ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4898 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4401 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4910 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4269 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4719 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4866 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5046 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4661 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4093 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Неформат > Проблема нашого місцезнаходження

Проблема нашого місцезнаходженняАвтор: Іванка ЗАЄНЧКОВСЬКА

03 Березня 2008 03:03:03Споконвіків основою життя усіх мешканців планети були дві головні речі – виживання і продовження роду. Але з плином часу, з усілякими еволюціями, розвитком науки, глобалізаціями, урбанізаціями, комп’ютеризаціями та ін. чинниками, на арену наших головних причин перебування на Землі, вийшло таке явище як досягнення цілі.

Квадрат грошового потоку

Тепер, жодної людини, яка крокує в ногу з часом, не можливо уявити без певної цілі – мотивації, задля якої вона працює і взагалі здійснює будь-які рухи.

Отже, ціль, зрозуміло, є. А методи досягнення і реальна оцінка власного місцезнаходження?

Американець, японського походження, Р. Кійосакі (мультимільйонер, автор багатьох бестселерів) зробив одне спостереження і поділив усіх людей на 4-ри категорії (більше не існує):

Де Р – робітники по найму; С – малий бізнес; Б – власники великого бізнесу; І – інвестори.

Цей квадрат умовно поділяється на ліву і праву частину. В лівій частині 90% людей і 10% грошей, в правій частині 10% людей і 90% грошей.

На «даному етапі нашого життя», усі ми з упевненістю можемо визначити, де ми знаходимося.

Але де ми хочемо і будемо знаходитися, якщо правильно розставимо пріоритети, знайдемо мотивацію, трішки поринемо у дитячий світ мрій і змінимо щось на «даному етапі нашого життя»? Звичайно в одній з категорій, що знаходиться з права.

Як же відкрити «змінити адресу» у суспільному вирі вакансій, професій, звичок та способів виживати у грошових взаємовідносинах? Вибір, по суті є у всіх. Ми можемо все життя працювати на когось і заслужено вийти на пенсію, яка складає, в середньому, 30-40% від нашої зарплатні. Але чи достатньою для нас буде ця жалюгідна винагорода за розтрачені роки нашого життя???

Можемо розпочати власний малий бізнес, який потребує постійних зусиль і часу. Думаю, всім відомо, що управління власним бізнесом потребує практично постійного перебування на місці роботи. Лише від нашої активності залежать прибутки від цієї справи. А якщо виникають якійсь проблеми (хвороба, невідкладні сімейні обставини, просто бажання відпочити і т. д.), що буде з нашим бізнесом?

Якщо ми маємо певну велику суму грошей, можемо побудувати великий бізнес, який через кілька років працюватиме на нас, незалежно від наших зусиль і праці. А якщо ми не маємо «таких» грошей? Кредит? Знаєте, кредит це не погана річ (загалом), але якщо розібратись: кредит – це продаж нашого майбутнього. Тобто, отримавши гроші сьогодні, в майбутньому мусимо відпрацювати їх і нікого не цікавить чи ми можемо і хочемо цього. Та й ризик досить великий.

Є варіант, коли ми інвестуємо власні кошти у прибуткову справу. Але знову ж таки – їх треба мати.

Що ж лишається? Нам пощастило, що ми живемо у 21 ст. (незважаючи на усі мінуси цього історичного відрізку часу), адже сучасне життя дарує нам безліч можливостей для фінансової свободи. Однією (на мою думку, найкращою і найдоступнішою) є можливість побудови мереженого маркетингу – нетрадиційного виду бізнесу. Чули про таке? Мабуть так. Якщо ні, то ще обов’язково почуєте від людей, які знайшли цей неймовірний шанс змінити своє становище і навіть життя. Суть полягає в тому, що з невеликого стартового капіталу ми можемо створити широкомасштабний і грандіозно великий власний бізнес. Фірми і корпорації, які пропонують нам цю можливість потурбувались про усі нюанси. Тобто, нам не потрібно орендувати приміщення, «сушити» голову на рахунок пожежних інспекцій, санепідемстанцій, податкових служб, проблемою перевезення певних товарів з-за кордону та іншими малоприємними моментами, які спіткають власників традиційного бізнесу. Наш бізнес – це люди, сітка людей, яка з часом «вирішує» всі наші матеріальні проблеми і навіть більше:)

Отож, наше місцезнаходження – це наслідок наших дій, постановки цілей і пріоритетів, наполегливості і, власне, тверезої оцінки своїх можливостей і можливостей цього світу. Вирішуйте самі – де і ким ви хочете бути, чого прагнете досягти, що хочете змінити чи зовсім не змінювати. Але пам’ятайте – ви самі можете написати сценарій власного життя. Доведено вченими. Тож пишіть, але будьте уважними, адже від цього залежить усе ваше життя.Кількість переглядів: 1487

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Коментарів ще нема

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua