ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4956 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4459 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4979 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4325 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4792 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4930 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5113 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4702 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4132 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Інтерв'ю > ШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."

ШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."Автор: QSBALKIS

02 Червня 2011 03:57:40-Чому для молоді "хіп-хоп" асоціюється здебільшого з негативними звичками?

-Тому що багато реп виконавців пропагують це у своїх віршах та піснях. Молодь дивиться т слухає  старших і бере нездоровий прикладдля молоді вони кумири.

-Чим ти займаєшся зараз?

-Працюю над  новим сольним альбомом.Ну і звичайно туси.

-Розвиток хіп-хоп култури на прикладі Украіни,Львова.

Розвиток хіп хопу в цілому? Про реп можу сказати так, що на початку 90 у Львові приблизно з 93 до 96 існував War clan до якого входили ті люди, які потім створювали реп гурти або були присутні в потужних реп групах початку 2000. Ключові особистості -  Джі Дог, Марк, Вульф, Слов, Шаман (я в вар клан був запрошений але не увійшов по сімейним обставинам) і інші... Тоді в нас була тусовка . Літом 1996 Джі Дог поїхав вчитися в штати, і тусовка розпалася.Пройшов час і зібралася нова туса. В 2000 Пізніше ближче познайомився з і було прийняте рішення про створення групи РЕП-КАРТЕЛЬ(костяк її Шаман, Хьюман, Вульф і Марк, а потім група переросла у великий багаточисельний реп-клан Львова) як обьєднання старої тусовки і нової. Тоді існувала гр. Лемберг Фемелі до якої входили на той час Слов, Боун, s22w(Снейк, Прищ), і СОМ клан (Мс Малой и банда). Потім було протистояння.Ось комент однієї дівчиини щодо цього ,цитую Екатерину Азур  :

 «Да я помню... во время этого противостояния, на форумах и на улицах велись разговоры кто круче, а потом когда Вульф ушел в арнби , и начал делать свою карьеру с группой черное и белое, на форумах хх.ру начали его обсирать, и все кто состоял в группировке рэп картель кроме Марка,Шамана, Хумана, Уфо клана, начали бежать из нее чтобы не запачкать Вульфом свою популярность. Марк и Шаман всегда хотели дружбы между группировками, но Вульф и Хьюман были против, и большая группировка развалилась на глазах. Шаман говорит потом что это просто временно, ведь не было лидера, все собиралось на олдскуле и уличных темах, в то время когда лемберги брали публику частыми выступлениями в Ляльке, Потом правда были пати, или выпускались сольники на которых стоял лейбл реп картель, но их ставало все меньше. Потом все разбежались кто куда. Группы ранее существовавшие в Картеле либо распадались, либо делали свое имя. Так Шейх ушел в алко фемели, Западный Синдикат стали сольно выступать, Брейк Балерины ушли в танец...Хьюман забил на рэп, Шаман с Марком что-то мутили, Вульф учился петь.Потом Шаман выпустив 3 сольник и ушел в андерграунд, Марк продолжал выступать соло на вечеринках, а Вульфа популярность начала рости все выше и выше,а потом рэп-движение спопсилось, даже гопники начали слушать рэп. ,во Львове начали свои рэп карьеры Шут (из рок группы Лузер), Новый Западный Синдикат, Р Клан, новый состав 9Калибра, Шейк и другие.Вульф начал читать вновь, уже на украинском и выпускать все больше сольников, Марк начал писаться больше на студиях, Хьюман пропал зарубежом, Шаман исследовал уличные субкультуры, Лемберг Фамили роспалось, остался только Снейк Джи да и пару молодых лембергов.Потом со временем было все больше молодых, появилась Мисс МС и Хочу Ще, все смешалось в сплошной винегрет. Рэп пати уже не те что раньше....Шаман говорил мне что ему пофиг на одежду, что остается рэппером(хотя не хочет вешать на себя ярлык рэппер) и хочет вновь начать читать. Марк единолично продолжает читать и по сей день, выходя из андерграунда начал мелькать в телевизоре, Снейк после длинной паузы начал читать вновь, Вульф добавил себе еще одну букву Ф.Но все они выросли и уже взрослые дядьки, теперь молодым пора поднять движение и вывести его с потока арнби, понтов, денег и попсы.»

-Чому розпався «РЕП-КАРТЕЛЬ»? Як воно було насправді?

-МАРК ,ВУЛЬФ,ШАМАН ,ХЮМАН - ми були  напевне різними щодо сприйнятя життя ,але рівними по силі МС . Можливо у кожного з нас було своє бачення репу.Важко сказати чому,але одне певне,що такого реп-гурту ,як «РЕП КАРТЕЛЬ» більше вже й не буде.

-На останок твої побажання молодим МС

-Добивайтесь завжди свого.Якщо ти знаєш ,що можеш ,значить ти можеш.Якщо ти знаєш,що не можеш,значить не можеш. Кількість переглядів: 4458

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua