ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4956 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4459 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4979 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4325 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4792 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4930 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5113 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4703 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4132 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Новини > Україна в лайні чи лайно в Україні?

Україна в лайні чи лайно в Україні?Автор: Ірина БричНещодавно в містах України  опозиція розпочала проводити акції протесту «Вставай, Україно!». Молодці. Назва промовиста. Лише виникає питання, на скільки такі акції ефективні і чи вони зараз потрібні народу. Можливо, ці акції необхідні лише депутатам для підняття духу та власної самооцінки.

Я була присутня на одному з таких заходів і нічого окрім посмішки в мене це не викликало. Ну прийшла групка старших за п*ятдесят, ну постояли вони там, подивились на наших «лідерів» і що з цього. Ви, можливо, подумаєте, що я надто песимістично ставлюся до усього, що відбувається з нашою опозицією, але насправді вона не всиляє жодної довіри, звісно за виключенням деяких окремих осіб. На мій погляд, наша теперішня опозиція не є багатообіцяючою нам, пересічним громадянам України, не варто покладати великих надій у реабілітації Української держави, яку хотів збудувати В*ячеслав Чорновіл зі своїми побратимами. Так, вони намагаються кидати людям певні оптимістичні гасла, давати красиві інтерв*ю щодо своїх благих намірів та негативні відгуки щодо антинародних дій теперішньої влади. Виникає питання: чи достатньо цього? Якщо наша дорога опозиція думає, що українці цього разу знову «клюнуть» на популістичні гасла, на так звану активну діяльність депутатів від опозиції на благо України, на артистичні протести в Раді чи за її межами (саме цим шляхом пішли «помаранчеві», які насправді все вирішували не протестами, а кулуарними розмовами), то вона робить фатальну помилку і прирікає себе на погибель.

Насправді українці вже достатньо дозріли і набрались досвіду. Їм не потрібні заклики, гасла та все інше, що створює великий вакуумний шар, в якому вони будуть жити, вірити і бачити лише ілюзію, яку створюють  найвищі посадовці. Народ хоче відчути реальні дії людей, яких вони обрали і довіри у них вже не заслужиш популістськими закликами.

Шановні депутати, ви працюйте, приймайте правильні рішення на благо України, врешті решт візьміть один курс, яким повинна рухатися наша держава, «не бігайте» від одного сусіда до іншого, які лише  прагнуть отримати свою вигоду і точно не дивляться на Україну з тієї точки зору, щоб їй допомагати чи витягувати з лайна, в яке вона з кожним роком вляпується все більше і більше.  Україна не є слабкою державою, адже ми маємо усе: земельні ресурси, людські ресурси, науковий потенціал, величезну культурну та духовну спадщину народу та інші ресурси, які можуть забезпечити її розвиток. Єдиним слабким місцем в Україні є її влада. Влада, яка не прагне побудувати Україну сильною і самостійною. Влада, яка не зацікавлена в державоцентристському напрямку, який єдино правильний в даній ситуації, адже Україні в першу чергу необхідно розібратися, яка її мета внутрішня та на міжнародній арені. Влада, яка не знає, що таке обов*язок, що таке служіння народу, який Тебе обрав, і яка прагне збагатити лише себе. Український народ вже мав приклад і однієї влади, і іншої, але чи дуже вони відрізняються. Так, звичайно, є певні відмінності, але глобального покращення ми жодного разу не відчули. Так, хтось гірший, а хтось кращий. І що? Нам, українцям, не потрібно гірших чи кращих. Нам потрібні ті люди, які здатні повірити в Україну, які здатні бути патріотами тієї держави, на яку працюють, які готові витягнути Україну з боргового лайна і обрати адекватний напрямок розвитку, який приведе Україну до реальної самостійності, самоствердності і економічного зростання. А де ж такі люди? Вони або ще не народились, або ще не проявили себе. Адже ані опозиція, ані влада не славляться отакими патріотичними людьми. Так, в опозиції є активісти, які б*ють себе в груди, що вони за Україну готові до останнього, але поки що вони лише говорять і нічого більше – іншого українці не побачили і не відчули.

Зараз громадянам України залишається чекати на справжнього лідера, який позбавить Україну від отого вакууму і заведе її в зону процвітання.  На даний момент я такого лідера не бачу, хоча й опозиція їх має аж три. Один з них – можливо й в чомусь компетентний, але коли починає розмовляти, то здається, що він просто знущається, адже так непрофесійно майбутній президент (на нього робить ставку ОО) розмовляти не може, хоч і українською мовою. Другий – надто радикальний. Щодо кваліфікації його і його команди теж виникають сумніви у багатьох. Його дуже добре сприймає Західна Україна і з точністю до навпаки – Східна.  Третій – надто молодий та недосвідчений з однієї сторони, але  з новим європейським поглядом на розвиток держави – з іншої. Чи хтось із них є у великій політиці з патріотичних міркувань? – відкрите питання, яке викликає сумніви. Сьогодні вони декларують єдність та спільність у діях, але чи на довго їх вистарчить? Можливо, до передвиборчої президентської кампанії, коли кожен з них захоче зайняти найбажаніше крісло і реалізувати свої амбіції.

Те, що Україна в лайні вже весь народ давно побачив, але ще мало зробив, щоб з нього вилізти. В такому випадку напрошується питання: а хто ж туди її завів? Відповідь проста. За усі роки незалежності в Україні не було жодного Президента абсолютно патріотично налаштованого. Але суть не в Президенті, а в усій владі та опозиції разом взятих. Адже ні ті, ні інші  повноцінно не виконували зобов*язань, які на себе брали. То можливо, не Україна в лайні, а лайно в Україні? Можливо, моїй державі варто його позбутися і все буде гаразд у нашому домі?!...Кількість переглядів: 2741

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua