656 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating




ГУМОР З РОДЗИНКОЮ



Я намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4090 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Неформат > Сто тисяч моїх друзів…

Сто тисяч моїх друзів…



Автор: Костянтин МЯЧІН

03 Березня 2008 03:03:07



розповідь про віртуальну авіацію і організацію повітряного руху

Що ви відчуваєте, почувши над головою шум двигунів літака? Можливо, ви не звернете на нього уваги, але в світі є дуже багато людей, для яких цей шум – манливий поклик неба… Мені приємно бути одним з таких людей. Я літаю із задоволенням, хоча поки що моє місце не в кабіні пілотів, а у пасажирському кріслі біля ілюмінатора. Я люблю дивитися на Землю згори, люблю дух великого аеропорту, де на табло десятки міст і країн, в які ти можеш попасти всього через декілька годин. Під час свого польоту я, мирно читаючи журнал, буду знаходитись під керівництвом десятків авіадиспетчерів, які безперервно спостерігають за всім, що відбувається в повітрі. І я поважаю пілотів і диспетчерів, яким неможна виконувати свою роботу окрім як на «відмінно», щоби після злету завжди наступало вдале приземлення.

Хоча ще півроку тому я зовсім не знав, що зможу приміряти таку роль і на себе і зможу робити практично теж саме, що й вони, використовуючи лише свій домашній комп’ютер і Інтернет. Сучасні технології допомогли тисячам людей зробити їх мрію про небо ближче. На сьогодні найбільш популярним авіасимулятором є Microsoft Flight Simulator. У MFS є одна перевага, яка робить його унікальним – це відкрита програмна архітектура, що дозволяє додавати в базову версію нові, більш сучасні моделі літаків, реалістичні сценарії аеропортів, текстури місцевості, хмар і т.д. Над створенням цих доповнень працюють десятки тисяч людей: хтось є службовцем великих і малих фірм, що випускають платні продукти, хтось працює на чистому ентузіазмі.

Зараз MFS - це можливість літати на практично всіх відомих моделях літаків по усьому світу. І можливість для мільйонів людей закоханих в небо, літати, всупереч законам земного тяжіння, скільки їм захочеться.

Захоплення MFS - це і величезні можливості для спілкування людей, дружби, обміну досвідом, новинами. Тільки сайт www.avsim.ru - ядро авіаційного сім-співтовариства СНД - регулярно відвідують близько десяти тисяч чоловік. Сотні людей, об'єднаних однією ідеєю і таких, що знали інших раніше тільки за іменами на форумі, познайомилися один з одним в житті, потиснули один одному руки. Зараз співтовариство авіасиммеров - без перебільшення, велика і галаслива сім'я.

Проте в реальності навіть середній аеропорт - це десятки літаків, що одночасно знаходяться на землі. Тисячі, в дану хвилину, знаходяться в повітрі. Тому, кажучи про реалізм авіасимуляторів, треба відзначити, що справжнє відчуття польоту досягається тоді, коли ти летиш у віртуальному небі з колегами і твоїм польотом, як у житті, керують авіадиспетчери.

У 1997-му році в Інтернеті з'явилася організація, яка поставила перед собою завдання об'єднати польоти в авіасимуляторах і симуляцію управління повітряним рухом (УПР) в єдину мережу, щоб любителі і того і іншого могли працювати один для одного. Так з'явився VATSIM (www.vatsim.net) - найбільша віртуальна міжнародна організація, що включає і український філіал, - VATUA (www.avpu.org). VATSIM - добровільна і некомерційна організація, і вона не бере ніяких грошей з своїх членів. Якщо MFS - це можливість літати, то VATSIM - це можливість літати майже по-справжньому.

За допомогою спеціальної програми ви підключаєте свій симулятор до мережі і опиняєтеся у віртуальному небі. Тепер інші пілоти і диспетчери можуть бачити вас на екранах своїх радарів, а ви, подивившись зі своєї кабіни по сторонах, можете бачити інші літаки.

Проте треба пам'ятати, що VATSIM - це не аркада і не гра, VATSIM - це серйозне хобі. Радіообмін з диспетчерами і між повітряними суднами ведеться переважно голосом. Тому для початку польотів необхідно знати типову фразеологію польотів, затверджену на рівні авіаційних відомств України. Втім, цьому, як і багато чому іншому вас можуть навчити у віртуальних учбово-тренувальних центрах в мережі.

Як і в реальній авіації для кожного аеродрому встановлені спеціальні схеми маневрування повітряних судів при заході на посадку і після зльоту, а також маршрути руління по території аеродрому і номера стоянок на льотному полі. Польоти між аеродромами виконуються по повітряних трасах. Віртуальний пілот зобов'язаний мати і ретельно вивчити їх; перед польотом пілот зобов'язаний скласти і подати диспетчеру польотний план - позначити свій маршрут польоту і крейсерський ешелон.

Віртуальні авіадиспетчери спостерігають повітряну обстановку в своїх зонах відповідальності і дають пілотам повітряних судів відповідні команди. Робота авіадиспетчера регламентується існуючими українськими і міжнародними авіаційними правилами. Тому віртуальні диспетчери, перш ніж отримати допуск до УПР, вивчають документацію і складають спеціальні іспити.

Вас ніхто не зобов'яже літати або бути диспетчером в мережі, ви робите це тоді, коли захочете. Як правило, люди виходять в мережу увечері, після роботи або у вихідні і тоді віртуальне небо по-справжньому оживає. Все що вам потрібне, щоб бути членом VATSIM - це необхідні знання і велике бажання. Адже стати віртуальним пілотом, а тим більше диспетчером, не так просто, але, ставши їм, ви навряд чи розлучитеся з цим відчуттям.

І тому, я простій любитель авіації і управління повітряним рухом, прийшовши з роботи, включаю свій комп'ютер і одягаю гарнітуру, щоб бути цього вечора авіадиспетчером або пілотом і зустріти у віртуальному небі своїх друзів, яких вже сто тисяч!

Приємне це відчуття, скажу я вам!

Фото http://www.airliners.net/



Кількість переглядів: 1933

Рейтинг:






Ваша оцінка: 1 2 3 4 5




КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.





Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua