ДЯКУЄМО Вам за те, що Ви опинилися на цьому сайті!!! :)
Читайте та коментуйте! :)
:)
ЦитатаНовий засіб від безсоння
11 Листопад 2010 01:55:59

Новий засіб від безсоння: потрібно рахувати до трьох, максимум - до пів четвертої :)


ТЕМА11 Листопад 2010 00:54:44
Автор: ТАЙМ

Саме така підозра появилась у вболівальників "Карпат" після 1/4 розіграшу Кубка України
з футболу. Перед цим туром "Карпати" без особливих зусиль проходили своїх суперників,
не пропустивши жодного голу у свої ворота. Якщо звернути увагу на такі рахунки як 5:0 ,
потім 3:0 - домашня перемога над позаминулорічним володарем цього кубка -
Ворсклою.І якось не вкладується поразка 2:0 за тотальної переваги "Карпат" на власному
стадіоні над середнячком-київським Арсеналом,навіть взявши до уваги попередню гостьову
поразку 4:0 у Севільї,що перекрила "Карпатам" буль-які перспективи на вихід з групи Ліги
Європи.


ІНТЕРВ'ЮПРОТИ АБОРТІВ
Автор: QSBALKIS

Інтервю з ініцйатором руху проти абортів в Дніпропетровську - Наталією Евгенівною Тациняк (Пословскою)


Гледіло: 4889 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingШАМАН:"....добивайтесь завжди свого...."
Автор: QSBALKIS
02 Червня 2011 03:57:40

Шаман - один представників старшого покоління хіп-хопу уЛьвові дав нам інтервю.


Гледіло: 4394 Відгукнулися: 0 Рейтинг: ratingТАНЦІ
Автор: Rоmma

У цій статті розкажемо про танці ,про особливості танців .Ми взяли інтервю з дівчиною ,Віолеттою ,котра танцює вже майже 16 років.


Гледіло: 4903 Відгукнулися: 1 Рейтинг: rating
ХИМЕРИ БРУКІВКИБайдужість…
Автор: Чучко Олександра
05 Липня 2012 22:48:06

Кажуть, що немає нічого гіршого за байдужість, бо вона вбиває душу. Ми дуже цінуємо людей турботливих, готових допомогти, чуйних і співчутливих, завжди хочемо мати таких друзів, але чи самі ми є такими? Чи не відмовляємо ми в допомозі тим, хто її потребує, чи не проходимо байдуже повз тих, кого ображають, чи зважаємо на чуже горе?


Гледіло: 4263 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВІРШІЯкби були у мене крила
Автор: Макс Мол
05 Липня 2012 22:53:14

Якби були у мене крила,
то полетів би я на місяць.
А хтось під боком мені каже,
що це зробити неможливо.


Гледіло: 4714 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ПАМ'ЯТАЙМО ЗВИЧАЇ, КУЛЬТУРУ, ІСТОРІЮНа Андрія робиться дівицям надія
Автор: Андрій Бучак

Андріївська ніч – така незвичайна не тільки тому,що в цей час привідкривається щілинка через яку можна підгледіти свою долю,але й тому, що Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство
пустощів,жартів і сміху, яке охоплює не тільки молодь,пов'язане зі значною кількістю різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв.


Гледіло: 4861 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
МУЗИЧНІ НОВИНИСпівачка зі Львова Борислава Білоцерківська потрапила до Всесвітнього проекту з пошуку співочих талантів!
Автор: Міка
30 Травня 2011 00:37:00

Допоможіть втілити у життя мрію талановитої співвітчизниці!

Резидент зі Львова Борислава Білоцерківська, іменуєма Чвертьфіналісткою (учасницею 2-го туру) Avon Voices, першого в історії компанії міжнародного онлайн-проекту з пошуку співочих талантів. Борислава була відібрана серед 175 претенденток з більш ніж 50 країн світу і увійшла у 100 найкращих! Зовсім нещодавно Вони записали в Нешвілі, Парижі, Гонконгу та Ріо-де-Жанейро професійні студійні відеокліпи, які вже викладені для перегляду і голосування на AvonVoices.com. За результатами публічного голосування і оцінок зіркового жюрі будуть визначені дві переможиці – одна з них має бути Представником Avon. Як приз вони дістануть можливість записати альбом в професійній студії звукозапису.

Резиденти з України та інших країн можуть брати участь в Avon Voices і допомогти Бориславі пройти в наступний тур, зареєструвавшися на Avonvoices.com.

Відео єдиної представниці від України розміщено у відеозаписах 2-го туру! Реєстрація і голосування тривають до 20 червня 2011 року.


Гледіло: 5042 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ВАР'ЯЦЬКІ ВІСТІ6 пріоритетів маніпуляції масами
Автор: Міка
26 Вересня 2010 01:31:49

Цікаве відео про 6 пріоритетів впливу на народ. А ми й не підозрюємо.


Гледіло: 4655 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating
ГУМОР З РОДЗИНКОЮЯ намалюю день
Автор: Дайджест
18 Березня 2011 06:15:34

- Ваш син намалював на парті муху, як живу, і я відбила об неї
руку.
- А ось я, коли у ванній побачив намальованого крокодила, вибіг через намальовані двері.


Гледіло: 4088 Відгукнулися: 0 Рейтинг: rating


Публікації > Химери бруківки > Знайдене сонце

Знайдене сонцеАвтор: Зоряна ХОМИЧ

03 Вересня 2009 18:39:06Дівчина вийшла з того кабінету з почуттям виконаного обов’язку … Нарешті вона виконала свій борг перед її почуттям свободи. Кейт позбулася свого тягаря, який би міг зіпсувати їй все її майбутнє життя, її плани, кар’єру… Дівчина дістала з сумочки серветки й витерла холодні крапельки поту з високого чола. Потім заглянула в люстерко, що висіло в коридорі, й побачила перед собою високу, струнку дівчину сімнадцяти років, зі стомленими зеленими очима і довгим русявим волоссям. Вона зазирнула собі в вічі і побачила там маленьке немовля, в якого по червоному обличчі текли сльози… Аж раптом дівчина почула його плач, який переростав у голосний і нестерпний крик наповнений біллю.

- Що з вами? Ви мене чуєте?! – спитала медсестра, доторкнувшись до неї.

Кейт ніби прокинулась, по її стрункому тілі пробігли велетенські мурашки, й вона швидко крикнула:

- Ви чули цей плач?!

- Перепрошую? – здивовано відповіла стара медсестра, припіднявши окуляри.

- Щойно тут плакало немовля… Я чула… А ви чули його?

Жінка подивилась на неї великими круглими очима так, як дивляться тільки на божевільних. Потім зміряла її поглядом з ніг до голови й мовчки пішла далі по довгому й темному коридору. Кейт знову зазирнула в люстерко, та цього разу вона там нічого крім себе не побачила…Їй знову згадався той страшний вечір, що на все життя закарбувався в пам’яті, що змінив все світосприйняття і врешті її саму. Все прокручувалося знову і знову в її свідомості, повторялося і з кожним разом здавалося все реальнішим і принизливішим… Адже він просто використав її, як річ одноразового використання, використав – і кинув. Так, ніби вона не мала ні серця, ні душі, хоча можливо так і було.Здавалося, що Кейт починала божеволіти від тих спогадів. Але ж такого не могло з нею статися. Адже це тільки вона могла використовувати людей в своїх цілях… Це було тільки її право!!!І тепер робила все, щоб забути про це і продовжити далі жити. Та зараз перед нею стояла інша проблема… Кейт усюди бачила її, чи його…це не важливо. За нею всюди ходив її привид, який їй здавався цілком реальним. Вона просто божеволіла… Їдучи в маршрутці, Кейт звернула увагу на те, як хлопчик тримав в руках ляльку. Ця лялька була такою гарною: з милими оченятками, довгими віями, гарненьким волоссям. Ні, вона була живою… Так, живою!!! Її очка випромінювали добро, личко сяяло від щастя. І тут вона усміхнулася до Кейт, на що та відповіла взаємністю. Дівчинка помахала їй ручкою й сказала:

- Мамо, я так скучила за тобою. Я тебе так давно не бачила. Чому ти до мене не приходиш?

- Я..?- схвильовано відповіла Кейт і не встигла продовжити…

В очах хлопця промайнула іскра садизму. Він наповнився ненавистю до всього, що його оточувало і з усієї люті він відірвав голову усміхненій ляльці.

- Ні !..Що ти наробив?! Як же так ?! – Кейт кричала на всю маршрутку. Вона в черговий раз стала свідком смерті своєї ненародженої дочки, - Зупиніться! Ви чуєте мене?! Я тут виходжу!В цю хвилину вона ні про що не могла думати. Дівчина нікого не помічала, навіть людей, які не зводили з неї своїх переляканих очей. Кейт вийшла, пройшла пару метрів і сіла прямо на тротуар. Їй було дуже погано. Серце дівчини наливалося кров’ю. Вона знову згадала той кабінет, в якому з усією серйозністю говорила: ”Ні, вона мені не потрібна…” А тепер їй було страшенно боляче. Дівчина вже не розуміла де реальність, а де ілюзія, плід її хворої уяви.Кейт ще ніколи не було так страшно усвідомлювати, що щоб вона не робила – вона не може звільнитися від цього, а навпаки: чим раз, тим частіше вона приходить до неї, а потім знову і знову помирає на її очах. Вона більше не могла залишатися наодинці з своєю безпорадністю. Кейт здавалося, що вона зараз задихнеться від неї, втопиться у ній, але вона все-таки продовжувала жити, якщо те, що з нею відбувалося, можна було назвати життям. Їй було страшно жити, бо вона до смерті боялася чергової зустрічі. Дівчина прагнула смерті, але водночас і боялася її. Так боялася, як ще ніхто ніколи не боявся…Та щоб вона не робила, все повторювалося знову і знову. Здавалося, що це ніколи не закінчиться, що хтось дивився відео її життя, а плівку просто зажувало… Минав час. А Кейт ставало все гірше і гірше. Вона не могла заставити себе вийти з квартири, спілкуватись з людьми, читати книги чи дивитись телевізор, дзеркала чи чогось, де можна було побачити її відображення… Боялася, що знову побачить її. Що вона врешті забере її з собою, як і обіцяє. І цей страх заполонив її серце… Він став її сутністю. Та вона все-таки приходила до Кейт і благала погратися з нею, бо їй дуже самотньо.Останній запис у її щоденнику був такий: ”Це все… Це просто кінець… Чи це початок??? Вікна в моїй кімнаті закриті товстими гардинами. В ній панує тиша й темнота. Та я тут ніколи не буваю сама. Вона завжди присутня. Завжди біля мене. Й ні на хвилинку не покидає мене. Я вже кілька днів не бачила сонця, та воно й мені зараз не потрібне. В мене є власне. І я вже не боюся, мені вже не страшно. Тепер страх – це я, це те, від чого я так і не змогла втекти, і що стало мною. Він в мені. Я – це він. Моя дочка нарешті зі мною. Я так її й не втратила. Тепер я граюсь з нею, розповідаю їй казочки, де в кінці всі обов’язково повинні померти. Адже смерть – це вічність. Вона назавжди поєднає мене з моїм сонцем….”Кількість переглядів: 1659

Рейтинг:


Ваша оцінка: 1 2 3 4 5
КОМЕНТАРІ

Ірина

Ірина

03.09.2009 21:10:39


Історія зачіпає за душу...

Щоб мати змогу залишати коментарі на сайті - будь ласка зареєструйтеся.

Якщо Ви вже зареєстровані - будь ласка увійдіть в систему.

Our Time © 2010-VI4NO MIKA
mika.biz.ua, blog.mika.biz.ua, s3.org.ua, our-time.org.ua