ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4898 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4401 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4911 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4271 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4719 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4866 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5046 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4662 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4095 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Новини > Страхування. Безпека чи ілюзія

Страхування. Безпека чи ілюзіяАвтор: Ірина БричДля початку трохи історії. Страхування в Україні зародилося за Радянських часів, але цю діяльність здійснювало державне підприємство Держстрах, а з отриманням незалежності в Україні почав розвиватися страховий бізнес. Розвиватися – це голосно сказано, адже український страховий бізнес є лише недосконалою копією міжнародного ринку страхування. На даний момент в Україні діє більше 400 страхових компаній. Але чи справді вони ефективно працюють на ринку, чи справді вони здатні нас захистити від тих ризиків, які є навколо?

Проаналізувавши діяльність страхових компаній України, а також ринок страхування в цілому можу сказати, що потрібно ще прикласти багато зусиль, щоб діяльністю страховиків були задоволені споживачі їхніх послуг і щоб відповідно, і страховики могли вести впевнено свій бізнес.

В нашому законодавстві є багато прогалин, які потрібно розглянути і вирішити для доброго функціонування страхових компаній, а також для того, щоб населення могло відчувати довіру до цих компаній, або ж бути впевненим, що завдяки законам в цій сфері зможуть себе відстояти.

В Україні є велика проблема зі страховим законодавством, адже воно не зовсім сформоване таким чином, щоб цей бізнес у нас розвивався і працював на споживача. Нам потрібно також підвищити страхову культуру населення, адже воно не зовсім розуміє саму суть страхування, а хто ж буде купляти те, про що не знає.

Можливості стрімкого розвитку ринку страхових послуг в Україні обмежені такими чинниками: низький рівень доходів у суспільстві; недовіра до страховика, яка посилюється низьким рівнем платоспроможності страхових компаній; відсутність державних преференцій на страховому ринку; відсутність незалежної системи підготовки висококваліфікованих фахівців зі страхування; відсутність економічної стабільності; сталого зростання виробництва; неплатоспроможність населення та дефіцит фінансових ресурсів; неналежний рівень інформації про стан і можливості страхового ринку; низька страхова культура населення та інші.

Загалом страховий ринок України має досі не використані резерви. В державі застраховано лише близько 10% ризиків, тоді як у більшості розвинутих країн цей показник досягає 90-95%.  Звідси ми можемо зробити висновок, що Україна зробила лише один крок в сторону розвитку страхування, а попереду ще довгий і нелегкий шлях в досягненні мети. В розвинених країнах світу страхування не є чимось надзвичайним, чи таким, від чого люди лякаються і чути про це не хочуть. В середньому в Європі  середньостатистичний громадянин володіє 30 страховими полісами, він витрачає на страхування близько третини свого річного доходу. Навіть з таких даних ми можемо чітко розуміти, що потрібно в першу чергу змінювати ставлення населення до цього виду послуг. Громадяни України дуже насторожено ставляться до пропозицій застрахувати своє життя, майно чи здоров’я. Вони не вірять, що за 1000 грн. можна  застрахувати своє майно на 300 000 грн., адже звикли, що в нашій державі «безкоштовний сир тільки в мишоловці». Населення не вірить, що це справді гарантія безпеки, а не лише ілюзія того, що вони застраховані від своїх негараздів.

На мою думку кожен українець має право на якісні послуги, на свій захист у суспільстві від різних ризиків. Саме тому потрібно розвивати правову базу в цій сфері, потрібно зміцнювати права споживачів, а також можливості страхових компаній розвиватися.

З одного боку деякі страхові компанії справді здатні гарантувати безпеку, справді можуть вселити довіру, але  з іншого боку є такі компанії, які створюють лише ілюзію страхування і орієнтовані вони на довірливого покупця їхніх послуг.

З цього приводу хотіла би дати кілька порад для того, щоб ви, страхувальники, завжди змогли зрозуміти, де можна почуватися безпечно, а де все добре до того часу, поки не стається страховий випадок.

По-перше, потрібно вибирати ту страхову компанію, яке вже заявила про себе на ринку.

По-друге, завжди уважно читати договори страхування, адже у  всіх компаніях вони звісно, різні. Дуже важливо, щоб ви розібралися у всіх пунктах договору або ж проконсультуйтесь з юристом чи спеціалістом у страхуванні.

По-третє, не завжди страхові компанії з високими цінами на послуги, є кращими за компанії з нижчими.

Зваживши всі «за» і «проти» я би радила також звертатися до страхових  брокерів, оскільки ви в коштах не втрачаєте, а навпаки економите свій час та зусилля. Страхові брокери можуть підказати вигідну компанію саме для вас з різних позицій, а з правової точки зору, то це ще один важіль контролю і впливу на страхову компанію.

Насправді дуже важливо користуватися послугами страхування, адже це вберігає вас від додаткових витрат в майбутньому. Але цей механізм буде працювати ефективніше, якщо більшість населення  куплятиме страхові поліси.

Вважаю, що страховий ринок в Україні має великі перспективи, але це залежить і від економічної ситуації, і від політичної ситуації, і від законодавчої бази в країні.Кількість переглядів: 1688

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua